Skocz do zawartości

Jesienny Warszawski Ponymeet


Wlocz

Recommended Posts

Stowarzyszenie Warszawa Bronies serdecznie zaprasza na Jesienny Warszawski Ponymeet.

Już jesień, więc czas na jesiennego Ponymeeta w Warszawie. Odbędzie się on 5 listopada w Bielańskim Ośrodku Kultury znanym części z was z wcześniejszych ponymeetów jak Warszawsko-Krakowski Ponymeet Integracyjny. Również tym razem ponymeet organizowany jest przez Stowarzyszenie Warszawa Bronies. Szczególnie, że oprócz nadejścia kolorowej jesieni świętujemy rok istnienia naszego stowarzyszenia. Życzymy udanej zabawy na ponymecie! :)


Mapka dojazdu na Jesienny Warszawski Ponymeet.

Dojazd.jpg.5a36338235c9b59290480bee8b53a


Jeśli chcesz wystawić stoisko, prowadzić atrakcje lub pomóc nam jako helper/ochroniarz, to czym prędzej powinieneś zgłosić się do nas przez poniższy formularz.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScu4asAUwR_UVIq7yZ2mb2fUeYmh9xR1OYS9UJ8s2e10haT0Q/viewform

Organizatorzy:

STOWARZYSZENIE WARSZAWA BRONIES
https://www.facebook.com/WarszawaBronies/?fref=ts

Główny organizator: Wlocz, 502 620 188, [email protected]

Współorganizator: Dimitrij, 791 200 242

Czas Ponymeeta 5 listopada od 11.00 do 19.00
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1, Warszawa (przy stacji Metra Wawrzyszew)
Opłata za bilet: Brak opłaty.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1171221816276981/

Edytowano przez Wlocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty Order Organizacji

 

Za zrobienie mniejszego meeta w tym samym dniu, kiedy odbywa się większy meet w Trójmieście... patrz. Starlightmeet.

 

Według mnie meet do przełożenia... jeśli nie prawdopodobnie będzie o wiele mniej osób ponieważ wiele już kupiło bilety do Trójmiasta...

 

I tak BTW. trochę późno ogłoszone nie prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu FirstChoice napisał:

Złoty Order Organizacji

 

Za zrobienie mniejszego meeta w tym samym dniu, kiedy odbywa się większy meet w Trójmieście... patrz. Starlightmeet.

 

Według mnie meet do przełożenia... jeśli nie prawdopodobnie będzie o wiele mniej osób ponieważ wiele już kupiło bilety do Trójmiasta...

 

I tak BTW. trochę późno ogłoszone nie prawda?

Jesienny Warszawski Ponymeet miał wcześniej od Trójmiasta potwierdzony termin i lokal. Szczególnie że meet w Trójmieście miał się odbyć 12 listopada meet.
Lokal jest wynajęty od początku września wiec nie jest do przełożenia.
Ogłosiłbym to wcześniej, ale od końca września do tego tygodnia byłem chory w łóżku i dopiero teraz mogę działać normalnie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Wlocz napisał:

Jesienny Warszawski Ponymeet miał wcześniej od Trójmiasta potwierdzony termin i lokal. Szczególnie że meet w Trójmieście miał się odbyć 12 listopada meet.
Lokal jest wynajęty od początku września wiec nie jest do przełożenia.
Ogłosiłbym to wcześniej, ale od końca września do tego tygodnia byłem chory w łóżku i dopiero teraz mogę działać normalnie.

 

 

Rozumiem... tylko, że Starlightmeet jest już ogłoszony od ponad 2 miesięcy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Wlocz napisał:

Był na MEC i na V Rocznicy fandomu oraz na Twilightmeecie ogłaszany. :)

 

Niestety, forum a to, że ktoś powiedział na jakimś meecie to trochę różnica.

 

A nie ma możliwości przełożenia? Czy to już termin ostateczny? Bo kurcze trochę lipa, na starlightmeet ze znajomymi bilet kupiony ale do Warszawy też by się pojechało... Tak ogólnie było by lepiej bo więcej osób by przyjechało.

 

I to prawda, że meet będzie miał miejsce w tym samym lokalu co WKPI?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu FirstChoice napisał:

A nie ma możliwości przełożenia? Czy to już termin ostateczny? Bo kurcze trochę lipa, na starlightmeet ze znajomymi bilet kupiony ale do Warszawy też by się pojechało... Tak ogólnie było by lepiej bo więcej osób by przyjechało.

 

I to prawda, że meet będzie miał miejsce w tym samym lokalu co WKPI?

 

Nie ma możliwości przełożenia meeta, tak jest to ostateczny termin. Nic nie poradzę że trójmiasto przełożyło meeta na ten sam dzień co my organizujemy jesienny. :(
Tak, to będzie ten sam lokal co na WKPI.

Jeśli bardzo chcesz przyjechać na ponymeet w Warszawie to zapraszam na III Świąteczny Ponymeet który odbędzie się 10 grudnia w Warszawie. :)

Edytowano przez Wlocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Wlocz napisał:

Jeśli bardzo chcesz przyjechać na ponymeet w Warszawie to zapraszam na III Świąteczny Ponymeet który odbędzie się 10 grudnia w Warszawie. :)

 

Będę na pewno. Staram się być na każdym meecie :D Właśnie zastanawiałem się, czy będzie jakiś meet świąteczny, dobrze, że powiedziałeś. Wpadam z ekipą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz FirstChoice napisał:

 

Będę na pewno. Staram się być na każdym meecie :D Właśnie zastanawiałem się, czy będzie jakiś meet świąteczny, dobrze, że powiedziałeś. Wpadam z ekipą.

Sam Świąteczny Ponymeet zostanie ogłoszony niedługo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...