Sun

Past Sins dodruk i wydanie opowiadan pobocznych

154 postów w tym temacie

Z tego co wiem the "The Last Of Us" jest trochę krótkie :/ ale przyznać trzeba, że fajnie sie to czytało ;)

0

Napisano (edytowany)

12.01.2017 at 07:36 Manfo12 napisał:

Z tego co wiem the "The Last Of Us" jest trochę krótkie :/ ale przyznać trzeba, że fajnie sie to czytało ;)

The Lasta mam w wersji Limitowanej i ma około 165 stron ta książka :)

Spoiler

h8Noy.jpg

h8Nqb.jpg

A tak wygląda. niestety nie okleiłem krawędzi i zeszła folia z wierzchu okładki :(

Jest tylko 5 sztuk o ile wiem :D I tylko książka zawiera Prolog, którego niema w wersji elektronicznej :)

Zawiera też dosyć duży błąd, ale to akurat przez błąd osoby która łamała tekst, a konkretnie podwojona scenę...

Ale to było tak jakby "wewnętrzne wydanie", dla twórców uniwersum.

PS: Wiec jeśli by myśleć o wydaniu tego, to najlepiej byłoby przygotować tekst od nowa, by uniknąć błędu o którym wspomniałem.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
0

Słyszałem o tej, elitarnej wersji, która jest jak widzę całkiem ładnie wykonana i przyzwoicie się trzyma. Spodziewałem się też, że potrzeba by to połamać na nowo. Ale to najmniejszy problem. Pomyślimy po sesji, co dalej z tym fantem. Może pomyślimy o dokonaniu małego cudu...

0

Napisano (edytowany)

20.01.2017 at 17:36 Sun napisał:

Słyszałem o tej, elitarnej wersji, która jest jak widzę całkiem ładnie wykonana i przyzwoicie się trzyma.

Może i nieźle, ale bez zabezpieczenia brzegów okładki, może się zdarzyć, że zejdzie ta warstewka foliowa, która na niej była. Właśnie sobie przypomniałem, że okładkę Opek pobocznych Sinsa i 2 tomu KO, muszę okleić. Bo z KO już się rozwarstwia papier z folią :( A książka tylko stoi na półce i czasami się ja przestawi.

A co do elitarności Lasta: @Accurate Accu Memory, @Ghatorr, @Pillster, @Arientar, @Dexter... [ Dwóch ostatnich nie ma raczej na forum, a jednego z nich bankowo ]. Tylko te osoby posiadają jak dotąd wersje książkową :) Każda ma wewnątrz szkic arta - wybranego przez zamawiającego - z dedykacją od Autora... Każda oczywiście ma wadliwą scenkę. Co czyni to wydanie szczególnie wyjątkowym, choć nie wiem czy w dobrym tego słowa znaczeniu.

Ale ładnie się prezentuję na półce i według mojej opinii, to dobre dzieło i powinno móc zostać wydane.

Tylko szkoda że jego Prequel zmarł, zanim na dobre się narodził - mowa o Księdze Genesis - Gdyż sam Last w obecnej formie jest mała książką :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się