Skocz do zawartości

spisbronies.tk - nowy spis


Ravin

Recommended Posts

20 godziny temu Tyber napisał:

Dobra zarejestrowałem się ,ale i tak kiepsko bo to nawet 20% tamtego spisu nie osiągnęło ,a szkoda.

Zauważ, że tamten spis dostępny od ponad roku, a ten dopiero 2 miesiące. Poza tym jak wchodzę na stronę starego spisu to jest ankieta z informacją, że znowu startują od nowa xD

 

Dzisiaj wrzuciłem trochę zmian poprawiających działanie na smartphone'ach jakby ktoś był zainteresowany :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.11.2016 at 16:48 Ravin napisał:

Zauważ, że tamten spis dostępny od ponad roku, a ten dopiero 2 miesiące. Poza tym jak wchodzę na stronę starego spisu to jest ankieta z informacją, że znowu startują od nowa xD

 

Dzisiaj wrzuciłem trochę zmian poprawiających działanie na smartphone'ach jakby ktoś był zainteresowany :fluttershy5:

No widzisz bo jak się z czymś startuję to zawsze jest grono tych super aktywnych osób i się zapiszą. Z biegiem czasu ilość rejestrujących będzie spadać wykładniczo(niestety). Polecam ci ogarnąć sobie jakąś formę promocji np grupy,fan page czy nawet FGE powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A ja byłem nieogarnięty przez co nie kliknąłem na mapkę żeby zaznaczyć miejsce gdzie mieszkam a edycja danych nie działa poprawnie i nie mogę nic zmienić. Co mam w takim wypadku zrobić?

 

Dobra, już ogarnąłem.......

Edytowano przez adamar44
jestem idiotą i zapytałem się o rozwiązanie problemu który sam roziązałem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
3 godziny temu, Azet napisał:

Wpisany. Przydałaby się jakaś szerzej zakrojona akcja reklamująca spis. Ja trafiłem na niego po prostu przeglądając nasze forum, inaczej pewnie w życiu bym się nie dowiedział o jego istnieniu.

Reklamy spisu pojawiały się daaawno temu z każdą kolejną aktualizacją strony przez autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...