Skocz do zawartości

Nowość w dziale spożywczym!


TheMythiri

Recommended Posts

Od dzisiaj w sieci sklepów mlppolska.pl w całym kraju do oferty specjalnej wchodzi... Ja?

 

Witam serdecznie tych, którzy to czytają. Na wstępie chciałabym podziękować pewnemu jegomościowi, który polecił mi to forum krajowe (jego nick: FirstChoice). Z racji tego, że jestem tu nowa, to nie pozostaje mi nic innego, jak się przedstawić.

Hej, moje szanowne imię to Matylda. Mam niebieskie oczy i blond włosy. Kocham rysować zwierzęta, w tym poniacze i smoki. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje prace, to zapraszam na stronę (themythiri.deviantart.com). Ostatnio chciałam zacząć rysować coś nowego. Padło na ludzi. Na razie ich twarze wyglądają jak zdeformowane ziemniaki, więc zostawiam ten temat. Posiadam ponysonę, jej (również szanowne) imię brzmi Mythiri.

Nie wiem co jeszcze mogę napisać...

Kiedyś, kiedy byłam takim małym wyskrobkiem, kolekcjonowałam figurki dinozaurów. Teraz cały karton tego plastiku z Chin leży sobie pod biurkiem. Jakby plastik był walutą, to byłabym milionerką XD.

Lubię pokemony, makaron i ciastka.

No to chyba tyle.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania, to chętnie odpowiem i służę radą.

 

Promocja do wyczerpania zapasów.

 

PS. W załączniku przesyłam zdjęcie z komiszu dla FirstChoice.

Sight_2016_10_25_192826_752 (2).jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minuty temu Bronek napisał:

Jak nie chce, to nie musi odpowiadać. Nie zmuszam :rainderp:

 

Hm... są pewne pytania, których nie powinno się zadawać mimo, że nie zmuszają do niczego, ze względu na samą ludzką kulturę.

 

Wątpię, że każdy się ucieszy jak powiem mu "Zabij się". Hej, ale przecież ja nie zmuszam! Z pytaniem o wiek kobiet przyjęło się tak samo... też nie zmuszasz do odpowiedzi ale mimo to takiego pytania nie powinno się zadawać. Mam nadzieję, że teraz zrozumiesz ( może).

 

Co do odpowiedzi na Twoje pytanie- wystarczająco aby być bardzo fajną osobą.

 

I nie potraktuj mojej wypowiedzi jako hejtu, czy że się czepiam w stylu "jestem ponury jak Zegarmistrz, przyczepie się do byle czego" po prostu to tylko moja opinia.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Bronek napisał:

@FirstChoice nie obraź się, ale mam wrażenie, że robisz problem z niczego :/ Jakoś nigdy wcześniej nikt się nie przyczepiał do kogoś, kto zadał takie pytanie nowej użytkowniczce. Dobra - koniec tematu. Czekam na odpowiedź @TheMythiri.

 

Mylisz robienie problemu z własną opinią. Niczego Ci nie narzucam, po prostu powiedziałem jak powinno być według mnie. I z drugiej strony jakoś nigdy nie widziałem wcześniej aby ktoś pytał pegasis o wiek- może po prostu nie miałem tyle "szczęścia" aby być tego świadkiem, więc jesteś pierwszy. Jak chcesz to pytaj sobie dalej, ja po prostu zostałem trochę inaczej wychowany i jak widzę niektóre rzeczy to odruchowo na nie reaguje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ogólna kultura panująca na tym forum jest na dość niskim poziomie, a tu proszę, coś innego na odmianę. Ale proszę nie zrozumieć mnie źle, tak sobie po prostu zarzuciłem małym sarkazmem, gdyż tym, co lubią się popisywać zazwyczaj wszystko uchodzi na sucho, gdzie tutaj niewinne (a że lekko niekulturalne swoją drogą, choć i tak znacznie bardziej przyjazne niż te inne, które napotykałem) komentarze/pytania są wytykane. Myślę, że Matylda będzie w stanie samodzielnie podjąć decyzje i/lub przypomnieć parę drobnostek o kulturze, jeśli to rzeczywiście będzie wymagane. :rdblink:

Oczywiście proszę wybaczyć wtykanie nosa w nie swoje sprawy, ja nie szukam dramatu i z góry przepraszam. ~Ale proszę nie sprzeczać się z tak błahych powodów. Wszyscy jesteśmy różni, tak jak noc od dnia, nie wspominając o szerokim przedziale wiekowym użytkowników. Co z tego, że zadał takie pytanie? To już jego i Matyldy biznes. ^^ Bawmy się, nie dogryzajmy. (=

 


 

*cough* *cough*

Cześć Matylda!

Przejrzałem twój profil na Deviantarcie i muszę przyznać, że tworzysz całkiem przyzwoite dzieła. :3

Ja osobiście jestem do bani w te klocki, choć bardzo chciałbym dobrze rysować. Pożycz mi trochę skilla. jk :D

 

Witaj w stadzie! (=

 

 

Edytowano przez Rikifive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię ciągnąć dyskusji, więc powracając do drugiego pytania Bronka, to nie chcę na nie odpowiadać, kropka i koniec tematu. Mogę za to odpowiedzieć na inne:

1. Jestem z podkarpacia, hej

3. Moim zdaniem EG jest niepotrzebne i Hasbro zrobiło taką serię dlatego, że ich pomysły na odcinki pasowały do ludzi, a nie do poniaczy. Ogólnie, to nie oglądam tego serialu.

 

A tak BTW... Dziękuję Wam wszystkim za takie miłe powitania. Bardzo ciepło mnie przyjęliście, więc myślę, że zostanę tu na długo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu TheMythiri napisał:

Ogólnie, to nie oglądam tego serialu.

Tak po prawdzie to nie serial :D Rozumiem twój błąd. Są już 4 filmy EQ, więc mogłaś się pomylić.

Ja właśnie od Equestria Girls zacząłem broniaczenie. Serdecznie polecam. Może się kiedyś przekonasz. Wiem, że ta seria powstała tylko, żeby sprzedać zabawki, ale ją lubię ^^

Sorki, za tą dziwną dyskusje w temacie powitalnym, ale to nie ja chciałem ją ciągnąć. Mam nadzieję, że się do mnie nie zrazisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...