Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
MarySuperPony

nie umiem rysować

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka myślałem że te uszy to pyszczek ale to tylko ja, nie zwracaj uwagi :lunaderp:

Choć obraz nie wygląda najładniej, to jednak czuję tu potencjał. Potrafię sobie wyobrazić tego arta wykonanego o wiele bardziej doświadczoną ręką. To dobrze świadczy. Masz własną wizję, co z czasem szlifowania umiejętności rysowniczych może zaowocować ciekawymi dziełami.

Edited by LeqTune
  • Upvote 1

3 godziny temu Agleć ^^ napisał:

Lepsze pytania: po co robisz temat dla jednego rysunku? Do tego dla rysunku, który wiesz, że jest brzydki? :v 

Hej, hej, hej, może by tak troszkę przystopować? To, że praca nie jest najwyższych lotów nie znaczy, że kiedyś autorka nie zrobi czegoś dobrego. W kwestii rysunku nie powinnaś czuć się niedowartościowana, więc czemu próbujesz dowartościować się w taki sposób?

• Upvote 3

nie umiem rysować, zacznę pisać fanfiki. Dobra to żart ale moja poprzednia praca nie była za ładna. Więc może ta jest lepsza? (mogła to być pinkamena ale pod koniec rysowania tego fanarta pomyślałam o tym ale pinkamena też się pojawi później)

nie umiem.png

• Upvote 3

Jak dla mnie to poprzednie było lepsze ale może mam dziwne gusta :lunaderp:

A według mnie zrób tak jak wszyscy inni i załóż jeden temat na wszystkie swoje prace- i tam je dodawaj.

A nie tworzysz osobny temat dla każdej innej pracy.

Po drugie przepraszam, że Cię zdemotywuje ale ja rysuję lepiej.

Co w tym takiego?

Że jestem totalnym beztalenciem i rysowanie to coś, co robię w życiu najgorzej i wszystkie przyrządy rysownicze cierpią w moich rękach. Nawet cyfrowe.

• Upvote 1

Choć skrzydło woła o pomstę do nieba to rysunek nie jest zły (bez tego skrzydła) . Jest to rysunek prosty, ale ma swój urok. Wygląda jakby miałby być animowany. Powiem ci też, że nigdy nie rób prace na szybko, ponieważ potem nie uzyskasz tak dużej satysfakcji, co jest przynajmniej dla mnie ważne przy rysowaniu. Co do skrzydła to jedyne co mógłbym ci powiedzieć to zrobić by przylegało do ciała. U ciebie wygląda jakby odstawało.

Edited by eragon333

16 godzin temu Arcybiskup z Canterbury napisał:

Hej, hej, hej, może by tak troszkę przystopować? To, że praca nie jest najwyższych lotów nie znaczy, że kiedyś autorka nie zrobi czegoś dobrego. W kwestii rysunku nie powinnaś czuć się niedowartościowana, więc czemu próbujesz dowartościować się w taki sposób?

Bo w czasach, kiedy rysowałam takie "coś" publikowałam moje wypociny bardzo rzadko, bo wiedziałam, że nie są nawet ładne. A jak już publikowałam to gdzieś, gdzie mogłam otrzymać konstruktywną krytykę :rdwild:
A na MLPP raz, że się nie da takowej otrzymać (ludziom się przeważnie nie chce jej pisać i najdłuższe komentarze mają do 3 linijek), a dwa... że tu po prostu nie ma czego komentować.
Wszystko jest do poprawy.

22 minuty temu Agleć ^^ napisał:

Bo w czasach, kiedy rysowałam takie "coś" publikowałam moje wypociny bardzo rzadko, bo wiedziałam, że nie są nawet ładne. A jak już publikowałam to gdzieś, gdzie mogłam otrzymać konstruktywną krytykę :rdwild:
A na MLPP raz, że się nie da takowej otrzymać (ludziom się przeważnie nie chce jej pisać i najdłuższe komentarze mają do 3 linijek), a dwa... że tu po prostu nie ma czego komentować.
Wszystko jest do poprawy.

I Twoją konstruktywną krytyką było słowo 'brzydkie', napisane dwa razy na wszelki wypadek, żeby wszyscy zauważyli. A napisz taki komentarz jeszcze raz, tak dla pewności.

To nie jest konstruktywna krytyka, tylko skurwysyństwo, nazywaj to jak chcesz. 

• Upvote 2

Akurat ten drugi rysunek mi sie całkiem podoba. Tak jak napisał ktos wyżej, jest prosty Ale ma swój urok. Proponowalabym się skupić na tym stylu i isc w tym kierunku. Powodzenia ^^^

Rysunek nawet ładny. Ładniejszy od poprzedniego. Wygląda jakby miał być do jakiejś animacji. Szczególnie ten śnieg. Ale to skrzydło to jakiś koszmar. Ps. Nie rysuj na szybko. Rysuj starannie i powoli. Kiedy ja (Kompletne beztalencie w rysowaniu) rysowałem starannie i powoli to powstawały dzieła z których da się coś zrozumieć.

• Upvote 1

17.09.2016 at 21:53 MarySuperPony napisał:

I jak? ładnie robiłam to na szybko

śliczna Fluttershy.

a umiałabyś Pinkie Pie narysować?