Skocz do zawartości

Nowe requesty od Uszatki


Sowenia

Recommended Posts

Zmienił mi się dość diametralnie styl od czasu kiedy zaczęłam się dzielić swoimi pracami tu na forum. Dlatego też zdecydowałam się na założenie nowego requestowego wątku. Ćwiczę teraz nowy styl i rysuję nieco więcej także mogę przyjąć zgłoszenia. Część z nich wykonam. Nie obiecuję, że będą to wszystkie. Zależy od ilości chętnych i czasu. 

 

Próbki prac: zerknij na mojego deviantArta

 

Zasady: 

- Nie rysuję ludzi. 

- Nie rysuję realistycznie. 

- Mogę ci OC'ka wymyślić jeśli podasz mi wystarczająco dużo bazowych informacji. 

- Nie poganiaj. Czasami nie mam czasu rysować. Pisząc tutaj licz się z tym, że praca może pojawić się dzień później albo za dwa lata :flutterblush:

- Jeśli nie chcesz by inni widzieli wykonaną pracę to poślę ją na pw. Możesz też napisać do mnie z requestem na pw. Gdy ktoś zamawia pracę na pw to otrzymuje ją na pw. Jednakże! Wszystkie gotowe prace zamieszczam na deviantArcie. Jeśli nie chcesz by i tam się pojawiło twoje zamówienie musisz to zaznaczyć. 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem żółtego koloru więc taka może być sierść. Jako okularnik też by się pingle przydały a oczy brązowe. Co do znaczka inicjatywę pozostawię artyście (lubię najbardziej historię ale mam różne zainteresowania wciąż szukając tego jednego). Grzywa rozczochrana najlepiej dwukolorowa lub z paskiem innokolorowym. Hmm... Coś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Uszatka!

 

 

Prosiłbym o pucyka w miodowym kolorze z dość długą grzywą w orzechowej barwie. Ma wyglądać jak ogier (bo ma być ogrem) i na znaczku prosiłbym o motor. Ogon, też raczej długi. Tyle mam wymagać :v

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Dairinn napisał:

Przyjęłabyś jeszcze jedno zamówienie? Oczywiście zrozumiem jeśli się nie zgodzisz, pewnie masz ich już bardzo dużo...

 

Po prostu zamawiaj. Nie obiecuję, że to wszystko narysuję, ale ja sobie wybieram z wszystkich requestów. Nie robię po kolei. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...