Skocz do zawartości

Pochwal się.


Mates

Recommended Posts

Ty lepiej najpierw ukończ Horizon: Zero Dawn, a nie za nowe gry się zabierasz :hmpf: (nie no, żart) Z kolei do mojej kolekcji dołączyły:

Spoiler

SDU5O7X.jpg?4

 

Przy sprzyjających wiatrach już za kilka dni Wolfenstein 2 od niej "odłączy". Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem/wymianą, to zapraszam na PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Horizon: Zero Dawn,

Koledze pożyczyłem ją, a tak to już jestem na etapie walki na arenie bez broni i teraz mam biec do wioski przed siepaczami, więc jestem już pod koniec gry, tak mi się wydaje przynajmniej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nowy fant związany z Gravity Falls :fluttershy2: Książka "Dipper and Mabel and the Curse of the Time Pirates Treasure" - to dość gruba historia (280 stron), w której losy bohaterów oraz zakończenia zależą od naszych decyzji. Z tego co wiem, to fabuła nie zalicza się do kanonu. 

 

Spoiler

8FLohY0.jpg?1

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No nareszcie dotarł do mnie Splatoon 2 i jest fenomenalny! :YEtmX: A trochę sobie na niego poczekałem. Muve przez pomyłkę wysłało mi jakąś książkę, a dopiero po kilku dniach odpowiedziało na maila. Z kolei dopiero dziś przyjechał kurier, który zabrał książkę i wręczył grę. 

 

Spoiler

pqbeRrV.jpg?1

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Myślałem, że nigdy nie kupię sobie Amiibo, bo drogie i w ogóle... No cóż, nigdy nie mów nigdy :drurrp: Słyszałem, że są dobrze wykonane, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Jedyna wada to widoczne sklejenie z tyłu głowy, ale to drobiazg. Poza tym - rewelacja.

 

Inkling Girl 

Spoiler

TEYF8X7.jpg?1

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Chciałem ją sobie kupić, ale gdy dowiedziałem się, że na płycie jest tylko jedna gra, to uznałem, że "nie ze mną takie numery, Activision". Obejdzie się

Na mojej były 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Up: 1 część Spyro jest na płycie pozostałe dwie mają się pobierać automatycznie (ok 20GB), moje pierwsze gry na ps4 raczyły dziś przyjść:

Spoiler

obr1.thumb.jpg.6c087a754984555e13e715da5fcf3f40.jpg

jako że wcześniej z padem nie miałem do czynienia, jestem na etapie rzucania mięsem i przeklinania pada, sterowania idt :rapidash2:

Zainstalowałem i odpaliłem obie; Spyro jak spyro - cuksowa grafika jest ok, ale ten Horizon... :rarityexcited:

 

Edytowano przez Chip
  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chip napisał:

Zainstalowałem i odpaliłem obie; Spyro jak spyro - cuksowa grafika jest ok, ale ten Horizon... :rarityexcited:

 

No właśnie... Horizon wygląda fenomenalnie. Niestety a może stety, ale skoro nie masz wprawy w grze na padzie, to może to być dość wymagająca przygoda. Co prawda początkowo maszyny są niegroźne, ale z czasem zrobi się trudniej. No, ale to nie temat o H:ZD :) Aha, polecam również The Last of Us. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Spyro mi się nawet podoba, szkoda tylko, że tak mało mówi, a dialogi są raczej krótkie,  bo ten nasz smoczek ma fenomenalny głos,  aż miło go słuchać,  a podczas filmików jest też spoko animacja postaci pełnej w detale i mimike. 

A co do Horaizona, to ja go męczyłem okrutnie i nawet nie skończyłem go. 

Ale gratuluję zakupu Chip zarówno konsoli jak i pierwszych gier. 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To i ja się pochwalę. A co mi tam... 

 

LEGO McLaren Senna złożony do kupy :) Ten zestaw jest zaskakująco skomplikowany. Autko składa się praktycznie z samych najmniejszych elementów. Polecam!

Spoiler

RELmTzT.jpg

 

Spoiler

4M5UxfA.jpg

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...