już nie wchodzę

No ja już nie mam pomysłu na siebie ~Seluna bazgroli

Recommended Posts

jesse_pinkman_in_the_house_by_bettercall

BAZGROLENIE

Cześć artystyczna strono fandomu!

Miałam już tutaj temat, ale go skasowałam, bo po prostu... uważam, że moje rysownictwo się zmieniło. No i założyłam deviantArta, co uważam za pewien krok w moim rozwoju artystycznym i tak dalej.

DeviantArta znajdziecie pod tym linkiem => bettercallsel.deviantart.com

Jak można zobaczyć na moim deviantowym profilu, mam konto już od kilku tygodni. Jednak temat zakładam dopiero teraz, bo... dopiero teraz narysowalam pracę, która tak NAPRAWDĘ mi się podoba i jest to ta na górze. Próbowałam eksperymentować z tuszem:

Spoiler

you_don_t_need_glasses__when_you_have_cy

rarity_humanization_by_bettercallsel-dak

Dziwnymi wizjami:

Spoiler

swimming_in_the_ocean_by_bettercallsel-d

I ekstremalnym minimalizmem:

Ale w sumie to nadal szukam takiego pomysłu na siebie, nie mam jeszcze nawet jakieś lepiej określonego stylu rysowania twarzy.

DOBRA, GDZIE SĄ KOLOROWE KONIE?

Chcę się powoli wycofywać z rysowania kuców.

Wiecie, kuce są fajne do rysowania i można z nimi narysować praktycznie wszystko. Jednak coraz bardziej mam wrażenie, że kuce mnie bardziej ograniczają niż inspirują i rysowanie ich nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś. Po prostu nie chce się upośledzić artystycznie ;____;

To nie znaczy, że kompletnie rezygnuje z rysownictwa fandomowego, w końcu narysowałam tę diesel Rarcię kilka obrazków wyżej. Myślę jednak, że to nie jest kierunek, który pozwoli mi sie rozwinąć.

DIGITALE

Jeśli chodzi o obrazki digitalowe to możliwe, że pojawią sie w przyszłości, bo mam tablet graficzny, ale chyba wolę jeszcze potrenować^^.

Będę wdzięczna za wszelkie opinie, pochwały i słowa krytyki!~

• Upvote 6

Piękniutko nic dodać nic ująć ^^
Zwłaszcza pierwsza praca u góry z Jessiem. Masz bardzo fajny lineart i wszystko wygląda schludnie i jest wykonane z pomysłem. Ludzie mogą świetnie rysować, a tworzą papkę za papką, a Ty widać chcesz coś przekazać swoją sztuką. Jakby co to taka ścieżka z pewnością Ci nie da masy widzów, ale z pewnością Ci którzy będą twoje dzieła podziwiać będą w tym widzieć coś więcej.

• Upvote 1

_rq__walter_white_by_bettercallsel-damti

Wbijaj na dA!~

Request dla użytkowniczki pewnej fejsbukowej grupy. Chciałam narysować Waltera już wcześniej, ale po narysowaniu Jessego poprosiła mnie ona o to, więc teraz traktuję to jako request^^.

Widać, że na razie szorstka miłość z tymi nowymi pisaczkami, ale myślę, że jeszcze się zaprzyjaźnimy mam taką nadzieję, małe skurczysyny. Jesse wyszedł lepiej, nie powiem, ale ten obrazek ma jedną, zasadniczą zaletę - Walt wygląda jak Walt. I z tego jestem dumna.

Teraz już tylko speszal na Dziady, następny request i jakiś ładniejszy avatar i znowu trzeba będzie być kreatywnym :D .

25.10.2016 at 00:06 FirstChoice napisał:

Seluna.

Hej. <3  

Kupa lat co nie?

Ładne prace.

To chyba będą już... dwa lata prawie :o .

25.10.2016 at 00:11 FrozenTear7 napisał:

Piękniutko nic dodać nic ująć ^^
Zwłaszcza pierwsza praca u góry z Jessiem. Masz bardzo fajny lineart i wszystko wygląda schludnie i jest wykonane z pomysłem. Ludzie mogą świetnie rysować, a tworzą papkę za papką, a Ty widać chcesz coś przekazać swoją sztuką. Jakby co to taka ścieżka z pewnością Ci nie da masy widzów, ale z pewnością Ci którzy będą twoje dzieła podziwiać będą w tym widzieć coś więcej.

Dzięki :) . Trochę mnie zaskoczyłeś, bo zawsze wydawało mi się, że lineart właśnie wychodzi mi gorzej. Mam nadzieję, że następne obrazki będą jeszcze lepsze.

26.10.2016 at 20:16 Mephisto The Undying napisał:

Nie zaprezentowałaś swojej interpretacji Władcy Zła Wszelakiego, biednych cierpiących demonów i chichoczącego Lewiatana. Czemuż to? 

Jakoś tak boję się robić sobie wrogów ;___; . Jeszcze się śmiertelnie obrażą.

• Upvote 1

bringing_coffee_by_bettercallsel-daqfpni

Rysownicy go nienawidzą! Oszukał talent jednym prostym trikiem! [ZOBACZ WIDEO]

Pierwszy digital mojego autorstwa, który tak naprawdę, NAPRAWDĘ mi się podoba i myślę, że będę powoli iść w tym kierunku. Wiecie, czy można przenieść temat do innego działu. Alphys jest moją ulubioną postacią z całego Undertale i jedna z tych, z którymi się utożsamiam.

Anyway, jeśli ktoś obserwuje mnie na dA (CHAMSKA REKLAMA) ten mógł zauważyć taki specyficzny, trochę modernistyczny art. Dziwny, czarno-biały człowiek na czarno-białym tle i tęcza na mordzie. Ten też będzie przez mnie zdigitalizowany.

Za to w drodze:

- W. D. Gaster

- autoportret (lepszy)

- i tak nigdy nie trzymam się planów lol