Skocz do zawartości

Past Sins dodruk i wydanie opowiadan pobocznych


Sun

Recommended Posts

To to wiem, ale u mnie jak listonosz się pojawi to święto jest a z przesyłką było tak że ona już w środę doszła ale nie chciało im się dwa razy jeździć i przyszło dosłownie chwile temu z rentą babci i jakimiś papierami z banku dla rodziców.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Manfo12 napisał:

To to wiem, ale u mnie jak listonosz się pojawi to święto jest a z przesyłką było tak że ona już w środę doszła ale nie chciało im się dwa razy jeździć i przyszło dosłownie chwile temu z rentą babci i jakimiś papierami z banku dla rodziców.

 

Cóż, na pocztę to ja już nic nie poradzę. Fakt, że p-aczki szły w najgorszym, możliwym okresie (i to w zasadzie, w 2 fali), ale to nie zmienia faktu, że powinny dojść na czas. Swoją drogą, nie wiem, czy w wypadku zwłoki nie można iść ze skargą na pocztę, albo spróbować to załatwić przez UOKiK. W końcu usługa priorytet zobowiązuje, do podjęcia próby dostarczenia paczki w ciągu 48 godzin, od nadania. Nie sądzę jednak, żeby to cokolwiek dało. Pozostaje wiec czekać i myśleć o prezentach. (Swoją drogą, jeden mam właśnie w rękach).

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dotarła dziś przed południem, do wieczora została u taty w samochodzie(odebrał ja przy okazji zakupów), no i przed chwilą ją zapakowałem(bo to był taki wspólny prezent dla mnie i brata, który również uwielbia Past Sins)... niesamowicie było w ręku trzymać to wydane na papierze... 

I prawdę powiedziawszy już nie mogę się doczekać reakcji brata jak to zobaczy - podobnie jak ja wcześniej nie ma bladego pojęcia, że coś takiego jak drukowane wydanie opowiadania fanowskiego w ogóle może istnieć... będzie miał świetną niespodziankę:yay:

 

No co prawda Past Sinsy same, były trochę jakby... hm... pofalowane? Nie wiem jak to powiedzieć, ale część kartek wydawała się ciut odkształcona gdy wyjąłem to z pudełka. Tak jakby... hm.. najbardziej mi się to kojarzy z tym co się z książką dzieje po zalaniu, ale mniej intensywnie no i kartki nie były posklejane. 

Ale i tak się cieszę jak nie wiem... a jak pomyślę jeszcze o tym jak się brat będzie cieszył. 

Spoiler

No i trafiło mi się być w tym wybranym gronie z różową folią.

 

Edytowano przez Lyokoheros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Lyokoheros napisał:

No co prawda Past Sinsy same, były trochę jakby... hm... pofalowane?

Domyślam się, o co ci chodzi. Albo opakowanie było cout przyciasne, albo po prostu to specyfika tego egzemplarza. Sam, mam przed sobą ostatnie 10 sztuk i jeden jest taki, jakby delikatnie pofalowany. Dlatego myślę, że top po prostu taka uroda. Jak wstawisz na półkę, między inne, to nie będzie widać. 

8 godzin temu Lyokoheros napisał:

niesamowicie było w ręku trzymać to wydane na papierze... 

I prawdę powiedziawszy już nie mogę się doczekać reakcji brata jak to zobaczy

Dziękuję. Uznam to za niezwykły komplement. I mam szczerą nadzieję, że brat będzie zadowolony z prezentu. A na pewno powinien być miło zaskoczony (biorąc pod uwagę, że nie wiedział o takich projektach). Ze swojej strony oczywiście życzę wesołych świąt (i proszę wszystkich by nie odpowiadali na te życzenia, bo się spam zrobi) i zachęcam do zakupów w przyszłych projektach. 

Edytowano przez Sun
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.12.2016 at 08:02 Sun napisał:

Może można będzie zrobić dodruk, ale zobaczymy.

Czeka mnie w najbliższym czasie dość długa przejażdżka, to może sobie smoczer łzy zabiorę. Ale tu pozostaje kolejna kwestia, której za bardzo sam nie rozwiążę. Okładka. 

 

W zasadzie, to cała moja kolekcja książek (i nieskończona diorama z Autoblindą w skali 1:48, którą może wymienię na TKS w 1:35). poza tym, mam skromnie: 1 pluszak, 1 figurka i kilka obrazków. (4 w domu i 2 w robocie). Na tejk półce musi jeszcze stanąć 3 tom KO, Fallout (mimo, że fanfik ma mechanikę, która wnerwia, to nie można mu odmówić rozmachu i sławy) i pewnie coś jeszcze. Może właśnie łzy. A może Panzer IV w 1:16 :aj5:. Posmatrim, uwiżym. 

 

Cieszę się, że książki zaczynają docierać. Wszystkie z nich zostały porządnie opakowane (choć opakowanie może czasami nie budzić zaufania) i zabezpieczone w transporcie. Jeśli nikt paczki nie rozjedzie, nie zgniecie, ani nie wysadzi, to powuinna dojść w całości. Jako ciekawostkę powiem, że część egzemplarzy została opakowana w specjalną folię bombelkową. Co w niej takiego specjalnego?

  Ukryj zawartość

Na pewno chcesz wiedzieć?

  Ukryj zawartość

I zepsuć sobie niespodziankę?

  Ukryj zawartość

Ale czy na pewno?

  Ukryj zawartość

1254852184_by_Rasiak16_600.jpg

  Ukryj zawartość

Jest różowa :pinkie2: i pochodzi z niemiec 

 

 

 

 

 

To ja mialem pecha i mi się zwykły skrawek foli przytrafił zabezpieczony tak o ale ja się nie obraże

P.S. moja wersja też troche faluje ale kij z tym a okazyjnie wczoraj znalazłem błąd na stronie 18 w słowie skrawy a pisze skawy 

Edytowano przez ziolo565
Dopisek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Sun napisał:

Domyślam się, o co ci chodzi.

Mi się wydaje, że to specyfika fanowskich wydań. Kartkując Crisisa, Antropologie czy Sinsa [ najbardziej to w Crisisie widać, więc to może coś z klejeniem ma wspólnego ], można zauważyć, że kartki są jakby w takim... Sinusoidalnym układzie. Takie pofalowane. Nie wiem od czego to zależy, ale częściej występuję w naszych książkach... Choć reszta "zwyczajnych" jest przecież robiona tak samo :D

Niestety fotki nie jestem w stanie zrobić tego fenomenu, bo jak trzymam książkę jedna ręką, to tego tak nie widać na kamerze.

8 godzin temu Sun napisał:

(i proszę wszystkich by nie odpowiadali na te życzenia, bo się spam zrobi)

No cóż, ja nie zostawiłem normalnych życzeń, ale repke :) Repka to nie spam :) No, chyba, że źle się automat ustawi :D Da. Wrapper sieciowy może kłopotu narobić :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno odpowiadam, ale cóż.. zdarza się. 

Brat zdecydowanie był zadowolony. Zobaczyć w jego oczach tą radość i niedowierzanie, że coś takiego istnieje to było wspaniałe uczucie. 

No i owszem to pofalowanie to tam drobny szczegół... zasadniczo w niczym nie przeszkadzającym(nawet jeśli potrzymanie przez parę dni(na czas naszych wizyt u rodziny) pomogło tylko odrobinę)... ah aż miło spojrzeć na półkę i widzieć te grzbiety(no nie ukrywam, że bardziej rzuca się w oczy i bardziej podoba mi się grzbiet opowiadań pobocznych... a jak jeszcze dochodzi myśl, że to taka tarczka znalazła się tam dzięki mojej sugestii... to jeszcze lepsze uczucie). Nie muszę chyba mówić, że zajęły miejsca wśród moich ulubionych powieści(ale i tak zdjęcie zrobiłem takie, że tylko kilka najbliższych książek widać):

Spoiler

30bca12b0d780842gen.jpg

I jak najbardziej to był komplement. Ogromnie mnie cieszy, że są osoby, które się takimi rzeczami zajmują. No i jak będzie dodruk "Antropologii" czy wydanie "Si Deus nobiscum" to z pewnością kupię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

No i jak będzie dodruk "Antropologii" czy wydanie "Si Deus nobiscum" to z pewnością kupię. 

Si deus nie czytałem, ale to nie znaczy, że nie zwrócę na to uwagi. Chwilowo zostałem przekonany by przeczytać smocze łzy, więc pewnie po si deus sięgnę za jakiś czas. Kusi jeszcze by zrobić Zegary i Opowieści o szklanej kuli (w jednym, + może jakieś drobiazgi od Albreichta), oraz by zrobić nieszczęsnego Fallouta (najpewniej w wersji angielskiej, bo na naszą jeszcze trochę poczekamy).

Oczywiście powyższe rozważania są chwilowo w sferze rozważań, bo nie mam na razie żadnej zgody autora (bo nie pytałem). Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie autor stwierdził raz, że to było "jeszcze niewprawne pióro"(choć nie wiem jak tak mógł pisać o tak świetnym opowiadaniu - już teraz jest co najmniej godne polecenia)... no i historia jest w w pewnym sensie niedokończona. To znaczy część wątków miała zostać w kontynuacji(Ad maiorem Dei gloriam), ale ta kontynuacja została przerwana... a jak pytałem autora(Gandzię) to stwierdził, że teraz pewnie zamiast po prostu wracać to by napisał całość jeszcze raz... zostaje "tylko" go przekonać. No i mieć nadzieję, że przy nowej wersji jednak zastosuje nazwę podmieńce zamiast changelingi(używanie jej było(prawie) jedyną wadą tego opowiadania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info @Lyokoheros. Cóż, to trochę wpływa na pogląd odnośnie wydania Si Deus. Będzie wymagało gruntownej rozmowy z autorem. A swoją droga, miałem dziś w rękach całe, smocze łzy (jako bindowane A4) i przyznam, że to jest spore. Objętościowo wygląda jak II tom kryształowego oblężenia (2x 600 stron by było). Pozostałoby też pytanie, czy smocze łzy by się sprzedały. Swoją drogą, w planie mam ankietę dotyczącą przyszłych wydruków (mailową), ale to dopiero po feriach świątecznych. Do tego czasu doskonale przemyślę sobie, co i jak można by wykonać. Bo na razie plan jest jeden. by EWENTUALNE (podkreślam, ewentualne) wydanie Fallouta zgrywać z III tomem kryształowego (który nie istnieje jeszcze i pewnie z rok na niego poczekamy). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu Sun napisał:

Pozostałoby też pytanie, czy smocze łzy by się sprzedały. Swoją drogą, w planie mam ankietę dotyczącą przyszłych wydruków (mailową), ale to dopiero po feriach świątecznych.

To może właśnie zadać pytanie w ankiecie? "Czy byłbyś zainteresowany?". Jeśli określona ilość odpowiedzi byłaby twierdząca, to mógłbyś się zastanowić, wiedziałbyś tak pi razy drzwi, czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Nightmare Xeno napisał:

Ja osobiście polece Trzy strony medalu to jest dopiero długie polecam przeczytać to bym kiedyś uraczyl na półce

Zerknąłem. Fanfik nieukończony, co mi się z punktu widzenia wydawcy nie podoba (wiem, że kryształowe też jest nieukończone, a wydane, ale to robi Spidi, a ja tylko pomagam). A patrząc szacunkowo, całe 5 planowanych części trzech stron, da się upchnąć w 2 tomach. No i za bardzo nie ma okładki. Na razie jestem na etapie zabierania się do smoczych łez. Może w przyszłym tygodniu zacznę czytać. Biorąc pod uwagę fakt, że to ma z 1000 stron (A5), to chwile mi to zajmie. Fallout też w zasadzie zaczeka (oryginał), do czasu III tomu kryształowego oblężenia. Można by było jeszcze wydać obecny stan Crisisa ( który się nie zmieni), ale nie wiem, czy warto. W sobotę postaram się rozesłać ankietę z zapytaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Nightmare Xeno napisał:

Ja osobiście polece Trzy strony medalu to jest dopiero długie polecam przeczytać to bym kiedyś uraczyl na półce

 

9 godzin temu Sun napisał:

Zerknąłem. Fanfik nieukończony, co mi się z punktu widzenia wydawcy nie podoba (wiem, że kryształowe też jest nieukończone, a wydane, ale to robi Spidi, a ja tylko pomagam).

Co do TSM'a... Nie wiadomo KIEDY Autor go dokończy, a sam fanfik z tego co wiem i widać, jest nieco w ponad połowie :) Ale tak, to dobre dzieło szpiegowskie.

 

Za to inne dzieło "The Last Of Us", jest ukończone i również dobre :) Szkoda że prequel stanął na początku i umarł.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...