Skocz do zawartości

Ogólnopolski Bloodmeet z okazji Wigilii Serdeczności


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

vampyrania_by_ruhisu-dalo1qz.png

 

Chcesz zrobić epickiego questa, którego celem jest uratowanie komuś życia? Zdobyć fajne itemki i nowe skille?!

Weź udział w ogólnopolskim Bloodmeetcie z okazji Wigilii Serdeczności!


Wystarczy honorowo oddać krew w dowolnym punkcie, jakoś to zadokumentować i wrzucić tutaj na wydarzenie.
W jakim terminie? 

1-22 grudnia 


Zorganizuj wspólne oddawanie krwi w swoim mieście (np. pod postacią meeta), a zostaniesz prawdziwym Władcą Wampirów! Hiss!!!


PO CO ODDAWAĆ KREW?
Po pierwsze, ratujesz komuś życie. To nie jest komercyjna ściema . Krew jest póki co nie do podrobienia i transfuzji można dokonać tylko dzięki dawcom!

Po drugie, oddając krew za darmo dowiesz się, jaką masz grupę krwi, co normalnie kosztuje hajs. Co więcej masz darmowe badania lekarskie w tym zakresie, a także otrzymujesz KARTĘ IDENTYFIKACYJNĄ GRUPY KRWI. Ta karta w połączeniu z dowodem osobistym jest jedynym prawnym dowodem na posiadaną przez Ciebie grupę krwi. W razie wypadku ratujący Ciebie lekarz może na jej podstawie podjąć decyzje o natychmiastowej transfuzji. Żadne gumowe opaski czy naszywki nie są dla lekarza wskazówką, jaką posiadasz grupę krwi, a badania zabierają cenny czas.
Zatem Ty uratujesz komuś życie, a potem ktoś Tobie
.
Po trzecie, oddana krew kumuluje się i po oddaniu 18 (ogiery) lub 15 (klacze) litrów masz DARMOWĄ KOMUNIKACJĘ, możesz leczyć się bez kolejek , a nawet za jednorazowe oddawanie otrzymujesz czasami kupony zniżkowe do różnych sklepów, na mecze i tak dalej*.

*Promocje są zależne od miasta i czasu.

Po czwarte (i dla wielu najważniejsze): za oddanie krwi otrzymujesz 8 tabliczek czekolady!

To nie jest zwykły ponymeet, na którym zbieramy się w jakimś mieście i gadamy o kucach. Ta akcja ma zmobilizować broniaczy w całej Polsce niezależnie od miejsca i czasu. Zmobilizować do czegoś dobrego!

PYTANIA? NIE WIESZ, CZY MOŻESZ ODDAWAĆ KREW?
Sprawdź!

https://docs.google.com/document/d/1Ihr_o2gA9FTnPB3-OfmLJ1TtPLvAtkrT6fO2qATRwK0/edit?usp=sharing

 

 

Zrób sobie na miejscu zdjęcie i wrzuć tutaj do tematu! Zobaczmy, ilu nas jest i jak bardzo polski fandom może pomóc!

A może powstanie z tego fajny kolaż?

 

 

Obrazek by: Ruhisu.

www.ruhisu.deviantart.com

  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew oddaje, kiedy jest okazja i kiedy mogę.

 

Oprócz tego jestem również zarejestrowany jako dawca szpiku kostnego, więc jeśli chce ktoś zrobić jeszcze więcej zapraszam do rejestracji i wsparcia fundacji DKMS!

 

@SPIDIvonMARDER fajna inicjatywa, mam nadzieję, że dzięki niej więcej osób w jakiś sposób będzie chciało pomóc. ^^

 

Ah, I moja karta dawcy. :D

 

a4a2992af78e40d186404633b763468b.png

 

Dodatkowo kończę zdawanie prawka na motocykl, więc prawdopodobnie od nowego roku będę też dawcą nerek jak to niektórzy mi mówią. ;D

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra inicjatywa, a i gratulacje książeczki. Szkoda że Rarity ją sobie przywłaszczyła, chyba wydała jej się zbyt "fabulous". :raritylaugh:

 

Niestety mnie brutalnie odrzucili, wykryli zbyt wiele leukocytów. Może chwilowa niemoc. Miejmy nadzieję, bo mam zerówkę (komary mnie kochają, bez szczególnej wzajemności).

 

Z oddawaniem szpiku wiązały się zbyt duże kontrowersje, więc póki co się wstrzymałem, żeby się trochę doedukować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu SPIDIvonMARDER napisał:

Nie no, to wiadomo, że skoro nie dzwonią, to znaczy, że nie ma potrzeby ratoać komuś życia :D Albo mój szpik jest do dupy :P

 

Konstrowersje? Nie słyszałem :)

 

 

Ech, a ja nawet nie mogę oddawać krwi. I nie dlatego, że nie chcę. Mój stan zdrowia na to nie pozwala. A co do krwi, tez mam z nią problemy, choć zawsze cieszyłem się raczej z nad krzepliwości. Szybko się regenerowałem, znaczy, mało krwi traciłem. Choć od długiego czasu mam z tym takie wahania... Nie ważne, toi nie temat na wyżalanie się. Po prostu nie mogę i już.

 

Choć może i "lepiej", mocno wierząca w pewną symbolikę Babcia, uważa przetaczanie krwi... Powiedzmy, że jej wyznanie, łączy nawet takie przetaczanie krwi, z jej rozlewem. Chyba by się zapowietrzyła. I jedyną transfuzję jaka miałem, to za niemowlaka, około 250 ml dostałem :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Konstrowersje? Nie słyszałem :)

 

Naopowiadali mi, może i głupot, że to tydzień się leży i dupa boli, że to wizyta w szpitalu, że szpik się w długim przedziale czasowym reprodukuje, i tak dalej. Chciałem po prostu sprawdzić, ile w tym prawdy, więc palnąłem: "kontrowersje".

 

Generalnie, ogranicza mnie na razie zdrowie. Ale będę pamiętał żeby wyżywić coś więcej niż komary (chociaż to ciekawe obserwować, jak ćpają aż im się odwłoki robią jak bańki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Favri napisał:

 

Naopowiadali mi, może i głupot, że to tydzień się leży i dupa boli, że to wizyta w szpitalu, że szpik się w długim przedziale czasowym reprodukuje, i tak dalej. Chciałem po prostu sprawdzić, ile w tym prawdy, więc palnąłem: "kontrowersje".

 

Generalnie, ogranicza mnie na razie zdrowie. Ale będę pamiętał żeby wyżywić coś więcej niż komary (chociaż to ciekawe obserwować, jak ćpają aż im się odwłoki robią jak bańki).

Tydzień wolnego? Oddawałbym...

Łehehe

 

:crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...