Skocz do zawartości

Odcinek 19: Znaczków Naszych Wina


Gość

Opinia  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka ocena

    • 1/10
      0
    • 2/10
      0
    • 3/10
      0
    • 4/10
      0
    • 5/10
    • 6/10
      0
    • 7/10
    • 8/10
    • 9/10
    • 10/10
    • 11/10 Poland Stronk


Recommended Posts

Nieoczekiwana światowa premiera odcinka! Jak wam przypadł do gustu odcinek z kolejnym gryfem?

 

Dubbing:

Wysoka jakość (1080p): http://www.dailymotion.com/video/x4shgax

 

Wersja angielska:

Bez napisów: http://dai.ly/x4sulza

Polskie napisy: http://www.dailymotion.com/video/x4svi7t

 

Edytowano przez Gość
Usunięto linki do pobrania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?

Czekajcie, niech mi ktoś wytłumaczy? Odcinek pojawił się tylko z polskim dubbingiem?  Widzę tylko dwie możliwości. Polsza stała się silna i wyprzedziła panów za wielkiej kałuży. Albo mamy przeciek. 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za link, dodaję do tematu. Jeśli będą w lepszej jakości to dajcie mi znać, postaram się dodać linki jak najszybciej.

 

Co do odcinka: Ogółem całkiem fajny. Gabi jest miłą zmianą co do gryfów. Fajny żart z kościami jako znaczek. CMC i Gabi zaśpiewały piosenkę i nawet im fajnie wyszła. Spodziewałem się, że CMC zapomniały o pracy Gabi jako listonszka, ale i tutaj mnie scenarzyści zaskoczyli. I do tego Twilight w jej trybie nerda. Daję 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design Gabi jest boski :3

Do końca odcinka miałem nadzieje, że jej się uda meh szkoda.Jednakże czuje, że znaczki trochę straciłyby sens gdyby inne rasy też mogły je mieć.Ogólnie jest spoko, że nie zepsuli tej wyjątkowości ale szkoda, że Gabi go nie dostała.Ależ mnie rozrywa wewnętrzny konflikt :discord2:

To mój pierwszy szczęśliwy dzień ;-; Nie sądziłem, że kiedykolwiek to nadejdzie ;v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji. A tak naprawdę to najmniej prawdopodobną rzeczą okazala się premiera MLP w polskiej wersji xD

 

No to na wstępie... Znaczki dobrze, że zostawili tylko dla kucyków. Charakter Gabi jak najbardziej został świetnie ujęty. Ciekawa animacja gryfow w niektórych momentach.

 

+Nowy problem znaczków

+Ciekawe momenty w animacji

+Kontynuowanie unikalności znaczków

+Interesująca fabuła

 

Co do minusów to może jedynie rozwinięcie akcji dopiero po połowie odcinka, ale już nie będę taki drobiazgowy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minuty temu Prowokator napisał:

+Kontynuowanie unikalności znaczków

A mi się to trochę nie podoba, to tak, jakby inne rasy nie mogły odkryć swego przeznaczenia, czy przyszłości. Choć może to się odnosi do tego, że tylko LUDZIE mogą odkrywać swoje talenty... Zwierzęta bywają zdolne, ale one nie są przecież świadome, nie w takim s3ensie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, SPHRAX said:

Być może to ten odcinek przekona niektórych polskich bronych, że nasz dubbing wcale tak nie odstaje od oryginału? 

Już chciałem napisać w poprzednim moim poście, że polski dubbing CMC jest do dupy, także sorry :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek mega dobry, ja nie znalazłem żadnych wad. Nawiązania do starych odcinków, świetny dubbing, super piosenka, fabuła na poziomie, no odcinek jeden z lepszy w całym serialu jak dla mnie. 11/10, ale to i tak za mało moim zdaniem :enjoy: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek obejrzałem i muszę powiedzieć, że jestem trochę zaskoczony bo sądziłem, że Gabi będzie gryfenm w wieku CMC , a ona jest praktycznie tylko troszkę młodsza od Gildy, fajnie też pokazzli jej charakter taka mała odskocznia od stereotypu "każdy gryf to gbur", jej pozytywne nastawienie jest wręcz zaraźliwe, dlatego nie dziwię się CMC, że nie chciały jej zawieść - a zwłaszcza moje psychologiczne kucykowe odbicie czyli Scoots morał też sensowny i pouczający. Design Gabi cudny, a piosenka porównywalnie dobra jak Hearts Strong as Horses- jako były avatar Babs Seed mogę powiedzieć tylko jedno

  babs_seed_seal_of_approval_by_kotanom-d5

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się odcinek bardzo podobał. Ach ta radość, kiedy twój kraj może być lepszy od innych na jakiś czas :kUzFl:. Do rzeczy - co było fajne, a co nie:

 

+ Gaby to przeuroczy gryf. Momentami chyba miała potężniejszego hype'a od Pinkie :ivXRI:.

+ Fajny żarcik na początek. Nietypowy znaczek, zmartwieni rodzice, którzy zinterpretowali powołanie córki inaczej. Ahoj córeczko :yay: !!!

+ Piosenka bardzo urocza, miła w odbiorze :sweetie:

+ Niektórzy może nie zauważyli jeszcze, ale stary głos Apple Bloom wrócił do naszego dubbingu - ten z pierwszych 3 sezonów.

+ Flashback'i Gaby - czasem miło zobaczyć, że twórcy opierają się na pewnych wydarzeniach z poprzednich odcinków i nie mamy potem wątpliwości czy odcinek jest prowadzony w dużym czy mniejszym odstępie czasu od ostatnich emisji :twilight4:

 

- W sumie nie ma, ale nie poczułem takiego 100% zadowolenia z odcinka (tak 90%). Mimo to, jest to jeden z najlepszych odcinków 6 sezonu. Moment.... czy mi się wydaję, czy ostatnio Hasbro nie daje za dużo bardzo dobrych odcinków? W sumie fajnie, ale z drugiej strony każdy sezon miał tam 2 - 3 odcinki, które nie podchodziły. Może postanowią z tym zerwać :grumpytwi:

 

Ocena: 9/10

 

Powoli też się robi mała tradycja. W 5 sezonie wypuszczone wcześniej odc. Scare Master, a teraz nasz też się wybił przed oficjalną emisją w USA. Mega :pinkie2:. Danke Minimini+ :yay:.      

   

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...