Skocz do zawartości

Nowy temat w NLR vs SE


ShadowTraitor

Recommended Posts

 

Potrzebuje ludzi którzy chcieli by stworzyć nową rebelie, która była by grupą pacyfikatorów dążących do zapoczątkowania pokoju w Eqestrii. Na początek fajnie było by w jakiś sposób wspomnieć o tej że grupie w jakimś opowiadaniu (więc przydał by się jakiś pisarz). Oczywiście sam nie poprowadzę tego tematu (jestem za młody i brakuje mi w tym doświadczenia) więc fajnie było by gdyby ktoś chciał by mi pomóc. Możecie pisać swoje propozycje hymnu bądź stworzyć swój własny do tego jakaś grafika.

Myślałem o czymś w tym stylu.

maxresdefault.jpg

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać swoje propozycje/uwagi. W razie chęci dowiedzenia się czegoś więcej przekierowuje na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.09.2016 at 11:59 ShadowTraitor napisał:

 

Potrzebuje ludzi którzy chcieli by stworzyć nową rebelie, która była by grupą pacyfikatorów dążących do zapoczątkowania pokoju w Eqestrii. Na początek fajnie było by w jakiś sposób wspomnieć o tej że grupie w jakimś opowiadaniu (więc przydał by się jakiś pisarz). Oczywiście sam nie poprowadzę tego tematu (jestem za młody i brakuje mi w tym doświadczenia) więc fajnie było by gdyby ktoś chciał by mi pomóc. Możecie pisać swoje propozycje hymnu bądź stworzyć swój własny do tego jakaś grafika.

 

 

>nowy temat w NLR vs SE
>nowa rebelia

Ja przepraszam, ale wymieniony dział zajmuje się tylko Equestriańską Wojną między NLR i SE. Nie ma żadnych nowych stronnictw, ani ich tworzenia. Albo jedna strona, albo druga.

I oczywiście, pytanie za sto punków: co zamierzasz w tym projekcie robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...