Skocz do zawartości

Anime


Vanadiss

Recommended Posts

Ja z reguły anime/mangi nie trawię (rzadko kiedy bohaterowie myślą w sposób niejapoński), ale parę zasługuje na moje uznanie: - Bleach - Death Note (Kira, the god of the new world...jak ja uwielbiam gościa :rd12:) - Highschool of the Dead - Berserk (niestety, anime jest zdecydowanie krótsze od mangi) - Shaman King (pierwsze nietandetne anime, które oglądałem) - Soul Eater

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kto śmiał zaczynać dyskusje o Anime kiedy ja spałem?? :) Najlepszy tasiemiec???? raczej ni przepadam za tasiemczycami. Powiedzmy e Bleac A co do Death Note czy Berserk ro obie wersje dla mnie są beznadzieje..... tak samo jak Code Geass to myślałem że padnę już po trzecim odcinku. Było brzydkie i głupie..... dało się z tego pomysłu wymyślić coś fajnego a zrobili takie nie wiadomo co..... Highschool of the Dead było beznadziejne.... jedyne co podtrzymywało mnie przy oglądaniu to prawdziwa i opisana broń i jedna scena co walczyli przyparci do muru.

Link do komentarza

Kto śmiał zaczynać dyskusje o Anime kiedy ja spałem?? :)

Najlepszy tasiemiec???? raczej ni przepadam za tasiemczycami. Powiedzmy e Bleac

A co do Death Note czy Berserk ro obie wersje dla mnie są beznadzieje..... tak samo jak Code Geass to myślałem że padnę już po trzecim odcinku. Było brzydkie i głupie..... dało się z tego pomysłu wymyślić coś fajnego a zrobili takie nie wiadomo co.....

Highschool of the Dead było beznadziejne.... jedyne co podtrzymywało mnie przy oglądaniu to prawdziwa i opisana broń i jedna scena co walczyli przyparci do muru.

No sorry, ale wole posłuchać opinii milinów osób, które widziały te anime. Gusta gustami, ale nie podoba mi się =/= jest słabe, learn the difference.

Link do komentarza

No sorry, ale wole posłuchać opinii milinów osób, które widziały te anime. Gusta gustami, ale nie podoba mi się =/= jest słabe, learn the difference.

Dlatego napisałem "dla mnie" bo innym może się po prostu podobać :). Według większości mój osób z którymi gadałem na temat anime mój gust jest co najmniej specyficzny... Dlatego przyzwyczaiłem, się żeby pisać co mi się podoba a nie co jest dobre/złe.

Choć jest kilka animów które są obiektywnie dobre/złe

I powiem, że każde anime jakie podałem w moim poście oglądałem/obejrzałem kilka odcinków. Jeżeli nie widziałem minimum 3 odcinków to nie dorzucam go na listę.

Link do komentarza

No sorry, ale wole posłuchać opinii milinów osób, które widziały te anime. Gusta gustami, ale nie podoba mi się =/= jest słabe, learn the difference.

Jak dla mnie opinia większości jest gówno warta, zobacz chociażby topkę youtube..

A co do HOTD, to jeśli masz na myśli tą scenę "przyparci do muru", (a raczej do metrowego płotka) co ja, to to była jedna z głupszych scen w całym anime ;d Poza akcją pod tytułem "cycki szybsze od pocisków" (kto oglądał ten wie, chodzi o cycki Busujimy), to mogli po prostu przejść przez płot kolczasty, albo skoczyć z auta jak komuś przechodzić nie miło ;p Choć całościowo te anime jakieś specjalnie słabe nie było, średnie raczej.

Link do komentarza

Jak by to powiedzieć.... Wiem, że sama scena była głupia... ale jej klimat mnie urzekł a szczególnie dwa momenty. (Kur...... nie mam na tym kompie tego obrazka....) Pierwszy gdy ta mała dziewczynka podaje temu grubemu magazynki :) (swoją drogą to gruby (nie pamiętam jak maiła na imię) był najlepszą postacią tego anime.) Druga jak ostatni pusty magazynek upada na ziemię.... to było naprawdę dramatyczne.... I już pomijają "cycki szybsze od pocisków" To ja osobiście nie biegł bym przed gościa który strzela pierwszy raz z M14 (która jest bardzo trudnym karabinem) w dodatku przyczepionej do babki........ (choć wyglądało to dosyć ładnie :D) Fajna też była scena jak temu grubemu chcieli zabrać broń. Oraz jak się kłócili co jest lepsze, ostrze czy kula. (Chciał bym dodać że się nie "wymądrzam" tylko wyrażam swoją opinię)

Link do komentarza

Mi najbardziej podpada Melody.exe w wykonaniu panny Hatsune. A tak z innej beczki. Gdybyście musieli wybrać jedną rzecz z "to co tworzy anime" co by to było? Kreska, muzyka, fabuła, klimat a może postacie? Wybierzcie jedną rzecz. Ja osobiście uwielbiam pewien rodzaj kreski i kiedy dostaję co chce to nawet fabuła mnie nie obchodzi. Może to nie najlepiej ale cóż, zwykle jestem zadowolony z tego co oglądam xD

Link do komentarza

Ok nie będe podawał wszystkich anime co oglądałem bo by mi sie w poście by nie zmieściło ale fajną komedia jest

Sora No Otoshimono

Sora No Otoshimono: Forte

Ten chłopak ma tak narąbane w głowie że każdy odcinek znam na pamięć tak jak MLP

WhiteRaven prawie bym zapomniał mam coś dla Cb

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=9CoWClfGmOc&feature=channel_video_title

fajne :D ale wolę zwykła wersję

A co do mojej listy :

Naruto

Angel Beats!

Bakuman

Death note

D.N. Angel (3 odc.)

Fairy Tail

Swoard Art. online

Carpione (na razie 2 odc.)

Bleach (3 odc. do dokończenia)

i to CHYBA tyle na razie

Link do komentarza

Mi najbardziej podpada Melody.exe w wykonaniu panny Hatsune.

A tak z innej beczki.

Gdybyście musieli wybrać jedną rzecz z "to co tworzy anime" co by to było? Kreska, muzyka, fabuła, klimat a może postacie? Wybierzcie jedną rzecz.

Ja osobiście uwielbiam pewien rodzaj kreski i kiedy dostaję co chce to nawet fabuła mnie nie obchodzi. Może to nie najlepiej ale cóż, zwykle jestem zadowolony z tego co oglądam xD

Tego się nie da określić jednym słowem. To po prostu nie możliwe. Jest tak wiele elementów gdzie często brak jednego z nich dyskwalifikuje całą serię. Ale jak już bym musiał wybierać to fabuła. Dobra historia może przyćmić naprawę dużo wad.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...