Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Problem] Pływające forum


Decaded

Recommended Posts

Aktualne ogłoszenia graficzne są całkiem fajne. Do czasu aż jedno z nich będzie nieco większe od reszty.

Różnica w wielkości powoduje okresowe przesuwanie całego forum w dół, żeby po chwili wróciło do swojej pierwotnej pozycji.

 

Jest to dość irytujące, gdy pisze się na SB i ekran co chwilę się przesuwa :c

 

634d59d96a.png

Edytowano przez Decaded
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu PervKapitan napisał:

Ja to bym w ogóle je chciała widzieć :v zapewne muszę usunąć ciasteczka czy coś, ale nie chce mi się :v 

Wtyczki blokujące reklamy (uBlock, AdBlock) mogą traktować panel ogłoszeń jako niechciany element i ukrywać go. Też nie widzę ogłoszeń, nie żeby mnie to bolało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Zirathel napisał:

I tak ich nie widzę bo mam adblocka :v

I napisałeś tego posta tylko po to, żeby nas o tym powiadomić? Nijak nie odnosi się to do problemu w temacie.

 

Właśnie teraz Draques napisał:

I tak, adblock sprawia, że panel ogłoszeń jest niewidoczny. Polecam wyłączyć go dla forum.

Nie zgodzę się. Adblock nie blokuje tego okna, a przynajmniej nie bez dodania własnej reguły blokowania elementu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Decaded napisał:

I napisałeś tego posta tylko po to, żeby nas o tym powiadomić? Nijak nie odnosi się to do problemu w temacie.

 

Nie zgodzę się. Adblock nie blokuje tego okna, a przynajmniej nie bez dodania własnej reguły blokowania elementu.

Jeden adblock może nie, ale moje dwa ad blocki dają sobie z tym radę :kappa:

p.s. nie kazałem im nic
edit: tak w sumie to dzięki, nie wiedziałem co zeżarło mi ogłoszenia :P

Spoiler

 

4ff426e72a.jpg

Edytowano przez Kruczek
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...