Skocz do zawartości

Początki bywają trudne


Gravity

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam na imię Mateusz, chodź bardziej ludzie znają mnie pod nickiem: Gravity. Ten temat został założony z myślą o przywitaniu się ze społeczność forum.

 

Co tu dużo mówić, jestem typowym nerdem komputerowym na sprzęcie o mocy obliczeniowej deski do krojenia podgrzanej do 80'C. W wolnych chwilach lubię robić sobie śmieszki z innymi.

Jestem dość ekstrawertyczną i przyjazną osobą. Bardzo lubię Pepe the Frog a moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna. 

Dziękuje to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.
Standardowy zestaw pytań
1. Ulubiony samolot szturmowy ?
2. P-51D czy BF-109 G ?
3. Tygrys II (H) czy IS-2 ?
4. Ulubiony kaliber?
5. PPSz-41 czy MP 40?
6. M18 Hellcat czy Jagdpanzer IV ?
7. Jaki mundur ci się najbardziej podoba?
8. Ulubiony RTS?

Ode mnie tyle, trzym się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo :bronies: 

Fajnie że wpadłeś i obyś został w naszej chorej społeczności jak najdłużej :ivXRI:

Mały zestaw pytań raz ! 

1 Co sądzisz o EG ? 

2 Poniacze z napisami czy polskim dubbingiem ? 

3 Od kiedy chorujesz na bycie bronym ? 

4 Jak Ci się podoba 6 sezon ? 

5 Kogo z m6 lubisz najbardziej ? 

 

Tyle ode mnie i baw się dobrze na forum :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania nr. 1                                                Pytania nr. 2

1.  -                                                             1. Nie przepadam za humanizacją

2. P-51D                                                     2. Mogą być napisy ale lubie dubbing

3. IS-2                                                        3. Od około 2-3lat

4. -                                                              4. Jest spoko. Jakoś nigdy nie narzekałem na żaden sezon.

5. PPSz-41                                                 5. Chyba Twilight 

6. M18 Hellcat

7. -

8. -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, elo, siemka, cześć, witaj, привет, здравствуйте!

1. Tylko przelotem czy na dłużej?

2. Skąd przybywasz?

3. Latek ile posiadasz?

4. Grywasz w coś?

 

Powodzenia, postaraj się przeżyć.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Bronek napisał:

Dobry, elo, siemka, cześć, witaj, привет, здравствуйте!

1. Tylko przelotem czy na dłużej?

2. Skąd przybywasz?

3. Latek ile posiadasz?

4. Grywasz w coś?

 

Powodzenia, postaraj się przeżyć.

 

1. Mam nadzieję, że na dłużek.

2. Przybywam z takiego miast zwanego Raszyn (pod Warszawą)

3. Powiedzmy, że zara 16 xD

4. Grywam w BF4, CSa, ale jak jest napisane powyżej mam drewno laptop póki co to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Gravity napisał:

Dzień dobry. Mam na imię Mateusz, chodź bardziej ludzie znają mnie pod nickiem: Gravity. Ten temat został założony z myślą o przywitaniu się ze społeczność forum.

 

Co tu dużo mówić, jestem typowym nerdem komputerowym na sprzęcie o mocy obliczeniowej deski do krojenia podgrzanej do 80'C. W wolnych chwilach lubię robić sobie śmieszki z innymi.

Jestem dość ekstrawertyczną i przyjazną osobą. Bardzo lubię Pepe the Frog a moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna. 

Dziękuje to wszystko.

@KingKryst Weź na niego mów KRYSTEŁ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Baw się dobrze! :bronies:

4 godziny temu Gravity napisał:

Dzień dobry. Mam na imię Mateusz, chodź bardziej ludzie znają mnie pod nickiem: Gravity. Ten temat został założony z myślą o przywitaniu się ze społeczność forum.

 

Co tu dużo mówić, jestem typowym nerdem komputerowym na sprzęcie o mocy obliczeniowej deski do krojenia podgrzanej do 80'C. W wolnych chwilach lubię robić sobie śmieszki z innymi.

Jestem dość ekstrawertyczną i przyjazną osobą. Bardzo lubię Pepe the Frog a moją ulubioną postacią jest Księżniczka Luna. 

Dziękuje to wszystko.

4 godziny temu KingKryst napisał:

Kumpel z klasy, polecam 2,25/10 nie kujon, kolekcjoner pepe, a tak to normalny czlowiek, cześć btw :v

 

Farciarz! Mieć bronego w klasie, panie, gratuluję! Ja znam ledwie kilku na województwo. :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Gravity napisał:

Co tu dużo mówić, jestem typowym nerdem komputerowym na sprzęcie o mocy obliczeniowej deski do krojenia podgrzanej do 80'C. W wolnych chwilach lubię robić sobie śmieszki z innymi.

Poza byciem nerdem, mam prawie podobnie do ciebie (zwłaszcza z deską do krojenia). #łączesięwbólu

Ostatnio nie mam czasu trochę na śmieszki, ale można zwołać kiedyś grupę i pośmieszkować. Oczywiście jeśli jesteś chętny. Może przy kartach.

/)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...