Skocz do zawartości

Cześć, jestem RedPower


rrrrrrrrrrrr

Recommended Posts

      Jestem RedPower. Red nie, że czerwony tylko rudy. Mam rudy kolor włosów. Tak w ramach wyjaśnień. A tak na poważnie - mam 14 lat i nigdy nie sądziłam, że będę na takim forum i że w ogóle będę ogladać w moim wieku bajkę na mini mini. Bywa. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez tej bajki XD. No może trochę przesadzam;p A może nie.

Lubię MLP EG tak samo jak to ze świata Eguestrii. Moja ulubioną postacią jest Sunset Shimmer. Dlaczego postanowiłam się udzielać na tym forum? - w moim otoczeniu są tylko 2 osoby, które oglądają MLP. Ale nie są Bronies, znaczy kolega jest, chociaż tak chyba nie do końca, bo nie wiedział co to jest, dopóki mu nie powiedziałam. Brakuje mi po prostu osoby, z którą mogłabym podyskutować o naszych kochanych kucykach. coś jeszcze? O może jeszcze to, że jestem płci pięknej :)  Jeśli są jakieś błędy, z góry przepraszam nie jestem najlepsza z ortografii, inerpunkcji i tak dalej.

 

                                                                                                                                                                                                       

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :lunawasup:

22 minuty temu RedPower napisał:

 

  Ale nie są Bronies, znaczy kolega jest, chociaż tak chyba nie do końca, bo nie wiedział co to jest, dopóki mu nie powiedziałam. Brakuje mi po prostu osoby, z którą mogłabym podyskutować o naszych kochanych kucykach.                                                                                                                                                                                           

U mnie jest taka sama sytuacja. Lel :lunaderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Myślę, że nikt z nas, a przynajmniej większość, nie spodziewała się, że kiedykolwiek spodoba nam się ta kucykowa kraina. :twiblush:

 

Jeśli chodzi o moje otoczenie, to tylko mój młodszy brat także interesuje się kucykami (poniekąd to moja wina) ~ tak poza tym ~ nikt, z kim mógłbym pogadać. To dlatego, że skończyły się szkoły, zaczęła się praca, w związku z czym, wszyscy udali się własnymi ścieżkami. Poza znajomymi w pracy (z którymi i tak dużo nie rozmawiam), z nikim nie utrzymuje kontaktu, nie wspominając o 'bronies'.

 

Osobiście nie zwracam uwagi na ortografię i tak dalej ~ w twoim wieku to zrozumiałe a poza tym, to i tak nie powód, by osądzać innych. Swoją drogą ja sam nie piszę najlepiej. :squee:

 

Witaj w stadzie i mam nadzieję, że inni będą traktować Cię dobrze! :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RedPower!

 

44 minuty temu RedPower napisał:

  Jeśli są jakieś błędy, z góry przepraszam nie jestem najlepsza z ortografii, inerpunkcji i tak dalej.                                                                                                                          

 

Eh, pod tym względem na tym forum nie będziesz osamotniona... :D

 

Baw się dobrze, przestrzegaj regulaminu itp. itd.

 

Pozdrawiam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkreśliłam, że nie jestem najlepsza z ortografii, bo wiem, że ludzie potrafią być naprawdę okrutni i przyczepić się do najmniejszego drobiazgu. Przykładem tego moze być, Howrse (gra o konikach - już w nią nie gram), czy chociażby YT. Tak po za tym widzę osoby tylko płci męskiej. Wiem, że fanami MLP są również faceci, ale nie sądziłam, że będzie ich więcej niż kobiet :D 

 

Jestem z Gliwic (woj. śląskie).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu RedPower napisał:

Podkreśliłam, że nie jestem najlepsza z ortografii, bo wiem, że ludzie potrafią być naprawdę okrutni i przyczepić się do najmniejszego drobiazgu. Przykładem tego moze być, Howrse (gra o konikach - już w nią nie gram), czy chociażby YT. Tak po za tym widzę osoby tylko płci męskiej. Wiem, że fanami MLP są również faceci, ale nie sądziłam, że będzie ich więcej niż kobiet :D 

84332803.jpg
tutaj tylko prawdziwi mężczyźni
mam nadzieje że twój miecz również jest gotowy, witaj 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu RedPower napisał:

Podkreśliłam, że nie jestem najlepsza z ortografii, bo wiem, że ludzie potrafią być naprawdę okrutni i przyczepić się do najmniejszego drobiazgu. Przykładem tego moze być, Howrse (gra o konikach - już w nią nie gram), czy chociażby YT. Tak po za tym widzę osoby tylko płci męskiej. Wiem, że fanami MLP są również faceci, ale nie sądziłam, że będzie ich więcej niż kobiet :D 

Oj tak, ludzie potrafią być okrutni. Lecz nie przejmuj się tym, zwykle oni robią to by się dowartościować i poczuć się lepiej. ^^

 

I tak, ku zaskoczeniu wszystkich, wielu mężczyzn ogląda MLP. W życiu bym się nie domyślił, że kiedyś sam będę to oglądał... :twiblush:

Przynajmniej będziesz miała wielu kolegów. :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu RedPower napisał:

Tak po za tym widzę osoby tylko płci męskiej. Wiem, że fanami MLP są również faceci, ale nie sądziłam, że będzie ich więcej niż kobiet :D 

Tak naprawdę to kobiety są tutaj mniejszością :D Też się zdziwiłem, jak tutaj zawitałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu RedPower napisał:

Podkreśliłam, że nie jestem najlepsza z ortografii, bo wiem, że ludzie potrafią być naprawdę okrutni i przyczepić się do najmniejszego drobiazgu. Przykładem tego moze być, Howrse (gra o konikach - już w nią nie gram), czy chociażby YT. Tak po za tym widzę osoby tylko płci męskiej. Wiem, że fanami MLP są również faceci, ale nie sądziłam, że będzie ich więcej niż kobiet :D 

 

Jak byś wpadła jeszcze rok-dwa lata temu ( albo chociażby na początek tego roku) spotkałabyś dużo innych dziewczyn. Niestety ostatnio na forum przybywa dużo bronies-imigrantów a kobieta może wpadnie jedna na 20 nowych użytkowników..?

 

Ale chyba nie masz co narzekać, możesz się poczuć bardziej... wyjątkowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Już każdy Cię przywitał i kolejne przywitanie będzie po prostu nudne, więc może to przemilczę.

Mogę wiedzieć z którego rocznika jesteś? Jeśli to nie kłopot

Lubisz szopy pracze? Albo liski?

Lubisz anime? Jak tak to jakie?

Tak , więc...Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz i zostaniesz na jak najdłużej blabla *tu wstaw resztę formułki powitalnej*

E, tak.

Cześć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...