Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Simplistic

The Pride of Taern- ogólnie

Recommended Posts

https://yt3.ggpht.com/-Wj1n8Wtggjk/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/fSXz35r4-x8/s900-c-k-no-mo-rj-c0xffffff/photo.jpg

Witam w temacie dotyczącym gry The Pride of taern :P

Sam po długiej przerwie wracam do gry i z chęcią poekspiłbym bym z kolegami z forum.

Mój nick: Ristadis (Voodo) świat pierwszy.

Temat do dyskusji nt.

rozwijania postaci

Samej gry

planowania i umawiania się na grę w grupie

wasze narzekania i żalenie się że jesteście piczki w PvP :P

bawcie się dobrze!

http://www.taern.pl/user/Ristadis/

jeśli ktoś nie ma konta to poproszę o rejestrację z tego linku, jeśli wbijesz 10 lvl dostanę 1000 golda. Podzielę się nie ma co :P

Edited by Simplistic
  • Upvote 1

Wow... dopiero teraz pojawił się temat o tej grze? :P

Jakiś czas temu zrobiłam tam konto i gram łuczniczką. Ekwipunek zły nie jest, mam na przykład 2x Arcanscape (Jak wrócę do gry to postaram się ulepszyć +6), Anabolik, Piroklast. Wolę jednak grać samotnie, co jednak jest dosyć utrudnione przez to, że Taern mocno stawia na grę zespołową. No i też bieda, wydałam kasę na Piroklast i nic nie mam. Będzie trzeba znowu handlować żelazem... :C

mnie po tej długiej przerwie ździwił totalnie skopany prolog ( stary był o niebo lepszy) 

i również nowe miksturki np. na farbowanie sprzętu, wyciąganie esencji z rarów...

do dziś do 22 jest Happy Hour więc postaram się do 10 lvl-a wbić moją wylansioną panią voodo.

Grać solo też się da ale nagle przychodzi ta ściana kiedy okazuje się że nie da się solo czegoś zrobić (albo trza farmić 20 kolejnych lvl-i) 

zapraszam do grania i podawania nicków Serwer pierwszy czyli Duneb.

4 minuty temu Simplistic napisał:

mnie po tej długiej przerwie ździwił totalnie skopany prolog ( stary był o niebo lepszy) 

i również nowe miksturki np. na farbowanie sprzętu, wyciąganie esencji z rarów...

do dziś do 22 jest Happy Hour więc postaram się do 10 lvl-a wbić moją wylansioną panią voodo.

Grać solo też się da ale nagle przychodzi ta ściana kiedy okazuje się że nie da się solo czegoś zrobić (albo trza farmić 20 kolejnych lvl-i) 

zapraszam do grania i podawania nicków Serwer pierwszy czyli Duneb.

Prolog akurat lepszy jest ten co teraz. Gram od około końca 2014, początku 2015, nie pamiętam za bardzo. Jak zaczynałam grę to był stary prolog, ale były pigmenty, esencje. Prolog który jest teraz bardziej mi się podoba. Grafika, wprowadzenie, ogólny wygląd tego wszystkiego... może zbyt brutalne momentami, ale swój klimat posiada.

Grać solo się nie da za bardzo. W sensie... mam 39 poziom, i potrafię przy odrobinie szczęścia i 2-3 podejściach bić Ichtiona, ale np. mam quest z "Wilczą suką" i kurde... no, może za 20-30 poziomów go skończę. :P Aktualnie to biję Krzyżaka i Ropuchę. W sensie biję... ostatnio jak grałam to biłam. Mam małą przerwę. Do tego umiejętności trochę zepsułam. Jak grałam to było tak, że był ten celny strzał, pierwsza umiejętność łucznika. I ona dostawała kopa od wyostrzonych zmysłów w takiej postaci, że była szansa chyba 55% na podwójne obrażenia. Więc na maksa rozwinięty strzał - 170% obrażeń, i 55% szans na to, że zada się 340%. A ja jednak wolałam nie liczyć na szczęście i rozwinęłam płonącą strzałę. Trochę głupio, ale gra mi się póki co dobrze. Myślę, że w połączeniu z lodową będzie mogła zdziałać dużo.

Ja nigdy nie zgłębiałem się w mechanikę łucznika ponieważ jest to dla mnie taka zbyt... pospolita postać. (chyba najrzadziej grywana btw. :P ) w ilu grach mamy wybór postaci takich jak sheed albo voodoo? to jedna z rzeczy za które polubiłem tą grę :D

Witam

Nick: Szuruburu

klasa: Piroman (mag ognia)

lvl: 8

serwer: Duneb

Właśnie wracam do gry po roku przerwy. Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej gry śmiało pisać.