Skocz do zawartości

Spis pre readerów i korektorów .


Wilk11

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy to mogę zajmować się korektą i prereaderowaniem, obecnie Niklas i Dolar mogą jedynie coś o mnie powiedzieć.

Piszę własne opowiadanie, dokładniej remake starego, martwego już fanfica jeśli ktoś potrzebuje wiedzieć takie rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w trakcie tłumaczenia "Inner Demons", ale skutecznie i bezwzględnie zwracam uwagę na interpunkcję, merytorykę i styl gramatyczny każdego opowiadania, dlatego proszę o dopisanie mnie do bieżącej listy korektorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Iluzja Pie

Szukam korektora do FF [ Random] [Cross over] pod tytułem ,, Marzenia czasami się spełniają "

Proszę chętnych o pisanie na pw :)

(Mam nadzieję że nic nie tak nie powiedziałam , pierwszy FF mój i nie wiem jak to wszystko przebiega xD )

EDIT :

Dziękuje za wszystko Korektorka znaleziona .

POSZUKIWANIE NIEAKTUALNE ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tłumacz?

Znaczy, zdaję w czerwcu FCE (poziom B2), angielskim posługuję się względnie dobrze, ponoć mam spory zasób słownictwa... plus dwa tomy słownika Oxford i kilka polsko-angielskich. Z tłumaczeniem mam doświadczenia skromne i sama zapewne rady nie dam, ale wyrażam chęć współpracy (zwłaszcza, że nie mam matur/egzaminów w najbliższym czasie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anekito

Zgłaszam się jako pre-reader oraz korektor(tutaj jednak tylko wyłapie błędy stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, językowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...