Skocz do zawartości

Rysowanie kucy


Siwy

Recommended Posts

Hejka, rysuję kuce i w sumie miło by było się tym trochę podzielić. Szersze grono odbiorców którzy mogą mnie konstruktywnie skrytykować na pewno się przyda :rdblink: Rysuję głównie ołówkiem. Macie kilka moich prac, liczę na jakieś uwagi dotyczące czegoś co można poprawić albo co wychodzi mi dobrze :rdblink:
 

Spoiler

14914879_1162673290488426_712185877_n.jp

Spoiler

14962870_1162673307155091_1703311381_n.j

Spoiler

14962242_1162673317155090_9317464_n.jpg?

Przy niektórych moich pracach można zobaczy podobieństwo do innych, ale wydaje mi się to zrozumiałe, ponieważ jako początkujący potrzebuję się mieć na czym wzorować. 

Edytowano przez Siwy
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.11.2016 at 05:32 Draques napisał:

 

Proszę o zmianę nazwy tematu. Część użytkowników może poczuć się urażona zwrotem "odjaniepawlanie".

 

O kurcze nie wiedziałem, że będzie o to tyle szumu. Już zmieniłem. 

 

4.11.2016 at 09:18 Agleć ^^^^^^^^^^ napisał:

Takie 4/10, bo Rarcia przerysowana z vectora, a poza ostatnim rysunkiem to tylko puste linearty :I

No i mogłeś się wysilić i obrócić ostatni rysunek.

Kurde, mam taką kartkę na której mam pełno kucy narysowanych takich vectorowych. Możliwe że Rarcia jest przerysowana z jakiegoś vectora. Gdybyś wiedziała z jakiego mogła byś mi przesłać na priv? Sam nie mogę znaleźć w necie :rdblink: Ale dzięki, będę zwracał uwagę na to żeby nie wrzucać nic bezpośrednio przerysowanego ;) 
Nawet nie zwróciłem na to uwagi, że jest odwrócony. 
A ten pusty lineart mi się podoba ;) Wiem że nie każdemu musi ale mi tak ;) 
 

 

4.11.2016 at 11:09 Pawlex napisał:

 

Sądząc po nazwie tematu myślałem że będziesz przerabiał kuce na pawlikoskiego. No cóż zawiodłem się :v

 

Hah pomysł jakiś jest xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Siwy napisał:

Kurde, mam taką kartkę na której mam pełno kucy narysowanych takich vectorowych. Możliwe że Rarcia jest przerysowana z jakiegoś vectora. Gdybyś wiedziała z jakiego mogła byś mi przesłać na priv? Sam nie mogę znaleźć w necie :rdblink: Ale dzięki, będę zwracał uwagę na to żeby nie wrzucać nic bezpośrednio przerysowanego ;) 
Nawet nie zwróciłem na to uwagi, że jest odwrócony. 
A ten pusty lineart mi się podoba ;) Wiem że nie każdemu musi ale mi tak ;) 

 

Chciałabym, ale wszystkie rysunki nie działają.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...