Skocz do zawartości

Co myślicie o innych kucykach?


Recommended Posts

To ja może zaczne, i powiem o mojej nowej "bratniej duszy" czyli Angel Wings. Moim zdaniem jest ona postacią naprawdę pocieszną. Mam dosłownie niemalże identyczne zachowanie co ona, oraz zacząłem z tego powodu nosić dwie gumki/opaski kto zwał jak zwał na lewej ręce dokładnie jak właśnie Angel :3. I właśnie od niedługiego czasu jest ona moją jak niektórzy to mawiają "waifu"

Spoiler

latest.png.5e90bf4798a6e7f27e66facc3a991

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu BiP napisał:

Jedna z ciekawszych postaci drugoplanowych i dodałbym też tę drugą klacz z tego odcinka.

Jak dobrze widzieć chociaż jedną żywą dusze ^^.

PS. Czy chodzi ci o Vapor Trail?

PS2.Fajna sygnaturka :D

Edytowano przez Prlixu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy to jest normalne, więc potrzebuje swojego rodzaju rady. A mianowicie czy normalne jest to że od jakiegoś czasu zapamiętuje tylko sny właśnie z angel wings, I nie piszr tego dla "fejmu" czy coś, ja porostu chcę się dowiedzieć czy to normalne :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minuty temu Prlixu napisał:

A mianowicie czy normalne jest to że od jakiegoś czasu zapamiętuje tylko sny właśnie z angel wings, I nie piszr tego dla "fejmu" czy coś, ja porostu chcę się dowiedzieć czy to normalne

Jak wy to robicie że macie takie sny? :rapidash2:też chcę... :fluttersad:

Być może Twoja pod/świadomość bardzo się na tej postaci skupia - różne rzeczy się ludziom śnią. 

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Chip napisał:

Jak wy to robicie że macie takie sny? :rapidash2:też chcę... :fluttersad:

Być może Twoja pod/świadomość bardzo się na tej postaci skupia - różne rzeczy się ludziom śnią. 

No ja zaczynałem tak że jak już byłem w takim stanie że nie wiedziałem co się dzieje to mówiłem sobie na głos z około 10 razy że zapamiętam sen i na ogół działało, ale kiedy poznałem angel nie musze tego robić mi zapamiętuje prawie za każdym razem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci zazdroszczę bo ja mam z kolei tak że nie śnią mi się (lub nie pamiętam) rzeczy/sprawy/osoby na których mi zależy :twilight6:

Wracając do tematu:

ciekawe czy w następnym sezonie, twórcy przedstawiając przygody nowych adeptów akademii (o ile takie w ogóle będą) wplączą też Twoją faworytkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Chip napisał:

Trochę Ci zazdroszczę bo ja mam z kolei tak że nie śnią mi się (lub nie pamiętam) rzeczy/sprawy/osoby na których mi zależy :twilight6:

Wracając do tematu:

ciekawe czy w następnym sezonie, twórcy przedstawiając przygody nowych adeptów akademii (o ile takie w ogóle będą) wplączą też Twoją faworytkę...

Może przy 200 odcinku :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu Prlixu napisał:

Szczerze to nie wiem czy to jest normalne, więc potrzebuje swojego rodzaju rady. A mianowicie czy normalne jest to że od jakiegoś czasu zapamiętuje tylko sny właśnie z angel wings, I nie piszr tego dla "fejmu" czy coś, ja porostu chcę się dowiedzieć czy to normalne :v

Normalne. Umieściłbym twoje nocne wspomnienia gdzieś między zafascynowaniem bohaterem, a młodzieńczym zauroczeniem (bez obrazy do wieku). Człowiek ma i zapamiętuje sny bardziej pod wpływem emocji, a że tu kolorowy konik z kolorową osobowością to się nie ma co dziwić. :D 

Swoją drogą fajny temat do dyskusji. Muszę w końcu nadgonić z zalegającymi odcinkami. :grumpybloom:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Gringo37 napisał:

Normalne. Umieściłbym twoje nocne wspomnienia gdzieś między zafascynowaniem bohaterem, a młodzieńczym zauroczeniem (bez obrazy do wieku). Człowiek ma i zapamiętuje sny bardziej pod wpływem emocji, a że tu kolorowy konik z kolorową osobowością to się nie ma co dziwić. :D 

Swoją drogą fajny temat do dyskusji. Muszę w końcu nadgonić z zalegającymi odcinkami. :grumpybloom:

Jaka obraza panie gołębiu XD i muszę powiedzieć że jest to chyba najtrafniejsza odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiem, że Angel Wings to wspaniały kucyk ale proszę nie dyskutujcie tylko o nim. Proszę. Na przykład co myślicie o Thoraxie? Czy mógłby mieć swój zamek i królestwo?

 

EDIT:

PS. Zobaczyłam, że dużo osób pisze o Angel Wings

 

Edytowano przez Cahan
Poprawiłam pisownię oraz pozlepiałam wiadomości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 minut temu Olase12345 napisał:

Jestem tu nowa i nie za bardzo znam się na edytowaniu.Czyli nie iwem gdzie kliknąć 

 

Pod każdym swoim postem masz trzy opcje.

tu9Rr.jpg

Klikasz na "edycję" i już masz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Olase12345 napisał:

Co myślicie o torax'śię?

 

Popsuli go jeszcze bardziej, najpierw był lekko zakompleksiony, ale znośny, a teraz nagle stał się królem, a jego wygląd jest jak dla mnie ohydny. Jeśli Chrysalis też się w to zamieni, to będzie apokalipsa :v Jego wygląd jest tak samo brzydki, jak kucyki zamienione w te Bryzusie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu BiP napisał:

Jeśli Chrysalis też się w to zamieni, to będzie apokalipsa

 

Już nie przesadzaj, że apokalipsa. Ja rozumiem, nie podoba ci się to. Ale mi na przykład się podoba i baardzo liczę na taką zmianę. To jest bajka dla dzieci. Moim zdaniem powinna pokazywać, że KAŻDY jest w stanie się zmienić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu Uszatka napisał:

To jest bajka dla dzieci. Moim zdaniem powinna pokazywać, że KAŻDY jest w stanie się zmienić. 

Ty również nie przesadzaj, argument "to jest bajka dla dzieci" pasuje do wszystkiego :v I dlaczego każdy ma się zmieniać w takie coś?

 

25 minut temu Uszatka napisał:

Ale mi na przykład się podoba i baardzo liczę na taką zmianę.

No a mi się nie podoba i zdecydowanie wolałbym już żeby zginęła, niż zamieniła się w tęczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...