Skocz do zawartości

Ależ ja mam Chiński zapłon :P


Prlixu

Recommended Posts

Siemson, a więc tak chciałem się przywitać z tutaj zebranymi użytkownikami forum po 4 miesiącach bycia tutaj :V. A zatem nazywam się Prlixu, mam lat 15 i pochodzę ze Słupska. Posiadam oczy koloru niebieskiego, oraz dosyć jasną skórę (patrząc na moich znajomych to wyglądam jak bym przesiedział w trumnie całą dekadę :P). Moim ulubionym "nie kanonicznym" kucykiem jest Lil' Miss Rarity, moim skromnym zdaniem w tej "formie" Rarity prezentuję się jeszcze piękniej niż jej normalny odpowiednik (ale to może dlatego że mam niepokolei w mojej głowce :V). Bardzo lubię gry MMO/RPG, moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Rock/Metal, szczególnie często słucham muzyki zespołu Slipknot (moje ulubione to "The Devil in I" i "Psychosocial").

Z natury jestem osobą która nie zabardzo lubi otoczenie ludzi, jestem również osobą cichą, bardzo nie lubię się rozgadywać. Jak można wywoskować po moim profilu uwielbiam Dragon Ball'a

od Z do GT, moją ulubioną postacią z tego uniwersum jest Frieza. A więc jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś jeszcze to proszę się nie krępować, z wielką chęcią odpowiem na nurtujące was pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja cię chciałam powitać gorąco na naszym forum :squee: Fajnie żeś się zdecydował na wątek powitalny. Lepiej późno niż wcale xD 

 

1. A Flutterbitch lubisz? Ja się zastanawiam czy z tych odwróconych mane6 najbardziej lubię ją czy jednak Pinkamenę. 

2. W jakie MMO/RPG grasz? Ja obecnie w nic, ale ciekawa jestem. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Prlixu napisał:

Rock/Metal

 

Szanuję

 

 

Witaj po ponad kwartale pobytu na naszym forume. Mam pytanie czy słuchasz, też Polskiego Rock'a, a jeśli tak to jakie zespoły?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Uszatka napisał:

To ja cię chciałam powitać gorąco na naszym forum :squee: Fajnie żeś się zdecydował na wątek powitalny. Lepiej późno niż wcale xD 

 

1. A Flutterbitch lubisz? Ja się zastanawiam czy z tych odwróconych mane6 najbardziej lubię ją czy jednak Pinkamenę. 

2. W jakie MMO/RPG grasz? Ja obecnie w nic, ale ciekawa jestem. 

No cóż Flutterbitch jest chyba moją ulubioną fluttershy :P, a jeśli chodzi o RPG to gram naogół w wowa bo przyznam że z moim internetem nie ma fizycznej możliwości na co kolwiek innego :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu SpeedwaYZiemovit napisał:

 

Szanuję

 

 

Witaj po ponad kwartale pobytu na naszym forume. Mam pytanie czy słuchasz, też Polskiego Rock'a, a jeśli tak to jakie zespoły?

 

Eh... jakoś Polskiego rocka nie jestem wstanie dzierżyć ale to tylko moja subiektywna opinia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Prlixu napisał:

Eh... jakoś Polskiego rocka nie jestem wstanie dzierżyć ale to tylko moja subiektywna opinia :P

Szkoda... Miałem nadzieje, że ktoś oprócz mnie na forume lubi słuchać Elektrycznych Gitar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Uszatka napisał:

 

O, ile za to bulisz? Masz wszystkie dodatki? Ile się całość instaluje? :rainderp: 

Więc tak nie gram na serwerach globalnych gdyż porostu nie stać mnie na co miesięczne płacenie "haraczu" żeby móc grać więc gram sobie ma prywatnych, może i są troszkę zabugowane ale ja tego jakoś nie odczuwam, posiadam Cataclism, Mists of Pandaria, Warlord of Draenor a The Burning Legion to narazie nie.mam funduszy (wow się nie instaluje tylko pobiera :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Ja również lubię rock/metal, czasem nawet coś cięższego ~ no i też lżejszego. Ja na ogół słucham niemal wszystkiego po trochu. =P

Oh, swego czasu też uwielbiałem MMORPG ~ Tibia, Mu, Metin2, Runes of Magic, Last Chaos, Aion ~ grało się! :celgiggle: Teraz to już wszystko jedno i to samo, a co za tym idzie - się przejadło. Pomimo, że technika poszła do przodu, to te MMOwce w 3D wciąż zwykle mają idiotycznie zaprogramowany i kiepsko zbalansowany system walki, nie wspominając o zdzieraniu pieniędzy. :P

 

Co do Dragon Balla - Byłem wtedy mały i oglądałem to ze starszymi siostrami, więc tak średnio z tym wyszło. Pamiętam, jak to było emitowane w telewizji 'RTL7'. ^^

 

 

Co do robienia kilka postów pod rząd, to tak, powinieneś tego unikać. Zawsze możesz edytować post lub użyć tego przycisku by zacytować kilka postów naraz:

aAi6TEp.png

 

 

Witaj w stadzie! (=

Edytowano przez Rikifive
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.10.2016 at 08:53 Prlixu napisał:

Slipknot (moje ulubione to "The Devil in I" i "Psychosocial").

:eww:

 

27.10.2016 at 11:26 Agleć ^^^^^^^^^^ napisał:

 

Linkin Park, Imagine Dragons i Marylin Manson? :kappa: 

Jak wyżej.

 

27.10.2016 at 16:59 Prlixu napisał:

Eh... jakoś Polskiego rocka nie jestem wstanie dzierżyć ale to tylko moja subiektywna opinia :P

Dżem? Lady Pank? Budka Suflera? Perfect? Turbo? KAT? TSA? Republika?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.10.2016 at 17:02 SpeedwaYZiemovit napisał:

Szkoda... Miałem nadzieje, że ktoś oprócz mnie na forume lubi słuchać Elektrycznych Gitar

No a ja to co? 

Sorry, że dwa posty z rzędu, ale w edycji nie da się dodać kolejnego cytatu (przynajmniej u mnie na tablecie).

A tak wgl to witaj @Prlixu

Edytowano przez Rainbow Guitar
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...