Skocz do zawartości

Dyskusja na temat spoilerów sezonu VII


Niklas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"To nie tak miało wyglądać... To nie tak miało być...". Aż mi się przypominają przygody JJay'a w pierwszym sezonie PzM. Jeśli pozwolicie to zaspoileruje wam, to co prawdopodobnie stanie się w pierwszym dwóch odcinkach (prawdopodobnie, ponieważ może jednocześnie stać się w finale):

Spoiler

ZEMSTA KRYŚKI!

To tak, dla tych co się jeszcze nie domyślili. FLUTTERCORD CZEKAM! :trogcord::fluttershy3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon 6 pokazał, że da się jeszcze wykrzesać fajne odcinki. Ale niestety było ich stosunkowo mało.

 

Co powinni zmienić w sezonie 7:

  • Debilizm Twilight - w sezonie 1 nie była idiotką, która na słowo "nauka" staje się totalną blondynką i nie świruje z tego powodu, Twlight powinna pokazywać mądrość, a nie głupotę.
  • Idiotyczne kłótnie - odcinek o wozach był fatalny, RD zachowała się tak, jakby nigdy sezonu 1 nie było. To samo AJ i... Rarity. Zachowali się, jakby kompletnie nigdy nie uczyli się przyjaźni, a to, co zrobili w tym odcinku było już maglowane przez Twilight
  • Więcej różnorodnych postaci, wiadomo, szóstka będzie dalej główna, ale... gdzie podziała się Zecora? Nie pamiętam jej w sezonie 6... była w ogóle? A co z Griffonstone?
  • Mapa była spoko, ale mogliby pomyśleć nad czymś nowym, tj. kraina changelingów jelonków oraz gryfów; a gdzie HIPOgryfy? Skoro to serial o KUCACH, to powinni zrobić KUCOgryfy + czekam na kucyki wodne od sezonu 3
  • Więcej ciekawych historii, mniej dziecinnych igraszek, nawet jak jakiś odcinek był nudny, to spoko... ale żeby nie zawierał idiotycznych kłótni o nic.
  • Więcej Gabby i Gildy! Ale to się mieści w Griffonstone.

 

Nie podobał mi się motyw z tym, że Pupa... znaczy Chrysalis się nie nawróciła. Słaby motyw. Nie znoszę go. Zemsta jest nudna. Jeśli 100% czarnych charakterów robi to samo... 

Edytowano przez Gryfeł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Gryfeł napisał:

Nie podobał mi się motyw z tym, że Pupa... znaczy Chrysalis się nie nawróciła. Słaby motyw. Nie znoszę go. Zemsta jest nudna. Jeśli 100% czarnych charakterów robi to samo... 

Niby tak, ale w tym serialu niemal każdy czarny charakter się nawraca na dobro, albo ląduje na wygnaniu, lub w lochu. To że ona się nie nawróciła, było jak na ten serial dość oryginalnym wyjściem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chodzi mi o sam motyw. Wszyscy chcą jej pomóc, okazują litość, współczucie, a ona tak po prostu zemsta. Zawsze mnie ten motyw w bajkach i filmach mocno zniechęcał. Discord przykładowo nie chciał żadnej zemsty. Był po prostu chaosem. Zresztą nadal jest. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Gryfeł napisał:

Wszyscy chcą jej pomóc, okazują litość, współczucie, a ona tak po prostu zemsta.

 

No a nie ma powodów? Została pokonana ponownie, a na dodatek Thorax odebrał jej "koronę", że tak powiem. Ma chyba prawo być wkurzona :v W tym momencie jest głucha na wszelkie argumenty. O ile wcześniej najważniejsze dla niej było zapewnienie przetrwania jej gatunkowi, tak teraz liczy się dla niej tylko chęć rewanżu za wszelkie krzywdy.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Gryfeł napisał:

Zostałaby prawdopodobnie przywódczynią

 

A może by nie została? Któż to wie teraz?

 

Powiem ci tak, w jej odczuciu ma całe multum powodów, a przede wszystkim te wymienione przeze mnie. Złość ją zaślepiła i nie potrafi myśleć racjonalnie. :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złość ją zaślepiła - okej. Ale powodów do focha nie ma. Taka diwa, której wiecznie nic nie pasuje i nie umie przyznać się do błędu, a jak ktoś chce jej dać pomocną dłoń, to nie może się ukorzyć, bo duma jej nie pozwala. Dla mnie to takie coś. Teraz wiem, że tej postaci nie cierpię, bo zachowuje się gorzej niż Rainbow Dash w najgorszych chwilach. 

 

Ale temat ma być o spoilerach sezonu 7, a nie o Chrysalis z sezonu 6. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Gryfeł napisał:

Tyle, że nikt jej nic nie odebrał. Zostałaby prawdopodobnie przywódczynią, gdyby nie strzeliła zemsto-focha. Już wcześniej chcieli jej pokazać, że nie musi być zła. Więc nie. Nie miała najmniejszego powodu.

 

5 godzin temu Gryfeł napisał:

Złość ją zaślepiła - okej. Ale powodów do focha nie ma. Taka diwa, której wiecznie nic nie pasuje i nie umie przyznać się do błędu, a jak ktoś chce jej dać pomocną dłoń, to nie może się ukorzyć, bo duma jej nie pozwala. Dla mnie to takie coś. Teraz wiem, że tej postaci nie cierpię, bo zachowuje się gorzej niż Rainbow Dash w najgorszych chwilach. 

 

Ale temat ma być o spoilerach sezonu 7, a nie o Chrysalis z sezonu 6. 

Zachowała się dokładnie tak samo, jak Star gdy straciła władzę w swojej wiosce. Ona też, wolała uciec, zamiast się ukorzyć przed wszystkimi i przyznać do błędu, którego wówczas nawet nie rozumiała. I ona także rozmyślała cały sezon, jak się zemścić na TS i jej kumpelach za to. Tak więc, widać historia zatoczyła koło i mamy powtórkę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to możemy się spodziewać kolejnych czaso-przygód lub strzelanki z udziałem Discorda, niczym w BF1...

 

Dajmy sobie trochę czasu na jakieś konkretne zdjęcia, filmy bądź czyste informacje od twórców, bo nie ma co ponaglać. Jedno wiemy, Kryśka będzie się mściła. A jak? Kiedy? Gdzie? To jest na razie owiane tajemnicą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Prowokator napisał:

A jak? Kiedy? Gdzie? To jest na razie owiane tajemnicą.

No raczej coś takiego, nie dadzą w środku sezonu, najpewniej będziemy mogli się tego spodziewać na początku sezonu, lub na końcu. Fajnie by było, gdyby ona wróciła razem z Sombrą, tak na marginesie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ja tu żadnej dyskusji na temat spoilerów do sezonu 7 nie widzę, a jedynie jakiś wielki offtop. Sry za zrzędzenie, ale jak macie dyskutować o tym, co było i co MOŻE będzie, to radzę założyć inny temat, a nie zapychać ten już istniejący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Gryfeł napisał:

Rany, ale spam robicie. Starlight zachowała się zupełnie inaczej. Jak ktoś uważa, że tak samo, to powinien obejrzeć odcinek jeszcze z 20 razy. Ale przestańcie w końcu robić wielki offtop.

Jak niby "inaczej"? Ogólnie zachowała się podobnie jak Chrysalis, fakt parę detali było innych, ale to tylko detale...

Ps ty robisz ten offtop razem z nami, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
1.12.2016 at 00:43 Niklas napisał:

Dzień DobryWieczór.

 

Tym razem dużo mniejszy spoiler,  acz intrygujący: http://www.equestriadaily.com/2016/11/friendship-is-magic-comic-issues-51-53.html

 

Okazuje się bowiem, że wydania głównej serii komików MLP od numeru 51 do 53 będą powiązane z  Sezonem VII! Pytanie tylko: co to oznacza.

 

O czym były te komiksy?

15 godzin temu Niklas napisał:

Pytanie powinno brzmieć: o czym będą, bo wyjdą dopiero w przyszłym roku.

 

Post edytowałem i przeniosłem z tematu o spoilerach do dyskusji, żeby zachować tam porządek. ~Draques

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
30.10.2016 at 09:32 BiP napisał:

Niby tak, ale w tym serialu niemal każdy czarny charakter się nawraca na dobro, albo ląduje na wygnaniu, lub w lochu. To że ona się nie nawróciła, było jak na ten serial dość oryginalnym wyjściem.

Mogli zrobić tak jak w silmarilionie, że Melkor (sry jeżeli pomylę imiona, albo ogólnie powiem głupotę, dawno czytałem) niby się nawrócił, ale tak na prawdę wszystkim truł głowę i przekabacił dużo elfów na swoją stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...