Skocz do zawartości

Dyskusja na temat spoilerów sezonu VII


Niklas

Recommended Posts

Chrysia, Sombra + Grogcośtam (ten koziołek) o którym wspominał Spajki wajki w książce? To by było chyba tak z dupy, ale chętnie bym zobaczył jakby zgarnęli tych i może jeszcze jakichś złodupców o których zapomniałem i zaatakowali Equestrię :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pony of Shadows? Obstawiam to alicorno-podobne Coś z komiksu "From the Shadows". Sombra w sumie fajnie gdyby się pojawił, ale o nim dużo było w komiksach, więc nie wiem czy po raz kolejny twórcy poruszą jego wątek. Kryśka...hm może wróci i sprzymierzy  się z nowym?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo to równie dobrze może być historyjka, że Twilight usunęła cień FS i ta teraz czuje się pewniej ale nie można żyć bez cienia wiec wszystkie chcą jej przywrócić, a fs się stawia coś tam coś tam.

Albo coś równie dziwnego, na co trudno wpaść. No bo ile razy było tak, że jakiś tytuł czy tam trailer sugerował coś zupełnie innego, niż to co dostaliśmy. Chociażby ten "trailer" 7 sezonu, że Sarlight i ten magik jakiś portal stworzyli, a tak na prawdę to była bujna wyobraźnia Twilight...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
3 minuty temu, Niklas napisał:

30 września: Marks and Recreations - Chcąc pomóc jak największej ilości gładkich znaczków, Znaczkowa Liga zakłada Znaczkowy Obóz Dzienny. Klaczki są jednak niezwykle zdumione, gdy dowiadują się, iż jeden z obozowiczów nie chce mieć swojego znaczka!

>gładkich znaczków

 

Co. :derptongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No hej. Jakoś, nie byłem pewnie gdzie to wstawić a sama informacja może wydawać się dość..kontrowersyjna jak i znacząca. W skrócie, o czym mówię? 
Sccotaloo w końcu, po tylu latach, ma naprawdę wyjaśnioną sytuacje rodzinną. Mieszka z ciocią, a jej rodzice rzadko bywają w domu, ale jej nie porzucili, czy coś. 
I teraz druga, sprawa...

Spoiler

Scootaloo mieszka z swoją ciocią i jej...partnerką miłosną  :v 

Yup, wygląda na to, że w końcu  mamy pierwszą taka parę oficjalnie w kanonie MLP. Oczywiście, nie jest to powiedziane wprost, ale sugestię współautora książki, plus informacje z samej książki, na temat ich zachowania, czułości itd, dają nam praktycznie 100 % obraz miłosnej pary w fandomie :)

Jak dla mnie? Naprawdę fajne wyjście. 

Raz, nie wiadomo jak wpływa to na show

Dwa, nie dotyczy to na szczęście głównych bohaterek, 

Trzy, miło, że twórcy w końcu się na coś takiego odważyli. Wątpię by w samym show była o tym wzmianka, ale..materiał nadal jest podobno kanoniczny, i zatwierdzony przez Hasbro. 

 

Art dla atencji, szerzej o wątku, można przeczytać na ED :1xkfz:

Spoiler


 22382271_878240302352533_311616645342688

 

 

Edytowano przez Niklas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o S7, lecz spojlery S8 znajdują się w spojlerach S7. Także powiem tu, co myślę o wstępie S8. Możemy zauważyć, że przebrana Krysia fotografuje każdą z Mane6 (dosyć niedbale) wyciągając z ich grzyw po włosie (jakby miały służyć za źródło DNA). Świadomie pominęła Starlight, a wiemy, że to jej główny wróg od S6. Co to wszystko ma znaczyć? Po S6 nie powinniśmy zobaczyć powtórki z przebranymi Mane6, więc pozostaje mi opcja, że tym razem królowa wyhoduje klony. Oznacza to, że będzie miała idealne odzwierciedlenie głównych bohaterek oraz będzie miała dostęp do tych samych mocy, co one. Idą dalej, Starlight z jej załogą (może trochę inną) ponownie skopią jej dupsko. I tutaj moja opinia, mam nadzieję, że Krysia zginie. Wolę zapamiętać ją jako świetną antagonistkę niż widzieć ją po nawróceniu. Tym bardziej, że nowym rojem włada Thorax.

Edytowano przez Lucas
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...