Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich tu zebranych, chciał bym z dumą zaprezentować mojego pierwszego OCka.

 

DANE PERSONALNE:

 

IMIĘ: Sydney

PŁEĆ: Klacz

WIEK: 16 lat

RASA: Pegaz

MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Brak, wędruje po Equestrii

ZAWÓD: Profesjonalny tropiciel zwierząt

ZNACZEK: Zwierzęca łapa (pochodzenie znaczka znajduje się w historii)

WYGLĄD:

Spoiler

sydney_by_frozentear7-dakkmtx.thumb.png.

 

HISTORIA:

Sydney razem ze swoimi rodzicami mieszkała w głębi lasu Everfree, za młodu była niczym nie wyróżniającym się kucykiem, Ale zawsze marzyła o tym że wkońcu otrzyma swój znaczek.

Lecz niestety nic jej nie wychodziło...

Kiedy młoda Sydney siedziała w swoim pokoju i rozmyślała w jaki sposób mogła by otrzymać swój unikalny znaczek. W jednym momencie zauważyła że nigdzie w pobliżu nie ma jej królika Charliego. Była pewna że uciekł do lasu przez otwarte drzwi od domu które zamyślona Sydney zapomniała zamknąć. Przerażona wybiegła na zewnątrz... Rozglądała się przez chwile, po czym dostrzegła ślady małych łapek oraz niewielkie kłębki białego futra.Sydney czym prędzej wyruszyła za śladami...

Gdy przeszła kilka metrów jej uwagę zwrócił nadgryziony liść kapusty, było to ulubione jedzenie jej królika, teraz była już pewna że odnajdzie swojego pupila. Po przebyciu kolejnych kilku metrów zauważyła nie dużą, białą roztrzęsioną, futrzaną kulkę... był to jej przestraszony królik który bardzo chciał wrócić do Sydney. Uradowana Sydney wróciła do domu razem ze swoją zgubą na grzbiecie. Kiedy opowiedziała rodzicom o tym co się wydarzyło jej ojciec dostrzegł że ma jakąś dziwną plamę na swoim boczku. Zaskoczona Sydney zwróciła wzrok na swój boczek... jej oczom ukazał się znaczek reprezentujący zwierzęcą łapę. Od tego momentu wiedziała już co ma robić w życiu. Została tropicielem zwierząt, teraz przemierza całą Equestrie i poszukuję kucyków w potrzebie, które zagubiły swoich pupili. Wszystko robi bez interesownie, jedynie by móc zobaczyć kolejne wesołe kucki.

 

 

KILKA SŁÓW OD AUTORA:

To co tu zaprezentowałem jest wynikiem ponad kilku miesięcy planowania, i wymyślania.

Bardzo chciał bym z tego miejsca podziękować @FrozenTear7 za wspaniałą grafikę :D,

oraz @FirstChoice za wspieranie mnie w mym projekcie.

Z niecierpliwością oczekuje na opinie/krytykę.

Mam nadzieje że Sydney przypadła wam do gustu :)

 

CIEKAWOSTKI:

  • Jej imię pochodzi od postaci z gry PAYDAY2 która również nazywa się Sydney.
  • Jej umaszczenie ma pomagać we wtapianiu się w gąszcze lasu, aby nie spłoszyć zwierząt ;)
  • Jedyna rzecz która była robiona z myślą o mojej osobie to były oczy,ja również posiadam oczy koloru niebieskiego.
Edytowano przez Prlixu
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że kreatywnie :) Podoba mi się ta postać. Ale zastanawia mnie dlaczego ma tylko 16 lat :D

2 godziny temu Prlixu napisał:

za młodu była niczym nie wyróżniającym się kucykiem

Dalej jest młoda :rainderp:

Ale poza tym bardzo fajnie przemyślana postać [Frozen faktycznie odwalił kawał dobrej roboty] 

2 godziny temu Prlixu napisał:

bardzo chciał wrócić do Sydney

Nie dziwię się, Sydney to piękne miasto :wrWgR: ba dum tssss..

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu FirstChoice napisał:

* Normalny, ciekawy OC'ek - jest.

* Fajny arcik, przedstawiający jego/jej wygląd... - jest.

* ... i to nie żaden szajs z pony generatora - jest.

* Dobra historia- jest.

 

Gratulacje, zdałeś egzamin na dobrego OC'ka w 100%!

 

Dziękuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym, że 16 lat to ciut za mało na profesjonalną pracę ze zwierzętami - bardziej wiarygodny byłby np. wolontariat w schronisku czy nauka w technikum weterynaryjnym połączone z marzeniem o takim właśnie kierunku pracy. Sama postać nie jest może wybitnie pasjonująca, ale i nie przynudza. Wygląd schludny, historia w miarę OK - jeśli tylko czegoś mi brakuje, to konkretnej osobowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Ylthin Maruda napisał:

Powiedziałabym, że 16 lat to ciut za mało na profesjonalną pracę ze zwierzętami - bardziej wiarygodny byłby np. wolontariat w schronisku czy nauka w technikum weterynaryjnym połączone z marzeniem o takim właśnie kierunku pracy. Sama postać nie jest może wybitnie pasjonująca, ale i nie przynudza. Wygląd schludny, historia w miarę OK - jeśli tylko czegoś mi brakuje, to konkretnej osobowości.

Powiem tak jej cechy/osobowość zostaną tu dodane w niedługim czasie.

A jeśli chodzi o jej wiek to może troszeczkę przesadziłem ale chciałem żeby była ze mną związana :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...