Skocz do zawartości

Cześć, jestem RedPower


rrrrrrrrrrrr

Recommended Posts

1. Skąd jesteś?

2. Toruń czy Bydgoszcz?

3. Lubisz Toruńskie pierniki

4. Ulubiona parówka?

5. Luna czy Celestia?

6. Ulubiony kucyk tła? 

7. Pizza czy kebab?

8. Pepsi czy Cola? 

(Tu powinno być pytanie nr 9 [*]) 

10. Skarpetki czy boso? i o uzasadnienie 

11. Ulubiony owoc? 

12. Ulubiona potrawa?

13. Co jadłeś dziś na śniadanie? 

Bry 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu RedPower napisał:

      Jestem RedPower. Red nie, że czerwony tylko rudy. Mam rudy kolor włosów. Tak w ramach wyjaśnień. A tak na poważnie - mam 14 lat i nigdy nie sądziłam, że będę na takim forum i że w ogóle będę ogladać w moim wieku bajkę na mini mini. Bywa. Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez tej bajki XD. No może trochę przesadzam;p A może nie.

Lubię MLP EG tak samo jak to ze świata Eguestrii. Moja ulubioną postacią jest Sunset Shimmer. Dlaczego postanowiłam się udzielać na tym forum? - w moim otoczeniu są tylko 2 osoby, które oglądają MLP. Ale nie są Bronies, znaczy kolega jest, chociaż tak chyba nie do końca, bo nie wiedział co to jest, dopóki mu nie powiedziałam. Brakuje mi po prostu osoby, z którą mogłabym podyskutować o naszych kochanych kucykach. coś jeszcze? O może jeszcze to, że jestem płci pięknej :)  Jeśli są jakieś błędy, z góry przepraszam nie jestem najlepsza z ortografii, inerpunkcji i tak dalej.                                                                                                                                                                                                 

 

Parówki, ustalanie płci użytkownika. Co ja czytałem :rarityderp: !? A to wszystko w temacie powitalnym.

 

Wait. POSTY ZNIKAJĄ !! @Sosna ty zły człowieku.... To uczucie:

Spoiler

1bncx0.jpg.59cf33197d1ddc9cbdb41b4ad0047

 

Może pora normalny post napisać, gdzie nie będzie żadnych podtekstów :yay: i przywitać się. Zatem witamy na forum :twilight2:. Ostatnio jakoś zaniedbałem pisania postów w tej materii, no ale skoro ponad 135 postów mnie przyciągnęło i większość użytkowników się wypowiedziała, to w sumie czemu nie ja dołożę swojej cegiełki w postaci powitalnego posta. Zawsze zadawałem pytania i tym razem z tego nie zrezygnuję:

 

1) Ulubiony antagonista MLP?

2) Dlaczego lubisz Sunset Shimmer i filmy EG?

3) Oglądasz inne seriale poza MLP?

4) Byłaś już na jakimś ponymeecie?

 

Cóż tyle byłoby ode mnie. Baw się dobrze, dyskutuj i niech kuce będą z tobą :NjdaT:

 

   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :D

Miałem lub mam dalej ten sam problem, nie mam za bardzo znajomych z którymi pogadałbym o poniaczach. Jak już jest ktoś to oglądał je i skończył na 2-gim sezonie a potem mówił że to dla beki.....ze mną możesz zawsze :NjdaT: .

Mam jedno pytanie: jakie pytanie chciałabyś żebym ci zadał? :P.....bo nie będę pytał kolejnej osoby czy lubi pociągi, każdemu truje o nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...