Skocz do zawartości

Co myślicie o innych kucykach?


Recommended Posts

Właśnie teraz BiP napisał:

Ty również nie przesadzaj, argument "to jest bajka dla dzieci" pasuje do wszystkiego

 

Nie pasuje do wszystkie to raz. Dwa to, że MLP aktualnie jest bajką dla dzieci :v Z tego powodu powinna przekazywać treści edukacyjne, które czegoś dzieci nauczą. Na przykład tego, że źli ludzie są źli z jakiegoś powodu i należy dać im szansę, bo każdy może się zmienić. 

 

Powtórzyłam się. Ale skoro za pierwszym razem nie zrozumiałeś... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

Na przykład tego, że źli ludzie są źli z jakiegoś powodu i należy dać im szansę, bo każdy może się zmienić.

... zmienić w tęczę??? Każdy ma się w to zamienić???

1 minutę temu Uszatka napisał:

Powtórzyłam się. Ale skoro za pierwszym razem nie zrozumiałeś...

Ja również musiałem się powtórzyć... :dunno: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

Chrysalis się zmieni, bo taką przemianę wymyślono dla jej rasy. Znaczy, być może się zmieni. Pewności nie ma.

:facehoof: I o to mi chodzi, żeby NIE zamieniała się w tęczowe "coś", Ja non stop piszę o tej przemianie, a ty mi wyskakujesz z czymś innym :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu BiP napisał:

:facehoof: I o to mi chodzi, żeby NIE zamieniała się w tęczowe "coś", Ja non stop piszę o tej przemianie, a ty mi wyskakujesz z czymś innym :v 

Ekhem...

6 minut temu BiP napisał:

... zmienić w tęczę??? Każdy ma się w to zamienić???

Ja w myślach nie czytam. Interpretuję co widzę. Zrozumiałam to jako aluzję, że myślisz, że chcę by każdy zły zmieniał się w tęczowego changelinga :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne nie domówienie :v Nie, mi chodzi tylko i wyłącznie o wygląd Chrysalis, może być tą dobrą, ale byle jej wygląd nie zmieniał się, przynajmniej nie tak bardzo jak u reszty. Mogłaby np zmienić kolor na biały, a "grzywę" na jakiś jasny kolor i tyle. Miałem gdzieś art, który jak dla mnie wyglądał dość spoko, ale teraz go nie znajdę chyba już... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałam fajny art z dobrą Chrysalis. Taka biała z niebieską grzywą o ile dobrze pamiętam. Nie no, nie sądzę by wyglądała dokładnie tak jak Thorax, ale pewnie będzie kolorowa. Dziwnie by to wyglądało gdyby wszystkie podmieńce stały się kolorowe tylko ona nie. Mi wszystko jedno jakie będzie miała kolory, może się jej wygląd nawet nie zmieniać. Po prostu chcę i gorąco wierzę, że Chrysalis zostanie zreformowana. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...