Skocz do zawartości

Po dwóch latach witam się jeszcze raz


Gray Picture

Recommended Posts

Tak naprawdę to robię to tylko po to, by mieć powód, żeby się nie uczyć na sprawdzian.

 

Witajcie! Właśnie zdałam sobie sprawę, wczoraj minęło równe dwa lata od mojej rejestracji na forum. Nie sądziłam, że spędzę tu aż tyle czasu. *radość, fanfary, konfetti* Z związku z tym postanowiłam ponownie napisać temat powitalny. Jest tu całkiem dużo nowszych użytkowników, którzy mogą mnie nie kojarzyć, zwłaszcza, że ostatnio nie udzielałam się w powitaniach, a może ktoś z tych z większym stażem chciałby zadać jakieś pytanie czy coś, więc bez zbędnego przedłużania.

 

Cześć, jestem Klaudia, tutaj lepiej znana pod niezmiennym nickiem Gray Picture. Mam lat szesnaście, chodzę do pierwszej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym i mieszkam w Bydgoszczy. Kocham czytać, zwłaszcza książki fantasy i kryminały. Powoli zabieram się nawet do napisania powieści fantasy. A skoro już o pisaniu, to od niedawna jestem redaktorką w Eqestria Times. Jak mi się przypomni, że jako-tako umiem rysować, to wysilę się i coś stworzę, a jak mam niezwykle dużo zapału, to nawet to wrzucę na mojego devianta i do tematu z rysunkami. Poza tym lubię grać w RPG (ale nie tylko w nie), głównie te nie najnowsze, bo mój komputer napędza kulawy i do tego martwy chomik. Obecnie przechodzę Wiedźmina 2 i Fallout New Vegas, a za jakiś czas zamierzam wziąć się za Skyrim. Moim życiowym celem jest zostanie starą panną z setką kotów.

 

Jakieś pytania czy cuś? :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ślicznego kotka na avku. Znam cię głównie z tego, że się trochę tutaj udzielasz, ale po postach już wywnioskowałem, że należysz do tych najinteligentniejszych userów. Za Bydgoszczą nie przepadam (wręcz nienawidzę), ale to nie oznacza, że ciebie nie będę lubił. Pytanka w spojlerze ;)

 

 

 

1. Co o mnie sądzisz?

2. Co sądzisz o "konflikcie" między Toruniem a Bydgoszczą? Które miasto uważasz za ładniejsze?

3. Lubisz Toruńskie pierniki

4. Ulubiona parówka?

5. Luna czy Celestia?

6. Ulubiony kucyk tła? 

7. Pizza czy kebab?

8. Pepsi czy Cola? 

(Tu powinno być pytanie nr 9 [*]) 

10. Skarpetki czy boso? i o uzasadnienie 

11. Ulubiony owoc? 

12. Ulubiona potrawa?

13. Co jadłeś dziś na śniadanie? 

 

Pozdrawiam, Miłego Dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zirathel Hejka ^^

@SpeedwaYZiemovit Dziękuję :3 Moje ego jest wybitnie zadowolone tym kompletem o inteligencji. 

1 Wolisz wersję normalną czy świąteczną? :) Tak poważniej, to jesteś całkiem spoko, ale musisz pamiętać, żeby panować nad emocjami, bo czasami piszesz głupoty pod wpływem złości. 

2 Daleko mi do przejmowania się nim. Generalnie cały konflikt jest doskonałym przykładem, jak długi ludzie mogą rozpamiętywać urazy. Od XVIII czy XIX wieku jak dobrze pamiętam. 

Zależy pod jakim względnem. Samą starówkę Toruń ma ładniejszą, ale jakby brać pod uwagę tylko pomniki to Bydgoszcz wygrywa. Choć tak właściwie to Bydgoszcz nigdy nie miała być ładnym miastem. Przemysł, transport, te sprawy.

3 Tak, szczególnie te domowej roboty.

4 Z mięsem. 

5 Obie.

6 Derpy.

7 Oba.

8 Pepsi, ale w wersji bez cukru lub cytrynowa.

9 [*]

10 Skarpetki, bo nie mam ogrzewania podłogowego.

11 Maliny.

12 Domowa pizza babci.

13 Grzanki i jogurt. 

 

@Adresik No cześć :)

@Gringo37 Żadne tam wracanie na pole bitwy. Jestem tu cały czas przez te dwa lata i jak narazie nie zamierzam znikać. 

Nick kojarzę, ale nic poza tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Gray Picture napisał:

Tak poważniej, to jesteś całkiem spoko, ale musisz pamiętać, żeby panować nad emocjami, bo czasami piszesz głupoty pod wpływem złości. 

true

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrozenTear7 Spytam się jak będę potrzebować pomocy, bo dwa lata to trochę mało na ogarnięcie, zważywszy na moje niesamowite zdolności poznawcze.

Kotów tylko sto, bo we wszystkin trzeba mieć należyty umiar.

@Gringo37 Ja tam nie wiem, jakie duże rzeczy można osiągnąć na forum o kolorywych osiołkach.

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...