Skocz do zawartości

Odcinek 25,26: To Where and Back Again Pt.1 Pt.2


Niklas

Ocena finału  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena finału

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      2
    • 7
      2
    • 8
      7
    • 9
      10
    • 10
      11
    • 11/10 AWESOMENESS!
      45


Recommended Posts

LINKI DO ODCINKÓW:

CZĘŚĆ PIERWSZA

ENG: http://www.dailymotion.com/video/x4wau5n_mlp-fim-s06e25-to-where-and-back-again-part-1-ntsc-fixed-by-kuco-fan_tv

PL: http://www.dailymotion.com/video/x4zsguo_mlp-fim-season-6-episode-25-to-where-and-back-again-part-1-napisy-pl-1080p-itunes-cc_shortfilms

 

CZĘŚĆ DRUGA

ENG: http://www.dailymotion.com/video/x4wgkxb
PL: http://www.dailymotion.com/video/x4zsi6r

* * * 

 

No i brytyjska TV dotrzymała słowa i puściła dzisiaj pierwszą część finału sezonu (jutro będzie druga). Napisy już się tworzą i będą wkrótce. Tymczasem jednak możecie obejrzeć 25 odcinek po angielsku. Jak Wam się widzi to, co zaserwowali nam twórcy na zakończenie S6?

Edytowano przez Niklas
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whaa.... what. Wait.... to już koniec sezonu się zbliża?

 

Ale to życie leci...

 

29 minuty temu Niklas napisał:

Jak Wam się widzi to, co zaserwowali nam twórcy na zakończenie S6?

 

Jak mi nie zaserwują porządnej dawki Starlight Glimmer to jedyne co mi pozostaje to czekać na sezon 7 ( oficjalnie potwierdzony :lunaderp:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I KNEW IT !!! Wiedziałem, że Chrysia wróci, wiedziałem :evilshy:. Jednak wszyscy nie spodziewali się w tym wszystkim Discorda. Jakoś nie przyszło mi to przez myśl, aby był członkiem teamu Starlight. Wszyscy stawiali na ekipę z wioski równości, a tu taki pan Chaosu wchodzi na salony :twilight8:

 

Ale do rzeczy. MEGA jak na pierwszą połowę finału. Zobaczymy co będzie w zamku podmieńców. Z tego co pamiętam po opisie odcinka to team Starlight ma pokonać Chrysię, a nie main6. To oznacza, że będą totalnie bezużyteczne po uwolnieniu. Albo staną się .... a zresztą jutro się dowiemy. Robi się ciekawie, ale należy wytrzymać do jutra. Gimme this Ha$bro :pinkie:.   

Edytowano przez The Silver Cheese
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno obejrzę, drugą część, z napisami... Z reszt ą pierwszą także, chce wszystko jak najdokładniej zrozumieć w naszym języku I BTW, ten odcinek powinien udowodnić wszystkim niedowiarkom, wierzącym że przyjaźń jest niezłomna i pokona każde zło, jak to pokazywał serial... Ech, przyjaźń jest silna, ale nie dodaje nam sił, używamy po prostu tyle ile sami mamy w sobie, jeśli jest coś ponad limit, nasz limit, jakieś wyzwanie. Nawet przyjaźń nie pomoże... Inaczej Mane6 nie miałyby z tym problemu...

 

Np. Huraganowa FS :D Ona nie pobiła swego rekordu w lataniu [ tak naprawdę ], ponieważ NIGDY nie osiągnęła szczytu... Przyjaźń pomogła jej wycisnąć z niej tyle ile mogła, by pomóc... Ale nawet przyjaźń nie umożliwiłaby jej, samodzielnego wytworzenia tornada, by przyjaciele nie musieli być zagrożeni, że coś im się stanie np.

 

EDIT, naszła mnie ciekawa refleksja:d Bardzo mi to przypomina dziwaczne zachowanie kuców z 1 tomu komiksu, gdy podmieniono całe miasto :D Tylko tam, Mane6 było normalne... A nie zachowywało się jak fałszywa Cadance :D Od razu widać nawiązanie :) Że Podmieńce się chyba niczego nie uczą :D

 

Właśnie ponownie oglądam odcinek...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Silma napisał:

@The Silver Cheese wiesz co.... Mogłeś sobie darować spoiler. Albo chociaż schować go w spoiler. A tak - dziękuję Ci bardzo za zepsucie przyjemności oglądania finału sezonu. Serdecznie Ci, kur##, dziękuję. Pojechałeś po całości. Gratuluję. 

Skoro wiedziałaś, że temat jest odnośnie odcinka to czego się spodziewałaś, jak nie dyskusji na jego temat? XD

A tak w ogóle to kto Ci kazał czytać te posty? Przecież masz w tytule nazwę odcinka to z góry wiadomo co tu będzie. Ja nie wiem czemu obwiniasz innych za własną lekkomyślność ;P

PS. wyciągaj więcej z morałów mlp, bo chyba masz zaległości :MJTQO:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to miałam nadzieję, że jednak tego nie wyemitują, bo przez to sezon szybciej się skończy. Ale za to będzie dużo kucy naraz, coś za coś.

Wolę poczekać i obejrzeć jutro lub pojutrze, dzielenie finału jest bez sensu. Trudno tylko omijać atakujące mnie wszędzie spoilery. :grumpytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Silma napisał:

@The Silver Cheese wiesz co.... Mogłeś sobie darować spoiler. Albo chociaż schować go w spoiler. A tak - dziękuję Ci bardzo za zepsucie przyjemności oglądania finału sezonu. Serdecznie Ci, kur##, dziękuję. Pojechałeś po całości. Gratuluję. 

 

Posty z nowo wydanymi odcinkami już w zamierzeniu będą miały spoilery. Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność, a nie teraz na mnie krzyczeć (czy nawet wulgarnie mówić :oops:), że wyjawiam fabułę i mam co do niej przemyślenia. Chyba jest to oczywiste, że jak wyszedł finał, a ktoś chce oglądać w czasie oficjalnej premiery, to powinien nie zaglądać tutaj.  

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłam na to, że wszyscy zachowają się zgodnie z zasadą, że jeśli nie wszyscy mieli okazję odcinek obejrzeć (choćby ze względu na brak polskich napisów), to ci, którzy już oglądali, zachowają na razie co lepsze smaczki dla siebie. Kilku pierwszym osobom się udało. A po co weszłam? W poszukiwaniu linka, bo nie zawsze pierwszy post jest aktualizowany na bieżąco. No nic, mój błąd. 

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż by być uczciwym nie bedę spoilroesć co dalej, ale jestem pozytwnie zaskoczony skoro wróciła ta której imienia nie wolno na razie wymawiać  to może wróci Czarnoksiężnik z Północy Sorry za nawiązania do Ardy ale tytułł odcinka tak na mnie działa z resztą mawiązań jest więcej, bo mamy takjakby Fellowship of The Rimg  i jakby Mordorvi wszyscy a Starlight  to Frodzio bojący się i niepewny czy podoła zadamiu brakuje tylko  Mirthrandira Szarego Pielgrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu Niklas napisał:

Powinny działać, o ile gupi grubas @MWerec znowu czegoś nie popsuje xD

Wot :despair:

 

15 minut temu Silma napisał:

Liczyłam na to, że wszyscy zachowają się zgodnie z zasadą, że jeśli nie wszyscy mieli okazję odcinek obejrzeć (choćby ze względu na brak polskich napisów), to ci, którzy już oglądali, zachowają na razie co lepsze smaczki dla siebie. Kilku pierwszym osobom się udało. A po co weszłam? W poszukiwaniu linka, bo nie zawsze pierwszy post jest aktualizowany na bieżąco. No nic, mój błąd. 

Link do odcinka z napisami zawsze pojawia się w pierwszej kolejności w tym temacie na ostatniej stronie. :) 

W tematach jak ten - dotyczących stricte konkretnego epizodu - zawsze będą spoilery. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu MWerec napisał:

W tematach jak ten - dotyczących stricte konkretnego epizodu - zawsze będą spoilery. 

Oczywiście, po to przecież jest, by ludzie rozmawiali na temat odcinka, co IMPLIKUJE SPOILERY :)

 

Swoją drogą, coś mi się wydaję, że rola Mane6 będzie zmniejszana, a przynajmniej pokażą, że nie tylko wielcy bohaterowie, muszą stale ratować świat. Że i inni to potrafią :) Może to schyłek generacji? Nie wiem, ale mimo że lubię Twi... To pora na zmiany, stary team po prostu robi się nudny, w kółko ratując świat, beż żadnych zmian... Znaczy, schematu. To jak walki w Crisisie Equestria :(

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ochłonęłam i przemyślałam to, co napisałam. Przepraszam @The Silver Cheese za moją wypowiedź, to było niemądre. Więcej nie będę. 

 

Co do odcinka (bo chyba już nie znajdzie się nikt mojego pokroju...) - w końcu, pierwszy raz od dawna, poczułam tę kucykową magię, która towarzyszyła pierwszym odcinkom serialu. 20 minut zleciało błyskawicznie, nie było momentu, który by mi się dłużył. Nie było wydumanych problemów, pokręconej fabuły wziętej prosto z plota czy morału wciśniętego na siłę. Mam nadzieję, że akcja nie przystopuje, bo dobrze się zapowiada.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

They took fluttershy? WHERE?!

 

 

Zrobili to po prostu PERFEKCYJNIE! Idealna postać wchodzi w idealnym momencie z idealną kwestią.

Rozpoczyna się odcinek i moje pierwsze odczucie:
eee what? To ma być finał? Bardziej przypomina mi zwykły odcinek niźli coś co ma mieć zamaszyste pie&^%nięcie.

Potem akcja się zawiązuje, zaczynam mieć odczucie coś jak: "its kind weird"...
I na końcu ONA (postać ;))! Eksplozja fanfary 11/10 za pierwszy odcinek finału! Zdecydowanie NAJLEPSZY odcinek w sezonie jeśli nie w całym G4.

Jest jeden problem, drugi odcinek na 85% schrzanią ^^. Prostu powód, jeśli narzucili sobie TAKI poziom to utrzymanie go będzie niemożliwie trudne i rozwiązanie akcji może zostać potraktowane po macoszemu co nie zmienia faktu, że czekam z niecierpliwością ^^.

Edytowano przez LPHusarz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...