Skocz do zawartości

Konkurs Literacki Edycja Specjalna "Clop mit uns!"


Dolar84

Recommended Posts

3 godziny temu Ylthin Maruda napisał:

rozumiem, że serialowe kucyki nie są zbytnio anatomicznie poprawne - ale pierwsze słyszę, żeby koń miał piersi. Albo był w stanie szczypać bez przeciwstawnego kciuka.

A ze "śliskiego walca" będę się śmiać na łożu śmierci jeszcze.

Oj, jeśli chodzi o anatomie... I jeśli mówisz o moim, to musisz przeczytać PB :D "Project Bronies", wtedy zrozumiesz anthro anatomię, choć wzmianki o Anthro i ludzkiej formie, starałem się usunąć... A jeśli chodzi ci o inny fik, cóż :)

 

2 godziny temu Świeży rekrut napisał:

Ciekawe, czy ktoś jeszcze wejdzie do grona konkursowiczów?

Eeee, chciałbym :) Jak na razie starzy Clopperzy się biją...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minuty temu Ylthin Maruda napisał:

Accu, nie siedzę w internecie od wczoraj i wiem, czym jest anthro. Ale pisanie o piersiach u "normalnego", nie-anthro kuca to wtopa jak stąd do Szanghaju i nie trzeba uwalić wety, żeby to wiedzieć.

Wiesz, to że nie widać u zwierzęcia piersi w przeciwieństwie do np. człowieka... Nie znaczy, że ich tam niema. Chodzi o gruczoł mleczny w końcu, którego zakończeniem, jest sutek z którego źrebie doi... Sory za takie wytłumaczenie... Pewne osoby by się wściekły, że obrażam inteligencję :( I może dlatego to jest pozostałość z PB, gdzie anthro było normą... Tak jakby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Accurate Accu Memory napisał:

Eeee, chciałbym :) Jak na razie starzy Clopperzy się biją...

Starzy cloperzy? No Wy może i tak, ale ja aż tak głęboko w tym nie siedzę. No, dobrze drugi raz mi się zdarza napisać takie coś. Ale, że już stary? (Wybacz sorry, daruj, ale ja w gronie starych cloperów się nie widzę.)

Wracając. Jeśli nie będzie więcej niż nasza czwórka, to może zrobią podwójne, trzecie miejsce? Mogą, ale raczej wątpię w to rozwiązanie.
Ale jeszcze okres składania prac nie minął, więc wszystko może się zdarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.09.2016 at 08:40 Triste Cordis napisał:

W czym, jak w czym, ale w konkursie o "klopach" nie mam zamiaru brać udziału.

MUUUUUU! :derp6:  - tylko krowa nie zmienia poglądów, a ja nią nie jestem. Napisałem i pomyślałem... "WTF Triste? WTF?"

 

Spoiler

 

 

 

Taki tam wstęp. Początkowo tekst miał trafić na konkurs w dziale Cadance. Limit był o wiele większy. A może w ogóle go nie było? Początkowo miałem dłuższe opisy, znajomość miała rozwijać się powoli itd. Tak czy inaczej, inspiracją była gra Go Go Nippon! + impreza UMF (ultra music festival). Miałem już początek (przekraczający limit tego :derp6:), a tu "jeb"... działu nie ma :burned: Wygrzebałem tekst z "archiwum", zmieniłem większość rzeczy. I oto jest... 

@BiP Wybacz, że będziesz to musiał czytać i oceniać. A teraz idę napić się wody mineralnej "Żywiec". 

 

UMF: Crystal Empire [Slice of Life][Clop][Własny: współczesność][Własny: Co ja robię ze swoim wolnym czasem?]

 

Cóż. Ktoś musiał napisać najgorszy tekst. Poza tym nie walczą już sami "clopperzy" :derp6:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.09.2016 at 07:55 Świeży rekrut napisał:

a ja ze wszystkimi pracami sie zapoznałem, więc widzę walkę na noże. 

Ciekawe, kto zostanie "Agentem 187" ? Bo tylko jeden, może wyjść z tej walki na noże, jak bohater poniższego filmiku :) On doskonale pasuje do usupełnienia tego komenta :D

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Ciekawe, kto zostanie "Agentem 187" ?

Oglądałem :) Nie powiem. Ciekawy film. Chociaż są też lepsze. :P 

Also. Teraz jest nas piątka, toteż... może i też lepiej. Im nas więcej, tym weselej :) Chociaż... a już nie będę krakał.

Sędzio, po terminie, czyń swą powinność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak czułem, że ktoś to może źle odebrać. Wybacz @Accurate Accu Memory.)

Chodziło mi o to, że jak termin minie, czyli nie teraz, a później (Znam zasady, więc spokojnie.), to niechaj sędzia uczyni to, do czego został powołany. Czyli, aby ocenił w miarę szybko.

Okej, zabrzmiało zdecydowanie tak, aby termin minął, kiedy to pisałem. Przepraszam raz jeszcze.

Aby offtopu nie robić. To sądzę, że szanse są bardzo równomierne. Jednak doświadczenie Pillistera może być pomocne, a też Twoje opowiadanie jest bogatsze o doznania od mojego, ale widzę w tym tylko korzyść dla ogólnej walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.09.2016 at 23:38 Triste Cordis napisał:

Poza tym nie walczą już sami "clopperzy" :derp6:

 

Nie wiem, czy właśnie nazwałeś mnie "clopperem", czy po prostu już nie traktujesz mnie jak uczestnika :notsure: 

@Triste Cordis Fix'd :derp3: 

Edytowano przez TW Soli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie 85% bronych nie clopie, pozostałe 15% uczciwie wypełnia ankiety 1

 

Tą oto uroczą anegdotką oświadczam, że i ja również staję w szranki. Mym orężem będzie Clop zawierający bardzo mało Clopu (za to sporo czekolady), oraz pewną dawkę absurdu. Jego motywem przewodnim jest teza, że punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia (co w temacie o clopach może brzmieć niejednoznacznie). Zatem, bez przedłużania (i tak przegram), przedstawiam:

 

Definicje rozkoszy [comedy][clopfic(bo trzeba)]

 

Uwaga, może zawierać śladowe ilości randomu. 

 

Zachęcam do lektury, choć nie wiem czemu.

 

 

 

 

 

 

1 nie potwierdzone żadnymi badaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.09.2016 at 23:37 Accurate Accu Memory napisał:

Zapraszam, do mojego ostatniego, raczej, grzechu tego typu :) [Clop][Romans][Projekt Bronies :d]

Niestety muszę to napisać, ale to jest łamanie praw autorskich Projektu Bronies. Posługujesz się uniwersum, do których nie masz prawa oraz przyzwolenia twórców. Posługiwanie się tą marką bez zgody właścicieli jest raczej nie mile widziane...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Chief napisał:

Niestety muszę to napisać, ale to jest łamanie praw autorskich Projektu Bronies. Posługujesz się uniwersum, do których nie masz prawa oraz przyzwolenia twórców. Posługiwanie się tą marką bez zgody właścicieli jest raczej nie mile widziane...

Niestety!! Żadna z pokazanych scen, nie należy do PB :D Grota, jak i clop, zostały w całości wymyślone przeze mnie :)  JESTEM JEDYNYM WŁAŚCICIELEM POKAZANEJ TU HISTORII...  SZEFIE. Szanuję cię, ale musze cię prosić o odwalenie się :( Scena pochodzi jednak z alternativu, do którego ją oryginalnie napisałem, lecz nie zrzekłem się praw do niej na korzyść projektu, a Verard nie jest w takim razie jej właścicielem, ani NIKT INNY. Podanie źródła pochodzenia, BYŁO ZALEDWIE GRZECZNOŚCIĄ, którą w ramach dobrego wychowania, musiałem przyznać. TYLKO TYLE. Poza tym... FANFIKI SĄ MOŻE I NIELEGALNE, ale opieranie się na świecie fanfika, już jest... Fanfik na podstawie fanfika :)

 

A do tego tekstu mam pełne prawa, jak już mówiłem... Inne sprawy PB, zostały wycięte, zostawiłem swoją czystą, inwencję...

 

Więc z całym szacunkiem, szefie :)

 

Ps: Jaką masz czelność odbierać mi coś, co sam do projektu włożyłem? Już raz mnie tak okradziono na pewnym PBFie...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accurate Accu Memory Po prostu nie potrzebnie dodajesz tag PB, sam wiesz że Verard jest na tym punkcie przewrażliwiony + zawsze, gdy chcesz pisać alternatywną historie musisz się spytać autorów, jeżeli jest to ich pomysł, ich świat. Nie robiąc tego łamiesz prawo autorskie, jak my wszyscy łamiemy prawo wykorzystując postacie z MLP w naszych fikcjach, awatarach itd

Prosiłbym też o nie używanie wulgaryzmów i troszkę grzeczniejszą formę wypowiedzi.
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Chief napisał:

@Accurate Accu Memory Po prostu nie potrzebnie dodajesz tag PB, sam wiesz że Verard jest na tym punkcie przewrażliwiony + zawsze, gdy chcesz pisać alternatywną historie musisz się spytać autorów, jeżeli jest to ich pomysł, ich świat. Nie robiąc tego łamiesz prawo autorskie, jak my wszyscy łamiemy prawo wykorzystując postacie z MLP w naszych fikcjach, awatarach itd

Prosiłbym też o nie używanie wulgaryzmów i troszkę grzeczniejszą formę wypowiedzi.
 

Wiesz... Nie można ukraść czegoś, co już ukradziono. Mam neutralny stosunek do Vera obecnie... Ale w sumie nie muszę respektować jego praw autorskich, skoro on kiedyś nie respektował moich... Po moim odejściu, powiedział wprost, że ktokolwiek może tak po prostu przejąć prace, ze wszystkim co ja osobiście wymyśliłem. Sam myślał jak nędzny złodziej. Przeprosił za pewną rzecz, ale nie przypominam sobie, by akurat za to :( PB TAK ZOSTAŁ DODANY Z CZYSTEJ ŁASKI I DOBREGO WYCHOWANIA. Nie musiałem tego robić nawet, bo nie ma w tym elementów Vera... To był tylko ukłon szczerości w jego stronę :)

 

Śmieszy mnie to czasami, wielki Ver kłóci się o uni, które sam modował i clopił wbrew woli twórców. Jak już wspomniałeś, Nikt z nas nie pyta oryginalnych twórców... Ale ktoś kto to robi, po prostu nie ma prawa mi wytykać tego samego... Lub przynajmniej rościć sobie praw do rzeczy, które ja w całości wymyśliłem, a jest tego więcej jak wiesz w planach Alternativu... :) Ale nie gadajmy o trupie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Artiko jak ty kochasz to co robisz?

Nie wiem co ty sobie znów ubzdurałeś w tej główce, ale jak już masz ściemniać to przynajmniej znajdź jakieś dowody ^^

Nadajesz się idealnie teraz do polityki ^^ Ostatnio tam naprawdę jest kabaret ^^

Pozdro i zejdź ze mnie łaskawie bo mnie to ani nie rusza ani nie kręci. 

Verard, out 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dalszą część tej dyskusji proszę kontynuować na PW a nie śmiecić w temacie, bo sypną się warny.

 

Tak na marginesie, Accu, jeżeli ktoś z twórców, którzy publikowali pod szyldem PB poprosi o usunięcie tego tagu, to wypadałoby się do tego zastosować. Z czystej uprzejmości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu Accurate Accu Memory napisał:

Po moim odejściu, powiedział wprost, że ktokolwiek może tak po prostu przejąć prace, ze wszystkim co ja osobiście wymyśliłem. Sam myślał jak nędzny złodziej.

 

29 minuty temu Virandel napisał:

Nie wiem co ty sobie znów ubzdurałeś w tej główce, ale jak już masz ściemniać to przynajmniej znajdź jakieś dowody ^^

Wiesz... Nie jestem do końca pewien, czy to z tego czasu, ale mam 90% pewności...

 

UWAGA WSZYSCY, rozmowa była prywatna[SB non publik], ale żeby nie być gołosłownym...

 

Spoiler

»   (report) Night Shade - 02-02 02:04 -- spokjnie nie chce kłótnie... a co do pilla... udowodniliśmy sobie coś i jesteśmy przyjaciółmi nadal. on wie, że to nie ja... a to jest smutne, że człowiek, który nienawidzi ponoć hejtrów sam nim w gruncie żeczy jest... nienawidzisz TCB verardzie... ale pillster i tak w nim już będzie pisał. dla nieggo nie ma już jednego uni nie ma głównego oba są ważne tak samo... niie chce kłótni... krwi polało sie wystarczająco wczoraj... co do jednego miałeś racje nienawiść ogłupiła... ale nas obu. tak jak bohatera pilla steva, który zabił siostre, gdy ta została skuczona i sie zmieniła.
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:51 -- ty już dla PB NIE PRACUJESZ
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:51 -- usuń swoje tematy albo sam to zrobię
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:51 -- już mnie to nie obchodzi

»   (report) Night Shade - 02-02 01:51 -- owszem powiedziałem to w gniewie.... ale nie masz prawa mnie oskarżać bez niezbitych dowodów mail który to zaczął nie pochodził ode mnie nawet
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:50 -- Nie traktuje się tak bez dowodów człowieka, który stał za tobą murem od początku... ale skoro tego chcesz to nie ma wyboru... a pisać moją historie moge nadal mam plany fabóły ogólne wiem do czego chcieliśmy dążyć... a prawa autorskie... pfff my wszyscy je łamiemy publikując powieści z bohaterami do których praw nie mamy... ale prawa autorskie miałem gdzieś zawsze... i respektuje je tylko u przyjaciół, którzymnie nie oskarżają o coś czego nie zrobiłem... narazie i miłej nocki VERUŚ.
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:49 -- szanuje pLogo PB!
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:49 -- jeszcze łąskawie proszę pańśtwa - proszę jak nasz kolega Night
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:47 -- Mam ci znów pomóć?
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:47 -- Pill z nami zostaje i dupa ci do tego, Night!
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:47 -- ja cię już i tak usunąłem
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:47 -- Powiedziałem! WON!
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:47 -- Ty mnie nawet SZEFEM NIENAZYWAJ
»   (report) Night Shade - 02-02 01:46 -- aż sie boje cie na gg odblokować nie chce kłótni szefie uwierz.,... wczorajsza wymiana zdań była wystarczająca już
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:45 -- Precz mi stąd!
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:45 -- "Chodzcie na TCB! VER WAS WYRZUCI"
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:45 -- Ty dostałeś jebe za propagandę!
»   (report) Night Shade - 02-02 01:45 -- wróciłem ale ty nadal wkurzony... mówie ponownie mc szuka gagatka ale to0 nie ja\
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:44 -- co ty tu robisz...
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:44 -- Pytam jeszcze raz
»   (report) Night Shade - 02-02 01:44 -- wkurzony jak sm diabeł ale ja sie już nie kłóce wczorajsza noc szczerości mi wystarczy aż nadto
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:44 -- AAA TO JUŻ WIEM DLACZEGO ODWALIŁO MCKEYOWI!
»   (report) M.a.b - 02-02 01:44 -- McWielka Anoszycha
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:43 -- Night miałeś tu nie wracać...
»   (report) Verard Nightmare - 02-02 01:43 -- A TEN CO TU ROBI?!

Mowa jest o "wczorajszej" nocy szczerości... Podczas której sam powiedziałeś " że ktokolwiek z tam obecnych, może dokończyć moja historię"... Przekopanie się przez logi sporo zajmie, jestem prawie pewien, że mam te twoje słowa. Nie wiem jednak o co ta cała spina, wywołana przez SZEFA, skoro fragment tu pokazany, w ogóle do PB nie należał...

 

4 minuty temu Dolar84 napisał:

A dalszą część tej dyskusji proszę kontynuować na PW a nie śmiecić w temacie, bo sypną się warny.

Sory Dolar, nie miałem powiadomienia, że napisałeś :(

 

Tag BTW nie jest formą reklamy, lecz przyznania się :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu BiP napisał:

Przypominam, że jutro mija termin oddawania prac, jeśli ktoś jeszcze jej nie oddał, a chce wziąć udział, to zapraszam. 

Ja nie mogę się doczekać wyników, a ty mówisz, że dedline dopiero jutro :D Pytanie do sędziego, każda praca zostanie zrecenzowana? Tak jak w oskarach? Pytam, bo nie pamiętam bym na mlppl brał udział w jakimś konkursie literackim, więc nie wiem jak to zbytnio wygląda dalej :(

 

Jedyny "konkurs", to był "Mój Mały Fanfik na fge" :) w jakim brałem udział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu White Hood napisał:

Teraz to jest "Mój Mały Fapfik".

No tak, dobre porównanie... Tylko, fap fap, raczej nie pasuje... Bo przecież dźwięk "przetykania" czyjejś waginy jest chyba inny... A to główna cecha clopów :( Te z jakąś głębsza fabułą, są rzadkością...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...