Skocz do zawartości

Dzień dobry, szczęść Borze


WielkiIWspaniałySoriSensei

Recommended Posts

1bavao.jpg

 

No siema gałganiary i gałgany. 

 

Na forume prawie nie udzielam się już od jakichś 652467253 lat więc sądzę, że to najwyższy czas, aby założyć temat powitalny (poza tym wcześniej jakoś nie miałem ani czasu, ani chęci).

Jak możecie dojrzeć gdzieś tam po lewej - możecie mówić mi Soli, kiedyś chciałem być ninja ale coś poszło nie tak i wylądowałem na studiach. Po kilku pouczających latach na pewnej krakowskiej technicznej uczelni przeniosłem się na uczelnię pedagogiczną i obecnie jestem na ostatnim roku matematyki. Czyli jak macie w tym roku maturę czy inne egzaminy gimnazjalne to polecam użytkownika :^)

Z zainteresowań to głównie piłka nożna, ostatnio niestety bardziej bierna niż czynna - coraz ciężej znaleźć tych paru ludzi do gry :octcry: Kucyki przestałem oglądać jakoś na dwa odcinki przed rozpierduchą z Tirekiem, ale mam zamiar kiedyś nadrobić. Okazjonalnie jakieś amino, jakiś Pratchett, czasem losowe śmieszkowanie we Internecie. Moim marzeniem jest zostanie technikiem-prokrastynatorem. Także tego.

 

 

Spoiler

Zawsze chciałem walnąć tu temat powitalny ._.)

 

 

Edytowano przez TW Soli
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.09.2016 at 21:06 Perszing napisał:

Witaj:brohoof:

 

26.09.2016 at 21:14 Zirathel napisał:

Cześć :lunawasup:

 

26.09.2016 at 21:17 Vezz napisał:

Witaj ponownie niedoszły P. Ninja :brohoof:

 

 

 

 

26.09.2016 at 21:18 Ksavi napisał:

Siemanko :D

 

26.09.2016 at 22:37 Rainbow Guitar napisał:

Siemanko :)

 

26.09.2016 at 22:42 1stChoice napisał:

Hail!

 

26.09.2016 at 22:00 Asmena napisał:

Hejka :kUzFl:

 

No hej :rd10: 

 

26.09.2016 at 23:00 Dabrowski napisał:

Soli wrócił ?

 

Co tu się Odp*******?

 

Wgl kim ty jesteś? Widziałem cię w jakiś starożytnych tematach w archiwum

 

 "Wrócił" to trochę dużo powiedziane. Jestem tylko prostym Napoleonem, proszę przewijać dalej.

 

26.09.2016 at 23:44 Dayan napisał:

Cześć Soli.

 

1. Mogę ci zadać kilka pytań?

2. Jakoś nie mieliśmy okazji się poznać, mnie studia też wiele nauczyły o "magii przyjaźni".

3. Jak wyglądają studia matematyczne i co ci dały?

4. Interesowałeś się jakimś ciekawym zagadnieniem? Kryptografią? Problemami milenijnymi? Może programowaniem?

5. To ty byłeś tym czarnym charakterem z serii filmów o agencie 007, nosiłeś czarną opaskę na oko, miałeś białego kota perskiego, głaskałeś go po grzbiecie, a do Jamesa Bonda przywiązanego pasami do stołu, po którym promień lasera przemierzał w stronę ofiary by ją przepołowić na pół, mówiłeś "Teraz Cię mam James! A jutro zniszczę świat!". A może wystąpiłeś w roli kapitana Latającego Holendra z mackami zamiast brody, z przeklętą załogą, której nie chcieli nawet w piekle i płynąłeś sobie po tych Internetach, aby zawrócić na MLP Polska, bo kapitan Dolar otworzył szkatułkę z twoim sercem mówiąc "wracaj soli, wracaj". Choć dopuszczałbym możliwość pobocznej roli listonosza w którejś części Powrotu do przyszłości? Kiedy to wręczałeś list Zegarmistrzowi, który czekał na przesyłkę z Chin, chyba ty byłeś odwrócą tamtej roli, choć mogę się mylić.

6. A tak w ogóle jak leci?

7. I jaki jest twój ulubiony kucyk?

 

1. Nie - szach mat :rainderp: 

2. No nie, nie mieliśmy. :derp3: Mnie bardziej nauczyły, że nikomu nie można ufać, a w szczególności prowadzącym. I jeżeli chcesz, żeby coś było zrobione, musisz to zrobić sam :rainderp: 

3. Matematyka z nauczycielską specjalizacją - czyli z biegiem czasu mamy coraz mniej matmy, a coraz więcej przedmiotów pedagogicznych i psychologicznych. Na przykład na piątym semestrze z matematyki mamy tylko geometrię, trochę smutnym :C A co studia mi dały? Patrząc ogólnie na uczelnię - pogłębiające się współczucie dla uczniów i wadę wzroku :spike:  A, a kwateriony są miłością <3 

4. Problemy milenijne nie są na moją głowę, aczkolwiek nagroda kusi :^) C++ próbowałem ogarniać, ale jakoś nigdy nie mogę czasu ogarnąć na tego typu rzeczy. Ogólnie to ja strasznie nudny człowiek jestem, nie wymagajcie ode mnie za wiele D:

5. To wszystko prawda. Przepraszam, ale wiesz za dużo. Spodziewaj się wizyty smutnych panów w garniturach. 

6. Powoli, bywało lepiej. A tam?

7.8a633f9af3aa2cece9d3f2b014c1abba.jpg

 

 

27.09.2016 at 08:18 Gringo37 napisał:

A ponoć weterani nie wracają do służby.

Witaj ponownie na forum. 

Boże*

Bór – współczesne imię kodujące w badaniach religioznawczych hipotetyczne słowiańskie bóstwo gromowładne. „Bór” to zaproponowane przez niektórych badaczy tematu imię wynikłe z nazwy lasu ъur powiązanej z leksemem ьoric, 'bić, uderzać' jako oznaczające jedno z naczelnych bóstw słowiańskich. Uosobienie gromowładcy, boga lasów, wina i leśnych nimf.

 

27.09.2016 at 10:40 Ziemovit Footballer napisał:

Siemka, mam jedno pytanie: Interesujesz się piłką nożną/żużlem? 

Jazda jazda, Biała Gwiazda :party: 

 

 

Edytowano przez TW Soli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Seluna napisał:

Przeczytałam słowo Pratchett i...

 

1. Jaka jest twoja ulubiona część?

2. Kto jest najlepszym bohaterem?

3. Marchewa czy Śmierć?

 

1. Ciężko stwierdzić, obecnie jestem na etapie "wszystko co napisał Pratchett jest epickie". Jeśli miałbym wybierać to chyba "Kolor magii" i "Blask fantastyczny", bo je przeczytałem jako pierwsze.

2. Zdecydowanie bagaż. Typ się w tańcu nie pierdoli, szanuję :rainderp: 

3. ŚMIERĆ.

 

2 godziny temu Cuddly Doggy napisał:

Cześć Soli, zasadniczo nie wchodzę już na forum, ale przyszłam Ci napisać "cześć Soli", bo Cię bardzo lubię.

 

Tęsknimy ;_; ~ Myhell

A za mną to nie tęsknicie? ;_; ~ Ja

 

Cześć Cuddlę, też Cię bardzo lubimy. Co tam słychać? :rd6: 

 

1 minutę temu Niklas napisał:

 

Po przeczytaniu "Carpe Jugulum", zwątpiłem w to :v 

 Do tego jeszcze nie dotarłem :v 

 

Edytowano przez TW Soli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...