Skocz do zawartości

Odcinek 25,26: To Where and Back Again Pt.1 Pt.2


Niklas

Ocena finału  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena finału

    • 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      2
    • 7
      2
    • 8
      7
    • 9
      10
    • 10
      11
    • 11/10 AWESOMENESS!
      45


Recommended Posts

godzinę temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Christalis

Chrysalis, albo jak kto woli, Krysia.

godzinę temu SebastianRichCountryOwner napisał:

Odnoszę wrażenie, że twórcy puścili nam oczko w scenie, w której królowa miała już przejść na stronę dobra, tak jak to już miało miejsce wcześniej w tym serialu, A TU NIE! Twórcy wiedzieli, że wszyscy się spodziewali przemiany, a tu nic takiego nie zaszło

Zupełnie na odwrót. Większość z nas oczekiwała, że królowa pójdzie drogą zemsty jak początkowo Starlight. No i bęc, spełniło się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu Lucas napisał:

Chrysalis, albo jak kto woli, Krysia.

Zupełnie na odwrót. Większość z nas oczekiwała, że królowa pójdzie drogą zemsty jak początkowo Starlight. No i bęc, spełniło się.

Być może wszystko pokręciłem. W sumie mam też inne rzeczy na głowie i mam swój punkt widzenia, także tego. Osobiście ucieszyłbym się, gdyby Krysia nigdy się nie nawróciła. Ktoś musi być tym złym.

10/8/2016 at 13:28 Po prostu Tomek napisał:

Obejrzałem i powiem tak. MLP zaczynało jako bajka dla grzecznych dziewczynek z magią i księżniczkami, odcinki kończyły się morałem. Od czasu do czasu pojawiło się też nawiązanie dla rodziców, żeby też się uśmiechnęli jak córeczka słodkimi oczkami zmusi ich do oglądania swojej bajki. Później oczywiście pojawili się bronies i tak dalej, ale bajka mniej czy bardziej się starała być choć trochę dla dzieci, choć wychodziło jej to coraz gorzej. W tym finale nie była ani odrobinę dla dzieci. Nie jestem małą dziewczynką, ale jeśli zobaczyłbym Chrysalis wychodzącą spomiędzy kokonów jak jakiś cholerny alien to mógłbym jakiś czas mieć kłopot z zaśnięciem. Niedługi, ale zawsze. Dodajmy do tego Podmieńce faktycznie zachowujące się jak takie potworki i mamy coś co mógłbym obejrzeć ja teraz, ale na pewno nie pokazałbym tego małej siostrzyczce/córce.

Nie bądź śmieszny. To ani trochę nie jest straszne. Ta kreskówka jest zbyt kolorowa, nowocześnie wyglądająca i estetyczna, by mnie przestraszyła. I jestem pewny, że nie bałbym się tego, widząc to w wieku pięciu lat. Spodziewam się, że dzisiejsze dzieci szybciej dojrzewają i są bardziej oswojone z takimi rzeczami. Starsze kreskówki, to potrafiły momentami mnie straszyć. Właśnie przez tą ich staroświeckość i mniej radosne kolory. Taki przykład:

Spoiler

 

 

Jakoś nie sądzę, aby ktokolwiek mógł się bać Krystyny, czy jakielkowiek postaci z "MLP: Przyjaźń to magia". Owszem, sceny mogą budzić dreszczyk emocji, ale to za ładna animacja, by się bać. To znaczy, zbyt ładna, zbyt ciepła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest panem chaosu tylko dzięki magii chaosu, a ona nie wynika z samej jego osoby tylko jest jego nieintegralną częścią (widzimy to w odcinku z tirekiem gdy ten wysysa magie z Diskorda) oznacza to, że nawet jego chaos, mimo niewątpliwej potęgi, podlega jakimś zasadom. Tak samo magia harmonii, która może przeciwstawić się jego chaosowi.

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to dziwi, że Trixie może swobodnie hasać sobie po gnieździe. Owszem, jej triki to prestidigitatorstwo, nie magia, ale... to tak nie działa xD Nie da się rzucić dymku po jednej stronie przepaści i za pomocą czarodziejskich sztuczek (nie magii!) pojawić po drugiej stronie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Geralt napisał:

Mnie to dziwi, że Trixie może swobodnie hasać sobie po gnieździe. Owszem, jej triki to prestidigitatorstwo, nie magia, ale... to tak nie działa xD Nie da się rzucić dymku po jednej stronie przepaści i za pomocą czarodziejskich sztuczek (nie magii!) pojawić po drugiej stronie ^^

Ale ona nie pojawiła się po drugiej stronie. To był Thorax.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Geralt napisał:

Nie da się rzucić dymku po jednej stronie przepaści i za pomocą czarodziejskich sztuczek (nie magii!) pojawić po drugiej stronie ^^

Lecz pod koniec sceny widziałeś  chyba drugą Trixie, nie? To był Thorax, a z racji, że ma skrzydła taka akcja ich obojga była na miejscu.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bardzo fajny finał troszkę dziwne będzie oglądanie wszystkich dobrych podmieńców.Discord jak zwykle rozwalił system,a gdy powiedział że Flutershy też porwali to przypomniał mi się tekst z Postala i powinno być "Ktoś mi zarąbał Fluttershy i teraz wszyscy za to zapłacicie" Co też było nowością,że cały finał ciągnęły postacie drugoplanowe.Wiem,że już mówiłem to pod koniec 3 lub 4 sezonu,że  nie wiem czego mogę się spodziewać po następnym sezonie,ale muszę to powtórzyć.Ciekawe czy Flurry Heart będzie troszkę częściej,ale pewnie nie bo to by oznaczało,że Czajnik i Kredens będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zawiodłam się na końcówce.

Spoiler

O tyle, co każda końcówka, jak i początek sezonu zawsze były super i nie mogłam się ich doczekać. Może i początek był super, ale na końcówce mega się zawiodłam. Wszystko super leci, podmieńcy się przemieniają w coś co przypomina cukrowe motylki (XD), ale nic więcej. Nie było super-ekstra-mega-bum, na które czekałam. A szkoda...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...