Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Gothic 2 Noc Kruka - propozycje questów


Paladyn Sonaty Dusk

Recommended Posts

Siema. Obstawiam, że na tym forum znalazłoby się parę osób, które grały/grają w G2, dlatego takie pytanie - jakich questów wam brakowało w nim albo może znaleźliście rzeczy, które wydawały wam się niedokończone przez JoWooD/PB? Pytam, ponieważ zbieram propozycję do moda xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo nie mam pomysłu czego tam brakowało :lunaderp: 

Ale mi chyba brakowało jakiegoś zmasowanego ataku orków na Khorinis (tylko że takie mody już istnieją)

Ale jak już zrobisz jakiegoś moda to chętnie zagram xd

Edytowano przez Zirathel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstanie takowy mod, to daj go tutaj, lub zainteresowanym na PW, może zagram jeszcze raz w tę grę. Jednak osobiście uważam, że twój mod, miałby zdecydowanie większe wzięcie, gdyby dotyczył Wiedźmina 1,2, a zwłaszcza 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na moda "Dzieje Khorinis" z oryginalnym dubbingiem. Twórcy zatrudnili aktorów dubbingowych :D

Co można dodać, hmmmn... Na pewno jak najwięcej postaci z 1 części. Przydałyby się jakieś nieschematyczne zadania, które można zakończyć na wiele sposobów. Jak najwięcej humoru. Na konkretne zadanie jakoś nie mam pomysłu :(

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość motywów już przedstawiono w innych modach. Ale możesz dodać jakąś historię dla tego orka w jaskini przy północno-wschodniej bramie. 

Skoro już istnieje zrobiony przez Ciebie mod to daj linka a z chęcią zagram :). [o ile już nie grałem bo mało jest modów w które jeszcze nie grałem x) ] 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gothicu II z dodatkiem NK dla mnie nie brakowało niczego jeśli chodzi o questy i historię.

 

Według mnie tylko rozwój postaci był bardzo ograniczony ( patrz. por. seria The Elder Scrolls) i mogło by być więcej przedmiotów. Punkty postaci były bardzo ograniczone i brakowało fajnych statystyk. Coś np. jak. regeneracja many/zdrowia, różne umiejętności specjalne itp.

 

Ogólnie to jedna z moich ulubionych serii i nic więcej nie mam na źle do powiedzenia na jej temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vezz W sumie mogę podlinkować link do forum z downloadem, ale pamiętam, że były jakieś małe problemy z paczkami. Więc pobiera się moda na własną odpowiedzialność :D

http://themodders.org/index.php?topic=24582.0

Aktualnie będę sam przechodził grę, żeby wyszukać jakieś błędy i może znajdę jakieś rzeczy, które mógłbym dodać(a przy zadaniach to potrzebuję konkretów, a jeśli chodzi o współpracę GZ z Laresem, to jakoś mi nie pasuje - w grze Gildia Złodziei to osoby skryte, unikające jakiejkolwiek uwagi, więc raczej z Laresem by się nie skumali).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...