Skocz do zawartości

PMV


Dashidania

Recommended Posts

Spoiler

comment_P9UcRZFzzKUds3D13kFk7HhYfE0rHEt9

Więc jeśli pozwolisz to trochę ponarzekam :V.

  • Chyba nie ten dział co trza? :P
  • Jakość moim zdaniem troszkę mierna.
  • Fnaf + Mlp = eh...
  • Ten znak wodny na intrze XD
  • Co to znaczy PMV? Bo nie jestem aż taki mądry żeby to wiedzieć

I dlaczego że nie lubimy? Możliwe że ja o czymś nie wiem ale no cóż

Potraktuj to jako konstruktywna ocena/krytyka, a nie odrazu hejt :D

Więc jak mówiłem nie znam się na ideologi "PMV" więc nie wiem pod jakim kątem mam to ocenić ale ja bym to ocenił jednym prostym powiedzeniem: "Co ma piernik do wiatraka?"

Moim zdaniem te piosenki nie mają nic wspólnego z mlp (ale to może dlatego że ja się lubuje w Slipknocie, kto wie :D)

Ale jak na początkującą to jest gitesowo majonezowo ;)

Pracuj dalej, i oczekuje na wyniki twoich postępów.

PS. Mała rada jeśli chcesz robić coś takiego w jakości sięgającej nawet 720p to polecam CamtasiaStudio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Prlixu napisał:
  Ukryj zawartość

 

Więc jeśli pozwolisz to trochę ponarzekam :v

  • Chyba nie ten dział co trza? :P
  • Jakość moim zdaniem troszkę mierna.
  • Fnaf + Mlp = eh...
  • Ten znak wodny na intrze XD
  • Co to znaczy PMV? Bo nie jestem aż taki mądry żeby to wiedzieć

 

Moim zdaniem te piosenki nie mają nic wspólnego z mlp (ale to może dlatego że ja się lubuje w Slipknocie, kto wie :D)

Ale jak na początkującą to jest gitesowo majonezowo ;)

Pracuj dalej, i oczekuje na wyniki twoich postępów.

PS. Mała rada jeśli chcesz robić coś takiego w jakości sięgającej nawet 720p to polecam CamtasiaStudio.

objaśnie:

1) Dawno mnioe tu niebyło...żadko co jestem

2) Najlepsza jaką byłam w stanie

3) Zamówienie :)

4) Nie ja to robiłam... koleżanka mi robiłka intro... niemoja wina :) xD

5) tekledysk mlp do piosenki

Te piosenki to zamówienia... mogę zrobić jakąś co Ci pasuje :)

I dzięki... mam 13 i jeszcze się ucze więc wiesz... i miałam camtasie,ale mi zablokowano :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, temat nie ma raczej racji bytu, bo jedyne odpowiedzi jakie otrzymasz będą zapewne "śmiesznymi" komentarzami odnoszącymi się do Twojej twórczości, bądź festiwalem przestarzałych memów. Wstrzymaj się z zakładaniem takich tematów do czasu, aż PMV lub cokolwiek innego, co stworzysz będzie na przyzwoitym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje ponownie otwarty. Kilka słów ode mnie.

 

Dashidania - nie dałaś się sprowokować, mimo chamskiego zachowanie FirstChoice'a - to się chwali. Mam jedną prośbę - staraj się zwracać uwagę na to jak piszesz (mam na myśli ortografię, gramatykę i tak dalej), to niewiele wysiłku, a dzięki temu uniknie się podobnych zachowań. Wyjdzie Ci to tylko na dobre.

 

FirstChoice - Twoje zachowanie i tutejsze posty prezentują tak niski poziom, że od ich odkrycia wymagana byłaby porządna kopalnia. Absolutnie karygodne więc warn będzie tak surowy jak tylko się da. A jeżeli myślisz, żeby kontynuować ten shitstorm, to pomyśl raz jeszcze i opuść ten temat. Najlepiej na stałe.

 

Poprosiłem moderatorów by mieli ten temat pod uważną obserwacją. Od teraz, kiedy ktoś złamie tu regulamin wzniecając jakiś shitstorm, czy pisząc obraźliwe posty może oczekiwać oprócz standardowych punktów, także dodatku za ignorowanie ostrzeżeń administracji, gdyż ten post jest takim właśnie ostrzeżeniem dla wszystkich. Jasne?

 

Jeżeli coś się nie podoba to można krytykować, ale konstruktywnie. Bezrozumny hejt, taki jak zaprezentował FirstChoice będziemy tępić bez litości. Więc bawcie się grzecznie...

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nawet jesli prace sa słabe, nie wolno bezmyslnie i perfidnie hejcić... I sadzę, że ten komentarz z jednej z grup artystycznych do których dołaczyłem. Pasuję tutaj. Zamieszczam go prawem cytatu.

Spoiler

s2ZRX.jpg

Forum, to także Grupa, może nie na FB. Ale sądzę, że przekaz cytatu tu pasuję. Autorka nie musi się tłumaczyć ze swoich prac. Nie musi odpowiadać na hejt z naszej strony. Tak, "naszej". Ponieważ zachowanie Choica może ją zrazić do całego fandomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że hejt zakazany także ... opinia: mi się nie podoba. Ogólnie dobrze, że próbujecie, ale jeszcze długa droga przed wami jeśli oczywiście chcecie kontynuować robienie tego typu filmików. Także od początku:

1) Poprawcie jakość: 720p minimum, ściągnijcie lepszą jakość filmu (link mogę dać) i renderujcie w lepszej jakości ponieważ jak ktoś widzi najlepszą możliwość jakość 360p to go odrzuca (wiem z własnego doświadczenia)

2) Krótsze urywki, zbyt długie sceny z filmu wpływają na szybkość filmiku i mogą zniszczyć całość z powodu bycia nudnymi, dobre pmv musi być dynamiczne

3) Zero znaków i różnych dziwnych wstawek które są przez cały filmik

4) Wstaw lepsze nazwy, przyjmij jeden sposób nazywania filmików i do niego się stosuj, nazywaj inaczej każdy filmik

5) Wstaw lepsze miniaturki ...

6) Więcej kuców !!!11!!

Mam nadzieję, że przeczytasz mój post i się do niego zastosujesz, bo inaczej ten cały post był na nic :drurrp:

Konstruktywna krytyka poziom: Miszcz Tencz

 

Do moderatorów:

Spoiler

Ps. @Sosna @Dolar84 Chciałbym wiedzieć co tu się odwaliło, bo się chyba na dobry hejt spóźniłem :drurrp: (nie musicie odpisywać, chyba, że będziecie tacy dobrzy i i mi wkleicie tamte posty na PW bym mógł się pośmiać :drurrp: )

Ps. Ps. Coś ostatnio dużo bardzo aktywnych osób banujecie ... może wypadałoby jakieś wnioski z tego wyciągnąć? (nie chcę tu na moderatorów najeżdżać, bo tak to zabrzmiało, ale piszę tu ogólnie o użytkownikach naszego forum)

 

On 31.10.2016 at 1:11 AM, Prlixu said:

PS. Mała rada jeśli chcesz robić coś takiego w jakości sięgającej nawet 720p to polecam CamtasiaStudio.

Nawet Movie Maker może mieć jakość sięgającą 1080p także twoja rada jest słaba :D Ja polecam Sony Vegas (można znaleźć darmową wersję na różnych "ciekawych" stronach [więcej nie napiszę, bo nie chcę znowu dostać darmowych punkcików xD]).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć? (Oczywiście, nie mówię tego złośliwie, krytyka konstruktywna)

1. PMV to (jeżeli dobrze rozszyfrowałem) Pony Music Video. Czyli montaż fragmentów kucy z różnymi kawałkami. Wymienione filmy zawierają EQG, czyli humanizacje, a to się chyba pod PMV nie pisze? (jeżeli się mylę - poprawcie mnie!)
2. Tytuły a.k.a. nazwy filmów. "Mlp Pmv #Holly" - potencjalny odbiorca nie zna nazwy PMV, a to powinno być zawarte (100% PMV na YT tak ma). Dwa: wielkie i małe litery - winno być "tuwrzucnazwe.exe [PMV]", nie ma potrzeby dorzucać "MLP" (BTW. nie "Mlp" bo to jest skrót, pisze się My Little Pony w rozwinięciu a nie My little pony). Trzy - co to to #Holly? W mojej opinii - niepotrzebne. Also, tytuł "DiIG DOWN DIper" - czy nie powinno być "Dig Down Deeper"? Wrzucając PMV na YouTube staje się ono dostępne dla całego świata, no chyba ze jest w jednym konkretnym języku.
3. Jakość. Błagam o jedno - 480/720p.

 

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że powyższa krytyka zostanie uznana za konstruktywną.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Dolar84  @Zirathel za pomoc... a  z @FirstChoice... nie wiem co zrobię,ale będę ignorować, bo to co robię nie jest 100% shitem... coś to daje :) na przykład nowe, fajne piosenki :) . Jeszcze raz dziękuje za pomoc... postaram się poprawić z ortografi,ale od niedawna się jej ucze.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Dashidania said:

@FirstChoice... nie wiem co zrobię,ale będę ignorować,

Teraz już możesz spokojnie odetchnąć z ulgą! Nie będzie cię denerwował przez kolejny miesiąc :D

A mnie i @Kuracyja nie pochwalisz za konstruktywną krytykę? My ci też staramy się pomóc ... (jeśli nam nie wychodzi to napisz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, jak się zwie twój kanał na yt? Chętnie bym zobaczył co tam zmajstrowalas.

Ps. Jak byś oceniła sposób wykonania mej krytyki? W przyszłości chciałem jakiegoś fanfika napisać ale nie wiem czy mój sposób pisowni odpowiada rzeczą tego typu :v

Ps2. Jeśli ktoś by miał czas i cchęci to serdecznie zapraszam do oceniania i skomentowania mej ponysony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.10.2016 at 01:11 Prlixu napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

comment_P9UcRZFzzKUds3D13kFk7HhYfE0rHEt9

Więc jeśli pozwolisz to trochę ponarzekam :V.

  • Chyba nie ten dział co trza? :P
  • Jakość moim zdaniem troszkę mierna.
  • Fnaf + Mlp = eh...
  • Ten znak wodny na intrze XD
  • Co to znaczy PMV? Bo nie jestem aż taki mądry żeby to wiedzieć

I dlaczego że nie lubimy? Możliwe że ja o czymś nie wiem ale no cóż

Potraktuj to jako konstruktywna ocena/krytyka, a nie odrazu hejt :D

Więc jak mówiłem nie znam się na ideologi "PMV" więc nie wiem pod jakim kątem mam to ocenić ale ja bym to ocenił jednym prostym powiedzeniem: "Co ma piernik do wiatraka?"

Moim zdaniem te piosenki nie mają nic wspólnego z mlp (ale to może dlatego że ja się lubuje w Slipknocie, kto wie :D)

Ale jak na początkującą to jest gitesowo majonezowo ;)

Pracuj dalej, i oczekuje na wyniki twoich postępów.

PS. Mała rada jeśli chcesz robić coś takiego w jakości sięgającej nawet 720p to polecam CamtasiaStudio.

Em... mój kanał to:  https://www.youtube.com/channel/UCwqrfJRa3k8LTzWFyd1-m4w   em... podpiduje się jako Holly :) Wiem: Jelly lepsza, ale cuż. I jest dobrze, bo nieobrażasz tylko wyrażasz zdanie ;) tak trzymaj @Prlixu

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMV to raczej się do kucyków w wersji kuczej odnosi, ale...w sumie to kuce w postaci ludzkiej więc może jednak też pasuje? :dunno: 

 

W każdym razie moim zdaniem nie jest aż tak źle. Sama kiedyś, w podstawówce jeszcze, się w to bawiłam. Momenty dobieracie tak, że pasują do melodii. Nie wiem jak do słów bo jestem leniwym człowiekiem i nie chciało mi się wsłuchiwać :P 

Moje porady są takie: 

- Dopasowujcie sceny do słów, które są śpiewane. Zawsze. Tu niestety trza angielski znać ^ ^ 

- Większość tych chętniej oglądanych music videos mają jakieś efekty typu przejścia, nałożone dwie postacie z różnych scen na jedną i takie tam. Do tego trzeba mieć program. Nie wiem czy was na coś takiego stać...możecie poszukać jakichś poradników w necie. 

 

Ale na początek to się bawcie, a jak zdobędzie program będziecie mogły pójść o krok dalej ^^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...