Skocz do zawartości

spisbronies.tk - nowy spis


Ravin

Recommended Posts

tk.... Jak ja kocham tą domenę. xD

 

Wpisuję się ale mam pytanie do Ciebie. Jest to bardzo ważne.

 

Jak zamierzasz promować ten spis? Będziesz reklamował go na grupach i na innych stronach?

 

Nie wszyscy bronies/pegasisters siedzą na MLPPolska, trzeba docierać wszędzie gdzie się da.

 

Bez tego nowego spis nie ma sensu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu to wypuściłeś, yay~

Dodaj możliwość zmiany tła na ciemniejsze, gdyż w godzinach nocnych może nieco oślepić i będzie cacy :D

 

Edit;

Nie sądziłem, że są osoby mieszkające na Atlantyku :rainderp:

fb06e36584.png

 

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Silicius napisał:

nie mogłem ręcznie wpisać długości i szerokości geograficznej

Po co wpisywać, skoro można kliknąć na mapie?

A co do wpadania do spamu, to musi być Twój spersonalizowany filtr (pewnie blokuje domeny .tk), gdyż u mnie dotarła bezpośrednio do głównego folderu.

 

@Ravin, bugreport: przy edycji danych, gdy zamknie/odświeży się stronę chwile po kliknięciu przycisku "zapisz", pokazuje krzaki w podglądzie profilu i trzeba jeszcze raz wprowadzić wszystkie dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Silicius napisał:

Mam w F.lux wpisaną moją długość i szerokość a na mapie musęe patrzeć gdzie kliknąć; nie lubię być niedokładny, nienawidzę.

Nie chcę wychodzić na jakiegoś psychola czy coś, ale podawanie dokładnej pozycji swojego zamieszkania nie jest czymś dobrym. Weźmy dla przykładu, że jakiś osobnik znany z np rzucania nożami na jednym z meetów wejdzie na taką stronę i (jeżeli będą dokładne dane) bez problemu może kogoś namierzyć, a następnie podejść pod jego dom z tylko jemu znanym zamiarem.

Osobiście uważam, że powinno się wskazywać centrum danego miasta, najwyżej ulicę, przy której się mieszka, ale nigdy dokładnego położenia.

Jeżeli ktoś będzie chciał do Ciebie wpaść, to zawsze może skorzystać z danych kontaktowych (np numer gg), które podałeś w swoim profilu podczas rejestracji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Spis użytkowników, niezależnie od filtru nie jest, a powinien być w jakiś sposób posortowany, najlepiej tradycyjnie alfabetycznie, albo podług kliknięcia w daną kolumnę (pseudonim, wiek, lokalizacja).

2) Poza tym wyświetla się tylko pierwsza jego strona, a użytkowników jest już więcej.

3) Również byłbym za opcją ręcznego wpisywania koordynatów.

4) U mnie również potwierdzenie wrzuciło do spamu (gmail), ale OK, być może rzeczywiście to problem do rozwiązania z mojej strony.

 

Poza tym pięknie, działa w porządku.

Edytowano przez Favri
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Decaded napisał:

Nie chcę wychodzić na jakiegoś psychola czy coś, ale podawanie dokładnej pozycji swojego zamieszkania nie jest czymś dobrym. Weźmy dla przykładu, że jakiś osobnik znany z np rzucania nożami na jednym z meetów wejdzie na taką stronę i (jeżeli będą dokładne dane) bez problemu może kogoś namierzyć, a następnie podejść pod jego dom z tylko jemu znanym zamiarem.

Osobiście uważam, że powinno się wskazywać centrum danego miasta, najwyżej ulicę, przy której się mieszka, ale nigdy dokładnego położenia.

Jeżeli ktoś będzie chciał do Ciebie wpaść, to zawsze może skorzystać z danych kontaktowych (np numer gg), które podałeś w swoim profilu podczas rejestracji.

Tego osobnika znam akurat i wiem jak sobie z nim radzić co się mogę po nim spodziewać, to żaden problem. Oczywiście to nie jest moja dokładna lokalizacja, ale mojego osiedla które jest dobrym punktem orientacyjnym. Można się dowidzieć w której części Warszawy mieszkam, co może pomóc w decyzji spotkania jeszcze zanim się to zaproponuje (sam bym chętnie skorzystał z takiej informacji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu 1stChoice napisał:

tk.... Jak ja kocham tą domenę. xD

 

Wpisuję się ale mam pytanie do Ciebie. Jest to bardzo ważne.

 

Jak zamierzasz promować ten spis? Będziesz reklamował go na grupach i na innych stronach?

 

Nie wszyscy bronies/pegasisters siedzą na MLPPolska, trzeba docierać wszędzie gdzie się da.

 

Bez tego nowego spis nie ma sensu.

Zamierzam go promować, ale dopiero jak pozbędę się błędów (poza tym łatwiej promować jak będzie już trochę wpisów).

 

3 godziny temu Silicius napisał:

Wpisałem się.

Może tylko u mnie, ale nie mogłem ręcznie wpisać długości i szerokości geograficznej.

Już można :fluttershy4:

 

2 godziny temu Favri napisał:

1) Spis użytkowników, niezależnie od filtru nie jest, a powinien być w jakiś sposób posortowany, najlepiej tradycyjnie alfabetycznie, albo podług kliknięcia w daną kolumnę (pseudonim, wiek, lokalizacja).

2) Poza tym wyświetla się tylko pierwsza jego strona, a użytkowników jest już więcej.

3) Również byłbym za opcją ręcznego wpisywania koordynatów.

4) U mnie również potwierdzenie wrzuciło do spamu (gmail), ale OK, być może rzeczywiście to problem do rozwiązania z mojej strony.

1) Posortowałem alfabetycznie. Sortowanie po kolumnach dodam później.

2) Naprawione. Dzięki!

3) Dodano taką możliwość

4) Jak będzie się to powtarzać dla większości to zmienię adres, z którego jest wysyłana poczta.

 

Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie :fluttershy5: Nie spodziewałem się, że tak szybko będzie przybywać liczba wpisów.

Pamiętajcie by nie podawać dokładnej lokalizacji. W nowej wersji dodałem odpowiednią informację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu LeqTune napisał:

jeden mieszka w Ukrainie

Ja to dałem celowo, przyjrzyj się dokładnej lokalizacji :v

Jak kogoś interesuje gdzie mieszkam to może sobie samemu wpisać, miasto mam podane. :)

 

Edytowano przez Patutu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
8 godzin temu LeqTune napisał:

Niektórzy chyba myśleli, że samo podanie kraju i miasta automatycznie wskaże im punkt na mapie. Ciekawe kwiatki z tego wyszły - jeden mieszka w Ukrainie, drugi w Rumunii, a jeszcze inny na terenie Rosji. Po prostu bałagan. XD

Spokojnie, Rumunia pomyliła mi się z Toruniem. Teraz jest OK. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem kilka poprawek w tym to, że teraz po ustawieniu kraju i miasta mapka robi zbliżenie na dane miasto (może nie działać poprawnie jeśli jest więcej miejscowości o podanej nazwie). Trochę to przyśpieszy ustawianie lokalizacji. Mimo to jak ktoś będzie chciał wybrać Atlantyk to będzie mógł :pinkiep:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...