Sun

Past Sins dodruk i wydanie opowiadan pobocznych

154 posty w tym temacie

Z tego co wiem the "The Last Of Us" jest trochę krótkie :/ ale przyznać trzeba, że fajnie sie to czytało ;)

0

Link do postu

Dodano: (edytowano)

12.01.2017 at 07:36 Manfo12 napisał:

Z tego co wiem the "The Last Of Us" jest trochę krótkie :/ ale przyznać trzeba, że fajnie sie to czytało ;)

The Lasta mam w wersji Limitowanej i ma około 165 stron ta książka :)

Spoiler

h8Noy.jpg

h8Nqb.jpg

A tak wygląda. niestety nie okleiłem krawędzi i zeszła folia z wierzchu okładki :(

Jest tylko 5 sztuk o ile wiem :D I tylko książka zawiera Prolog, którego niema w wersji elektronicznej :)

Zawiera też dosyć duży błąd, ale to akurat przez błąd osoby która łamała tekst, a konkretnie podwojona scenę...

Ale to było tak jakby "wewnętrzne wydanie", dla twórców uniwersum.

PS: Wiec jeśli by myśleć o wydaniu tego, to najlepiej byłoby przygotować tekst od nowa, by uniknąć błędu o którym wspomniałem.

Edytowano przez Accurate Accu Memory
0

Link do postu

Słyszałem o tej, elitarnej wersji, która jest jak widzę całkiem ładnie wykonana i przyzwoicie się trzyma. Spodziewałem się też, że potrzeba by to połamać na nowo. Ale to najmniejszy problem. Pomyślimy po sesji, co dalej z tym fantem. Może pomyślimy o dokonaniu małego cudu...

0

Link do postu

Dodano: (edytowano)

20.01.2017 at 17:36 Sun napisał:

Słyszałem o tej, elitarnej wersji, która jest jak widzę całkiem ładnie wykonana i przyzwoicie się trzyma.

Może i nieźle, ale bez zabezpieczenia brzegów okładki, może się zdarzyć, że zejdzie ta warstewka foliowa, która na niej była. Właśnie sobie przypomniałem, że okładkę Opek pobocznych Sinsa i 2 tomu KO, muszę okleić. Bo z KO już się rozwarstwia papier z folią :( A książka tylko stoi na półce i czasami się ja przestawi.

A co do elitarności Lasta: @Accurate Accu Memory, @Ghatorr, @Pillster, @Arientar, @Dexter... [ Dwóch ostatnich nie ma raczej na forum, a jednego z nich bankowo ]. Tylko te osoby posiadają jak dotąd wersje książkową :) Każda ma wewnątrz szkic arta - wybranego przez zamawiającego - z dedykacją od Autora... Każda oczywiście ma wadliwą scenkę. Co czyni to wydanie szczególnie wyjątkowym, choć nie wiem czy w dobrym tego słowa znaczeniu.

Ale ładnie się prezentuję na półce i według mojej opinii, to dobre dzieło i powinno móc zostać wydane.

Tylko szkoda że jego Prequel zmarł, zanim na dobre się narodził - mowa o Księdze Genesis - Gdyż sam Last w obecnej formie jest mała książką :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
0

Link do postu

Utwórz konto lub zaloguj się, by skomentować

Aby móc pisać komentarze, musisz być zalogowanym użytkownikiem.

Utwórz konto

Utwórz konto w naszej społeczności! To łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz