Skocz do zawartości

Equestria Times 3/2016 (12)


Dolar84

Recommended Posts

okladka_web.png

 

 

Witajcie! Tak, wiem że to niewiarygodne, ale to znowu my.

 

Po dłuższej niż planowana przerwie (spowodowanej wakacjami, urlopami, wyjazdami, pracą, lenistwem etc.) udało nam się wydać kolejny numer - i to jaki! Tym razem trafił się prawdziwy gigant - 118 stron. W sumie tego też nie planowaliśmy, gdyż zwykle staramy się utrzymać poniżej setki, no ale jeden wyjątek nie powinien nam zaszkodzić.

 

A co w środku? Tym razem co prawda bez wieści, za to są recenzje fanfików (jedna nawet trafiła na okładkę!), masa artykułów okołofandomowych, recenzji odcinków, kilka wywiadów i sprawozdania z konwentów. Oprócz tego troszkę treści pozafandomowych, oraz oczywiście porcja komiksów. W sumie - jest co czytać.

 

Nie przedłużając, serdecznie zapraszamy Was do lektury,

 

Redakcja "Equestria Times"

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Airlick napisał:

Tylko u mnie sié to-to nie ładuje?

Mi też nie chciało, ale założyłam, że to babol komputera. Po resecie i odpaleniu miliona programów (od antywirusów po oprogramowanie sprawdzające dysk twardy) dalej się nie wyświetla, wiec to chyba problem Issuu :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wspomnę, że nie wiem, co to za skrypt do przerzucania stron, ale co chwila wyskakują mi takie dwa czarne prostokąty i zasłaniają tekst, także brawo.

W życiu nie czytałem czegoś równie nudnego jak ten felieton o "raku" językowym. Skład tabletek ziołowych był bardziej zajmującą lekturą. Wywiad przeprowadzany przez Dolara też nie lepszy - może i już w 2012 żartowano o śmierci forum, ale jak ktoś twierdzi, że nie ma różnicy między życiem forumowym wtedy, a "życiem" forumowym w 2016, to sam siebie oszukuje.

Irytujące jest także to powtarzanie wniosków przez Dolara po odpowiedziach, to znaczy pisanie "czyli dwa sposoby, ale efekt podobny" albo "czyli Imperator Słońce jest wspominany miło". No prośba, nawet ja, autystyczne dziecko matki natury, sam umiem dojść do takich wniosków bez pomocy takich zdań. Chociaż przyznać muszę, że warto było przeczytać wywiad do końca dla wzmianki o Patronite.

Iks De De De.

Dobrze też, że nie wydajecie pisma o grach, bo te recenzje/wspominki są nudne jak... no ten... nie wiem jak co, ale są nudne. Artykuł o rynku gier też był nudny, ale nawet mógłbym się z nim zgodzić. No i miał śmieszne błędy jak "Activisioin" lub pisanie nóż zamiast nuż.

 

A Biura Adaptacyjne cały czas ssą.  :badass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Ślimak, dawno się nie widzieliśmy :D

 

To o "raku" językowym było raczej artykułem niż felietonem, no ale to szczegół. Poza tym jak dla mnie był bardzo ciekawy i dobrze napisany. No i poruszał ważny problem.

 

Co do wywiadu to owszem, była pewna powtarzalność, ponieważ był wykańczany w ostatniej chwili, na przysłowiowym kolanie i z natłoku innych zajęć zabrakło mi czasu, żeby popisać się... nieco większą kreatywnością. Natomiast nie mam pojęcia skąd wziąłeś ten brak różnicy w życiu forumowym z różnych lat, ponieważ nie pamiętam żebym coś takiego pisał.

 

A co do recenzji gier, to nie mam sobie nic do zarzucenia - widać nie podchodzi Ci to w jaki sposób pisze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...