Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rainbow Twister

Imie:  Rainbow Twister

Rasa: Pegaz

Płeć:  Ogier (czasami mylony z klaczą)

Wiek:  Tyle co ja (czyli na razie 14)

CM:  Tęczowe Tornado

Talent:  Szybkie latanie, „Tęczowe Tornado”, czyli zwykłe tornado, ale posiada kolory tęczy, jest tak rzadkie jak „Ponaddźwiękowe bum” , bycie COOL

Miejsce urodzenia: Cloudsdale

Data urodzenia: 2 Październik

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Charakter: Wybuchowy, Często kłamliwy, Chętny do pomocy, Potrafi zrozumieć swój błąd, Nie słuchający (przez to właśnie często wpada w różne kłopoty)

Zainteresowania: Latanie, Spanie na chmurach, Sporty Ekstremalne, Robienie psikusów różnym kucykom,

Cel życia: Chciałby zostać Wonderboltsem, być najszybszym Kucykiem w Equestrii.

Wygląd:  

 

/*Rysunek pojawi się wkrótce*/

 

Historia:

                Urodził się w Cloudsdale, w średnio zamożnej rodzinie.

Przez pierwsze 5 sekund życia był jedynakiem, ale po tych kilku sekundach na świat przyszła jego siostra blizniaczka Megan Twister .

Jego Matka Master Storm pracowała w Raibow Factory, była dobrym rodzicem, ale czasmi wybuchała gniewem (to właśnie odziedziczył Twister od swojej mamy).

Ojciec nazywa się Rainbow Magister, na początku go nie znał, ponieważ trawił za kratkami za kradzieże i pobicia (9 lat pozbawienia wolności (w chwili narodzin, miał 0,5 roku za sobą)), gdy wyszedł był dobrym człowiekiem, lubił bawić się z synem, nie tolerował postawy córki.

Przez pierwsze kilka lat rodzeństwem zajmowała się matka, wzięła nocne dyżury.

W wieku 6 lat Twister poszedł do szkoły lotniczej, gdzie często był wyśmiewany przez starszych uczniów przez to że jest podobny do klaczy.

Podczas przerwy kilku starszych uczniów wyzywało go do wyścigu, miał 2 opcje:

- zaakceptować wyzwanie

- odmówić i być wyśmianym bardziej niż był

Wybrał 2 opcję.

Podczas wyścigu gdy miał już przegrać, przypadkiem wykonał ruch, który pozwolił mu wygrać (leciał z prędkością dźwięku), było to „Tęczowe tornado”, zaraz po tym dostał swój znaczek.

Szybko stał się popularny w szkole i okolicy.

Jego siostra jednakże nie przykładała się do nauki i rozwijaniu zdolności.

Przyjaźniła się ze starszymi koleżankami, zbyt dużo się malowała, do domu przynosiła same słabe oceny (a nawet koszmarne).

Dodatkowo gdy jej brat stał się rozpoznawalny w szkole, postanowiła żerować się na jego popularności.

Gdy ukończył 9 lat, jego matka dostała awans, znów otrzymała Dzienną robotę, do opiekowania dziećmi poprosiła ojca, który 0.5 roku temu wyszedł z więzienia (po wyjściu pracował jaki rozdawca pizzy)(wybaczyła mu wszystkie błedy które popełnił), zgodził się.

Przez pierwsze kilka dni poznawał woje dzieci, których nigdy nie wiedział.

Z syna był dumny, jednakże z córki niezbyt.

W wieku 13 lat (bardzo wcześnie) ukończył szkołę lotniczą z dyplomem absolwenta, mógł pójść do wyższej szkoły, ale odmówił.

Wyjechał z ojcem do Ponyville (jest to jego rodzinna wioska), gdzie zaczął chodzić na obozy lotnicze, ojciec zaś został Adwokatem.

Często latał i przebywał na dworze, co spowodowało do poznania się jego i Rainbow Dash, CMC, Twilight i jego najlepszego kumpla „Piotra Sane” (Sane – rozumny, zdrowy na umyśle), którego poznał pierwszego dnia na obozach, Piotr jest pegazem i lubi nie latać, a rozganiać chmury, lubi też tak jak Twister sporty ekstremalne.

Dziś Twister jest normalnym 14-latnim pegazem, który marzy o zostaniem Wonderboltem, ale jeszcze przed tym chce dołączyć do Akademii.

Został przyjacielem wielu kucyków, ale dużo czasu spędza z Piotrkiem.

 

 

Ciekawostki:

 

- OC jest wzorowane mną i Rainbow Dash :D

- Piotrek Sane jest wzorowany moim kuzynem który ma na imie Piotrek :D (ale nazwisko ma inne)

- Postacie takie jak: Master Storm, Rainbow Magister, Megan Twister NIE SĄ wzorowane prawdziwymi osobami.

- Imie ojca Magister, wzięło się z tego ze Ziemowit mnie tak nazwał na czacie telegran przez mój Avatar (pisało MG (od mojego prawdziwego imienia i nazwiska))

- Historię pisałem wyssaną z palca w 30 minut.

- Mam zamiar zrobić fanfika o moim OC, ale nie wiem jak się to tego zabrać

 

 

Oto moje OC

 

Dzięki za przeczytanie.

 

Sory za jakiekolwiek błędy językowe, ale nie potrafię pisać opowiadań.

 

 

 

Edytowano przez Rainbow Twister
Usunąłem zdjęcie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Rainbow Twister napisał:

Pisałem że jest podobny do klaczy, przez co się z niego wyśmiewali.

 

Zrobię fan-arta, ale robiłem na szybko.

 

Ale być podobnym- a urodzić się z cechą wyjątkową dla klaczy to całkowicie co innego. To już nie podobieństwo ale wada genetyczna/mutacja niepożądana.

 

PS To po co robić na szybko..? W końcu to Twój OC'ek to się przyłóż. ^^

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Rainbow Twister napisał:

Pisałem że jest podobny do klaczy, przez co się z niego wyśmiewali.

 

Zrobię fan-arta, ale robiłem na szybko.

Jestem zwolennikiem podejścia, że jak już coś robimy co chcemy udostępnić i poddać ocenie, nie róbmy tego na szybko i na odwal się, nikt Cię nie pośpiesza z publikowaniem niczego więc masz nieograniczoną ilość czasu na dopracowanie wszystkiego. Zerknij choćby do tematu @Seluna która kilka lat pracowała nad oc zanim udostępniła go na forum. Aktualnie ten art jest fatalny, jakiś podrzędny pony generator. To już lepiej coś samemu narysować, ew. nauczyć się podstawowe wektory samemu robić albo poprosić kogoś o narysowanie Twojego oc.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu Maniek napisał:

Jestem zwolennikiem podejścia, że jak już coś robimy co chcemy udostępnić i poddać ocenie, nie róbmy tego na szybko i na odwal się, nikt Cię nie pośpiesza z publikowaniem niczego więc masz nieograniczoną ilość czasu na dopracowanie wszystkiego. Zerknij choćby do tematu @Seluna która kilka lat pracowała nad oc zanim udostępniła go na forum. Aktualnie ten art jest fatalny, jakiś podrzędny pony generator. To już lepiej coś samemu narysować, ew. nauczyć się podstawowe wektory samemu robić albo poprosić kogoś o narysowanie Twojego oc.

 

Czytając twój komentarz zrozumiałem rzecz przez którą często miałem kłopoty.

 

Usunąłem zdjęcie.

Rysuję nowe (pojawi się za ok. tydzień)

Piszę fanfika gdzie historia będzie bardziej rozwinięta i ciekawa (o moim OC) (premiera przewidziana na Sobotę lub Niedzielę)

 

Wiem już ze szybkość nie popłaca.

Poprawię się na przyszłość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Szybkie latanie, „Tęczowe Tornado”, czyli zwykłe tornado, ale posiada kolory tęczy, jest tak rzadkie jak „Ponaddźwiękowe bum” , bycie COOL

Oho, wyczuwam zrzynkę Rainbow Dash.

 

Cytuj

Wybuchowy, Często kłamliwy, Chętny do pomocy, Potrafi zrozumieć swój błąd, Nie słuchający (przez to właśnie często wpada w różne kłopoty)

Yep, Rainbow Dash.

 

Cytuj

Latanie, Spanie na chmurach, Sporty Ekstremalne, Robienie psikusów różnym kucykom,

Wypisz wymaluj genderbent Rainbow Dash.

 

Cytuj

Chciałby zostać Wonderboltsem, być najszybszym Kucykiem w Equestrii.

Starałeś się wymyślić cokolwiek oryginalnego?

 

Cytuj

ponieważ trawił za kratkami za kradzieże i pobicia

W sensie że musiał coś trawić za tymi kratkami i to byłą jego kara? Że ciężkostrawne jedzenie mu dawali czy coś?

 

Cytuj

Podczas wyścigu gdy miał już przegrać, przypadkiem wykonał ruch, który pozwolił mu wygrać (leciał z prędkością dźwięku), było to „Tęczowe tornado”, zaraz po tym dostał swój znaczek.

Och, gdzieś już to widziałem... Nie mogę sobie tylko przypomnieć gdzie... Chyba w którymś odcinku to było, jakiś kuc z Mane 6...

 

Ach, tak, oczywiście!

 

Toć to Rainbow Dash!

 

Cytuj

co spowodowało do poznania się jego i Rainbow Dash, CMC, Twilight

Już pomińmy to "spowodowało do poznania się"...

 

Oczywiście, że poznał Rainbow Dash. Oczywiście, że poznał CMC, oczywiście że poznał Twilight. Oczywiście stali się od razu BFF, a potem on pomógł uratować Equestrię.

 

Cytuj

jego najlepszego kumpla „Piotra Sane” (Sane – rozumny, zdrowy na umyśle),

Okej, dobra, tu się uśmiałem więc chociaż tyle dobrego. Piotr Sane.

 

Piotr Sane.

 

Piotr.

 

Zacznijmy od tego, że kuce nie mają ludzkich imion. Jedynym bodaj wyjątkiem jest Donut Joe, a i tak nie wiadomo czy to nie jest bardziej ksywka niż imię, a i głowy nie dam, że pojawia się ono oficjalnie wypowiedziane w odniesieniu do samego Joe, a nie tylko jego sklepu.

 

Do tego Piotr. Polskie imię.

 

Cały czas kurczowo trzymałeś się "Megan Twister" (już pal licho że to też ludzkie imię), "Rainbow Factory", "Rainbow Magister", "Master Storm", nawet nazwisko Piotra (pfff...) to "Sane". Skąd tu nagle Piotr wyskoczył jak Filip z konopi? Wyczuwam self-insert i założę się, że albo ty, albo twój najlepszy kumpel nosi właśnie imię Piotr.

 

 

 

Ogólnie śmierdzi self-insert wish-fulfillment na kilometr. Brzmi tak, jakbyś opowiadał historię swojego życia czy coś. A jeśli nie, to gratuluję wyobraźni w stworzeniu tak niepotrzebnie skomplikowanego i pełnego perturbacji rodzinnych backstory.

 

Ach, pewnie nie przepadasz też za swoją siostrą?

 

Wybacz, ale to nie jest dobry OC. To nie jest nawet dobry materiał na OC. To po prostu zerżnięte cechy Rainbow Dash wymieszane z twoim własnym ego, wsadzone do Equestrii.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Angius napisał:

Oho, wyczuwam zrzynkę Rainbow Dash.

 

Yep, Rainbow Dash.

 

Wypisz wymaluj genderbent Rainbow Dash.

 

Starałeś się wymyślić cokolwiek oryginalnego?

 

W sensie że musiał coś trawić za tymi kratkami i to byłą jego kara? Że ciężkostrawne jedzenie mu dawali czy coś?

 

Och, gdzieś już to widziałem... Nie mogę sobie tylko przypomnieć gdzie... Chyba w którymś odcinku to było, jakiś kuc z Mane 6...

 

Ach, tak, oczywiście!

 

Toć to Rainbow Dash!

 

Już pomińmy to "spowodowało do poznania się"...

 

Oczywiście, że poznał Rainbow Dash. Oczywiście, że poznał CMC, oczywiście że poznał Twilight. Oczywiście stali się od razu BFF, a potem on pomógł uratować Equestrię.

 

Okej, dobra, tu się uśmiałem więc chociaż tyle dobrego. Piotr Sane.

 

Piotr Sane.

 

Piotr.

 

Zacznijmy od tego, że kuce nie mają ludzkich imion. Jedynym bodaj wyjątkiem jest Donut Joe, a i tak nie wiadomo czy to nie jest bardziej ksywka niż imię, a i głowy nie dam, że pojawia się ono oficjalnie wypowiedziane w odniesieniu do samego Joe, a nie tylko jego sklepu.

 

Do tego Piotr. Polskie imię.

 

Cały czas kurczowo trzymałeś się "Megan Twister" (już pal licho że to też ludzkie imię), "Rainbow Factory", "Rainbow Magister", "Master Storm", nawet nazwisko Piotra (pfff...) to "Sane". Skąd tu nagle Piotr wyskoczył jak Filip z konopi? Wyczuwam self-insert i założę się, że albo ty, albo twój najlepszy kumpel nosi właśnie imię Piotr.

 

 

 

Ogólnie śmierdzi self-insert wish-fulfillment na kilometr. Brzmi tak, jakbyś opowiadał historię swojego życia czy coś. A jeśli nie, to gratuluję wyobraźni w stworzeniu tak niepotrzebnie skomplikowanego i pełnego perturbacji rodzinnych backstory.

 

Ach, pewnie nie przepadasz też za swoją siostrą?

 

Wybacz, ale to nie jest dobry OC. To nie jest nawet dobry materiał na OC. To po prostu zerżnięte cechy Rainbow Dash wymieszane z twoim własnym ego, wsadzone do Equestrii.

Po pierwsze: Większość cech jest moich, np. kłamliwość, nie słuchanie się, wybuchowość (przez wybuchowość miałem straszne kłopoty w 6 klasie.)

Nie dziwne że RD jest moją ulubioną postacią. Poprostu posiadamy bardzo podobne cechy.

Po drugie: Imię Piotr wziąłem ponieważ nie miałem innego do wyboru. A imię jest zapożyczone od mojego kuzyna.

Po trzecie: Tęczowe Tornado i okoliczności podobne do RD miały być.

Po czwarte: Nie mam siostry, mam młodszego brata (6 lat) który mnie wkurza.

Po piąte: Historia jest rozwijana, rozwinięcie pojawi się jako Prolog do mojego fanfika. Link do Prologu podam gdy skończę.

Edytowano przez Rainbow Twister
PS: W prologu historia będzie inaczej wyglądała niż ta tutaj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Nie dziwne że RD jest moją ulubioną postacią. Poprostu posiadamy bardzo podobne cechy.

Moja teoria o self-insercie się potwierdza

 

Cytuj

Po drugie: Imię Piotr wziąłem ponieważ nie miałem innego do wyboru. A imię jest zapożyczone od mojego kuzyna.

Wybór miałeś, mogłeś go nazwać choćby Candy Bucket, Tissue Feather, Dumb Machine, cokolwiek.

 

Cytuj

Po trzecie: Tęczowe Tornado i okoliczności podobne do RD miały być.

To, że bezczelnie zerżnąłeś Rainbow Dash i próbujesz nam to sprzedać jako swojego OC, i w dodatku przyznajesz się i potwierdzasz, że takie było zamierzenie, nie sprawią bynajmniej, że ktokolwiek spojrzy na to życzliwszym okiem.,

 

Cytuj

Po piąte: Historia jest rozwijana, rozwinięcie pojawi się jako Prolog do mojego fanfika. Link do Prologu podam gdy skończę.

Jeśli to co jest w tym temacie ma być jakimś wyznacznikiem, proszę, nie pisz.

 

Cytuj

W prologu historia będzie inaczej wyglądała niż ta tutaj.

Więc po co zamieszczałeś tę tutaj, skoro i tak będzie inna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Angius napisał:

 

 

Wybór miałeś, mogłeś go nazwać choćby Candy Bucket, Tissue Feather, Dumb Machine, cokolwiek.

 

To, że bezczelnie zerżnąłeś Rainbow Dash i próbujesz nam to sprzedać jako swojego OC, i w dodatku przyznajesz się i potwierdzasz, że takie było zamierzenie, nie sprawią bynajmniej, że ktokolwiek spojrzy na to życzliwszym okiem.

Boże, czepiasz się o jedno polskie imie -_-

 

Okoliczności i sposób dostania CM są podobne do RT, ale jeżeli ci nie odpowiadają, to mogę zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...