Skocz do zawartości

Heja!


Polineks

Recommended Posts

Witam wszystkich!:discord2:

Jestem sobie Polineksem a właściwie Tomkiem w wieku lat 20 który mieszka gdzieś na Opolszczyźnie. :spin:

Niektórzy mogą mnie znać z FGZ lub FGE. :pinkiehappy:

Zainteresowań mam wiele ale głównie studiowana przezeń historia. :twiblush:

O sobie powiem że jestem nieśmiały :fluttershy: ale w necie robię się jakby aktywniejszy i bardziej pewny siebie. Choć staram się być spokojny to doprowadzony do granic robi się nie przyjemny. :flutterage:.

Czasem coś samemu napiszę jakieś opowiadanie ale rysować nie potrafię więc się za to nie zabieram. :rarityhug:

Z MLP związany jest od miesiąca. Wiem strasznie długo. Wszystko dzięki adminom FGZ (Mere, Rarity) gdzie trafiłem najpierw.Zacząłem się po woli interesować aż w końcu postanowiłem obejrzeć i niczego nie żałuję. :ohmy: Obecnie jestem w trakcie oglądania serii i od początku i już jestem w połowie piątego sezonu.:aj5:. Filmy EG obejrzałem już wszystkie cztery.

Moją ulubioną postacią jest i tu zaskoczę wszystkich... Fluttershy. Urocza postać która swą nieśmiałością przypomina mi mnie samego, ale widać że potrafią jej puścić hamulce. :evilshy:.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za przywitanie.

FS i jej miłość do zwierząt jest podobna jak moja. Czasem ogóle to wolę zwierzęta niż ludzi.

Co do pytania Uziego. Żartujesz? Uwielbiam horrory. Zwłaszcza te slashery lat 80. "Koszmar z ulicy Wiązów" i tym podobne mógłbym godzinami oglądać. Tylko niestety ostatnio mój dysk zewnętrzny został zepsuty i moja kolekcja razem z nim. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Polineks96 napisał:

Dziękuje za przywitanie.

FS i jej miłość do zwierząt jest podobna jak moja. Czasem ogóle to wolę zwierzęta niż ludzi.

Co do pytania Uziego. Żartujesz? Uwielbiam horrory. Zwłaszcza te slashery lat 80. "Koszmar z ulicy Wiązów" i tym podobne mógłbym godzinami oglądać. Tylko niestety ostatnio mój dysk zewnętrzny został zepsuty i moja kolekcja razem z nim. :crazytwi:

Ja jestem fanem Jasona zrobiłem cosplay z 2 czesci filmu nie wyglądam tak samo jak on ale jest podobieństwo no i oczywiście maske hokejową mam replika z 3 części filmu i jeszcze kilka innych masek z horrorów zacząłem je kolekcjonować, z racji tego że niedługo Halloween może będę robił pranka z kumplem kostium mam maczete mam tasak mam kumpel ma siekierę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam noże i siekierkę :fluttershy4:

Ale ładna kolekcja chętnie bym zobaczył zwłaszcza maski.

Ja widać jak byłem mały już musiałem być fanem Freddiego bo wylewając na siebie gorącą zupę sprawiłem że mam ślady dość podobne do niego :D. 

A co sądzisz o remakach klasycznych. Jak dla mnie mogą być ale to nie to samo choć "Evil Dead" nawet wyszło całkiem całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam noże i siekierkę :fluttershy4:

Ale ładna kolekcja chętnie bym zobaczył zwłaszcza maski.

Ja widać jak byłem mały już musiałem być fanem Freddiego bo wylewając na siebie gorącą zupę sprawiłem że mam ślady dość podobne do niego :D

A co sądzisz o remakach klasycznych. Jak dla mnie mogą być ale to nie to samo choć "Evil Dead" nawet wyszło całkiem całkiem.

Evil Dead nie podobało mi się bo jakaś typiara robi za asha czemu umieścili tutaj główna bohaterke?, Koszmar z ulicy Wiązów nie oglądałem i nie ogladne z powodu wyglądu Freddy'iego on ma ryj jak pies a co do piątku 13 to mi sie podobał swietnie im wyszło umieszczenie 4 częsci w 1 film bo mamy pokazane

-smierc Pameli pierwsza część filmu

-Jasona w worku druga część

-jak zdobywa hokejowke trzecia część

-i rzekomą śmierć (końcówka trzeciej i początek czwartej chodzi o to jak on był w tym szpitalu co myśleli że nie zyje ale wrócił nad crystal lake ) a w filmie przez było identycznie myśleli że go pokonali ale NIE aha i jeden minus że w remaku Jason potrafi biegać

Obecnie czekam na kolejny odcinek Ash kontra martwe zło fajnie ze drugi sezon jest z dubbingiem

Btw potem zrobię fotke masek a ty pokażesz swoje oparzenie dobre?

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Gringo37 napisał:

Witaj na forum! :bronies:

Dwa pytanka:

1.Skąd jesteś?

2.Dokąd zmierzasz?

Hello!

1. Jestem z Głogówka.

2. Zmierzam donikąd, bo nigdzie też jest gdzieś.

 

8 minut temu UziSlasherBass napisał:

Evil Dead nie podobało mi się bo jakaś typiara robi za asha czemu umieścili tutaj główna bohaterke?, Koszmar z ulicy Wiązów nie oglądałem i nie ogladne z powodu wyglądu Freddy'iego on ma ryj jak pies a co do piątku 13 to mi sie podobał swietnie im wyszło umieszczenie 4 częsci w 1 film bo mamy pokazane

-smierc Pameli pierwsza część filmu

-Jasona w worku druga część

-jak zdobywa hokejowke trzecia część

-i rzekomą śmierć (końcówka trzeciej i początek czwartej chodzi o to jak on był w tym szpitalu co myśleli że nie zyje ale wrócił nad crystal lake ) a w filmie przez było identycznie myśleli że go pokonali ale NIE aha i jeden minus że w remaku Jason potrafi biegać

Obecnie czekam na kolejny odcinek Ash kontra martwe zło fajnie ze drugi sezon jest z dubbingiem

Btw potem zrobię fotke masek a ty pokażesz swoje oparzenie dobre?

 

No ale przynajmniej nie zrobiono z tego komedii jak z części trzeciej. Widać uznali, że Asowi należy odpuścić i zostawili mu serial. Chcieli coś zmienić to zmienili ale sam jak pierwszy raz oglądałem to pytałem brata "To gdzie jest Ash?"

Ja "Nightmare of Elm Street" bardzo lubię. Uwarzam że sam pomysł był już ciekawy a Englund fajnie wypadł, tylko remake cienki.

Miałem wszystkie "Piątki 13" i co? Poszło. A chciałem se zrobić ciągiem od pierwszej do ostaniej. Co do filmu to znowu szykują "Friday 13th" ciekawe jak ten wypadnie.Chyba że się skończy jak z planem "Freddy vs. Jason 2"

Dubbing w filmach jest zły. Psuje cały efekt. Wolę lektora a nawet napisy.

Jak chcesz to moge pokazać, ale szału nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Gringo37 napisał: Witaj na forum! :bronies:

Dwa pytanka:

1.Skąd jesteś?

2.Dokąd zmierzasz?

Hello!

1. Jestem z Głogówka.

2. Zmierzam donikąd, bo nigdzie też jest gdzieś.

 

8 minut temu UziSlasherBass napisał: Evil Dead nie podobało mi się bo jakaś typiara robi za asha czemu umieścili tutaj główna bohaterke?, Koszmar z ulicy Wiązów nie oglądałem i nie ogladne z powodu wyglądu Freddy'iego on ma ryj jak pies a co do piątku 13 to mi sie podobał swietnie im wyszło umieszczenie 4 częsci w 1 film bo mamy pokazane

-smierc Pameli pierwsza część filmu

-Jasona w worku druga część

-jak zdobywa hokejowke trzecia część

-i rzekomą śmierć (końcówka trzeciej i początek czwartej chodzi o to jak on był w tym szpitalu co myśleli że nie zyje ale wrócił nad crystal lake ) a w filmie przez było identycznie myśleli że go pokonali ale NIE aha i jeden minus że w remaku Jason potrafi biegać

Obecnie czekam na kolejny odcinek Ash kontra martwe zło fajnie ze drugi sezon jest z dubbingiem

Btw potem zrobię fotke masek a ty pokażesz swoje oparzenie dobre?

 

No ale przynajmniej nie zrobiono z tego komedii jak z części trzeciej. Widać uznali, że Asowi należy odpuścić i zostawili mu serial. Chcieli coś zmienić to zmienili ale sam jak pierwszy raz oglądałem to pytałem brata "To gdzie jest Ash?"

Ja "Nightmare of Elm Street" bardzo lubię. Uwarzam że sam pomysł był już ciekawy a Englund fajnie wypadł, tylko remake cienki.

Miałem wszystkie "Piątki 13" i co? Poszło. A chciałem se zrobić ciągiem od pierwszej do ostaniej. Co do filmu to znowu szykują "Friday 13th" ciekawe jak ten wypadnie.Chyba że się skończy jak z planem "Freddy vs. Jason 2"

Dubbing w filmach jest zły. Psuje cały efekt. Wolę lektora a nawet napisy.

Jak chcesz to moge pokazać, ale szału nie ma.

Ale chyba ma powstać serial Piątek 13 kroniki z crystal lake jakoś tak, i jeszcze jeden serial Leatherface ma opowiadać historie Bubby od czasów dzieciństwa aż po dorosłość, jak to się stało że został morderca z Piła mechaniczną i prawdopodobnie w 2017 ma tez powstać nowy Halloween reżyserii Carpentera jeżeli powstanie fani Michaela będą robić pod siebie z podniecenia

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...