Skocz do zawartości

Anime


Vanadiss

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

cóż lista obejrzanych przeze mnie anime jest dość skromna - Hellsing - Elfen Lied - Death note - Highschool of the death - portret małej Cossette - Jigoku Shoujo (wprawdzie obejrzałam tylko kilka odcinków ale obejrzałam) - dokuro chan i w sumie jakby ktoś mógł polecić jakieś w którym dużo krwi się leje i ogólnie dużo trupów się przewija byłaby wdzięczna.

Link do komentarza

Wczoraj skończyłem cykl 6 filmów Break Blade . Film(y) mówią o chłopaku Rygart , który jest jedynym człowiekiem który nie może używać magii, którą jest zdolność manipulacji kwarcem.

Ogólnie mówiąc filmy są o wielkich mech'ach zwanych golemami. Ludzie natrafiają na mech który pochodzi z dalekiej przeszłości - mechem jest wielka maszyna... napędzana energią atomową która dla nas jest dobiero science fiction(przypomina mecha z Neon Genesis Evangelion).

Dołączona grafika

Całość ocenie na 7/10


Ktoś się orientuje w jakiej kolejności ogląda się Gundamy?
Link do komentarza

Ostatnio wróciłem do anime, po skończonym DN i obejrzeniu wszystkich dostępnych odcinków Hellsing: Ultimate, Sliver polecił mi Bakemonogatari (serdecznie ci za to dziękuję, dobry człowieku!). Obejrzałem całe i naprawdę, bardzo mnie wciągnęło. Każdy wątek był przedstawiony ciekawie, a niektóre sytuacje były tak niezrozumiałe, że aż śmieszne :D z każdego poruszonego wątku można wysnuć ciekawy przekaz. Po Bakemonogatari obejrzałem Nisemonogatari. Również przypadło mi do gustu, jednakże było tam znacznie mniej Kanbaru, która była moją ulubioną bohaterką w całej serii :< choć na początku Bakemonogatari wyglądało jak romans (dla mnie), później akcja się rozkręciła :> Teraz zabieram się za oglądanie Spice and Wolf, mam nadzieję, że mi się spodoba ;> EDIT: Obejrzałem pierwszy odcinek Spice and Wolf. Niestety, nie przekonało mnie to anime. Dam mu szansę kiedy indziej.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Quarillo, przecież Spice and Wolf to arcydzieło :(

Ja obejrzałem ponad 200 tytułów, pełna lista tutaj :yay:

Powiem że pierwsze tytuły z którymi się zetknąłem (świadomie, bo nieświadomie to w dzieciństwie pokemony, dragon ball / etc), to było Fairy Tail i Death note, które są dobre, ale mnie jakoś mega nie przekonały. Dopiero na wakacje jak było mnóstwo wolnego czasu i nie bardzo było co z nim robić, to po obejrzeniu Fullmetal Alchemist (którego wszystkim polecam, szczególnie wersję Brotherhood) się wciągnąłem na dobre.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

O rany C: Anime oglądałem kopę czasu temu, ale ostatnio (czyt. 2 tyg temu) znowu mnie wciągnęło. Moja lista: Zakończone: -Zero no Tsukaima (wszystkie serie) - naprawdę dobre, ale są lepsze ;3 8/10 -Mayo Chiki! - dla odprężenia :P Nie najgorsze. 7/10 -Ichiban Ushiro no Daimaou - na początku było niezłe, potem zostało po prostu zepsute. Nie polecam, a szkoda. :c 4/10 (za początek) -Spice and Wolf (obie serie) - WSPANIAŁE. Naprawdę, SaW jest nie do opisania. 10/10 -Kaichou wa Maid-sama! - Jak powyżej. Ta dwójka dzieli na mojej liście pierwsze miejsce. 10/10 -Kimi ni Todoke (obie serie) - Dobre ;3 W drugiej serii początek mnie zezłościł. Tak to ok. 8/10 -Clannad - wzrusza człowieka ;_; Bardzo dobre. 9/10 -Bleach - Dawno nie oglądałem. Na początku było niezłe, potem gorsze, potem znowu niezłe, a jeszcze potem kompletnie mi się znudziło. 7/10 -Suzumiya Haruhi no yūutsu - Godne polecenia. 8/10 -Naruto - Oh, średniawo mi podeszło. 6/10 -Death Note - Było świetne, a potem mi się znudziło. Za pierwsze paręnaście odcinków daję 9/10 -K-ON - Nie jest złe, ale i nie wspaniałe. 7/10 Oglądane aktualnie: -Campione! - Całkiem, całkiem. 7/10 -Dakara Boku wa, H ga Dekinai - Podobnie jak Campione!, 7/10 -Toradora - 8/10 Na razie tyle ;3 Poza tymi oglądanymi aktualnie muszę znaleźć jakieś dobre romans-komedia. Mimo swojej płci, uwielbiam takie anime :33

Link do komentarza

Mystyk, jak chcesz dobry romans to lepiej skończ oglądać Toradorę :D (w sensie do końca, a nie porzuć ;p ) Bakemonogatari jest całkiem dobrą romanso-komedią, sporo zawiłych dialogów i wymaga czasem myślenia (:o niespotykane, co?) :) Ogólnie jest podzielone na kilka rozdziałów 'nadprzyrodzonych historyjek', a w tle jest romans głównego bohatera z jego wybranką, nawet ma sequela, choć ten jest już imo gorszy od pierwszej serii. A podobne do Clannada ponoć jest Cannon, chociaż ja całego nie obejrzałem (nudziło mnie trochę, choć Clannad mnie bardzo zaciekawił). Więcej nie będę pisał, bo sam nienawidzę kiedy ktoś mi poleca 10 tytułów na raz, a ja nie wiem co wybrać :f

Link do komentarza

... Dobrze, gdzie ja jestem? *Patrzy na tabliczkę na drzwiach* A....o, ciekawostka...no czemu nie... Zakończone: Afro samurai Afro samurai: Resurrection AIKA Air Gear(seria+OVA) Akira Animatrix Appleseed Armitage III: Polimatrix Ar Tonelico: The girl who sings at the end of the world Baccano! Bartender(Barman) Batman: Rycerz Gotham Berserk Bakuten Shoot Beyblade Black★Rock Shooter [2010] Black Blood Brothers Black Lagoon Black Lagoon: Roberta's Blood Trail Black Lagoon: The Second Barrage Shin Angyo Onshi Bleach(tylko filmy kinowe, nie oglądam serii TV) Blood the Last Vampire Basilisk: The Kouga Ninja Scrolls Candidate for Goddess Chobits Cowboy Bebop Cowboy Bebop: Knockin' on Heaven's Door Crest of the Stars Cybersix Dance in the Vampire Bund Dante's Inferno: An Animated Epic Darkside Blues Deadman Wonderland Dead Leaves Detroit Metal City Devil May Cry Dogs: Bullets & Carnage Dragon Ball(wszystko co tylko możliwe) Earth Girl Arjuna Eat-Man(obie serie) Elfen Lied Evangelion(seria i kinówki) FLCL Fullmetal Alchemist(Obie serie, obie kinówki) Full Metal Panic! Fushigi Yuugi(a.k.a Tajemnice Przeszłości) Ga-Rei -Zero Geneshaft Ghost in the Shell Gilgamesh Grave of the Fireflies Great Teacher Onizuka Grenadier the Smiling Senshi Gundam Wing Gundam Wing: Endless Waltz Gungrave Gunslinger Girl Gunsmith Cats GUNxSWORD Halo: Legends Hellsing Hellsing OVA Highlander: The Search for Vengeance Highschool of the Dead Howl's Moving Castle(Ruchomy Zamek Hauru) Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem Iria Jigoku Shoujo Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners Kite Kite Liberator Kuroshitsuji Kuroshitsuji II Last Exile Lupin III: The Castle of Cagliostro Midnight Detective: Nightwalker Mnemosyne – Mnemosyne no Musume-tachi Mononoke Hime Munto Naruto(tylko kinówki i seria preshippuden) Needless Ninja Scroll Noir Origin ~Spirits of the Past~ Outlaw Star Princess Tutu Puni Puni Poemi Read or Die(TV i OVA) Record of Lodoss War Saint Seya Samurai Champloo Serial Experiments Lain Shaman King Slayers Soul Eater Soul Hunter Spirited Away Steamboy Teknoman Tenjou Tenge Tokyo Babylon Transformers Trigun(TV+Movie) Vampire Hunter D Vampire Hunter D : Żądza krwi Vampire Princess Miyu TV Vexille Vision of Escaflowne Weiß Kreuz X(TV i Movie) Yu-Gi-Oh! Wyżej wymienione to tylko te tytuły które oglądałem co najmniej dwa-trzy razy. Prócz tego jest kilka które obecnie oglądam, ale tych nie podam, wszak nie lubię mówić hop puki nie przeskoczę.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...