Skocz do zawartości

Co wiesz o Księżniczce Lunie?


Arjen

Recommended Posts

Pipsquiek (czy jak to tam, chodzi o tego kucyka co według mnie przypomina kolorem krowę) kiedy zgodziła się odnowić Noc Koszmarów

Tak jest Trum :) A co do Pipsqueka... jego imię oznacza: miernota, cienias, kurdupel.

Jakiego koloru* była magiczna iluzja stworzona przez Zecorę przedstawiająca Nightmare Moon?

*Kobiety proszę o korzystanie z palety 16 podstawowych kolorów

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 436
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przemiany,ale jakiej mogłeś dopisać bo jak w NMM no to wiadomo:czarny kolor sierści,dostaje lekkie opancerzenie z hełmem(ale to nie jest, aż tak ważne) i ma taką poświatę oraz ogon z takiej jakby materii jakiejśtam(dokładna nazwa jest w odpowiedziach NMM bo jeszcze to pamiętam :) ) A jeśli chodzi ci o przemianę zwykłej Luny w tryb ,,nocny" to jest tak:z takiego koloru wręcz, hmm jakby fioletowego(wybierając ten kolor patrzałem na sygnaturkę własną) zmienia na granatowy,a jej ogon staje się przezroczysty,przec co widać, np: niebo przez nie(patrz sygnatura Arjena dla przykładu).

Link do komentarza

Jak chodziło o to jak wygląda w czasie przemiany w NMM to świeci na biało

P.S Zrobiłem edit bo zrobiłem błąd ortograficzny przypadkiem

Tak, świeci na biało - "dokonuje" to czas teraźniejszy, a więc w momencie zmieniania się, gdy nie ma żadnej formy.

Dobra, pierwszy i ostatni raz : P Następnym razem po prostu napisz drugiego posta:)

To tyle na dziś, dzięki i zapraszam ponownie!

Link do komentarza

A ja to poszerze to może moja odpowiedx będzie uznana za najbardziej trafną :P

Gdy przyleciała i podała kopyto,nikt nie chciał odwzajemnić tego(nawet burmistrz Ponyville)Dlatego dokładnie zdenerwowała się,że jeszcze uznawają ją za tak straszną.

Dokładnie, chodziło mi o to, że zabrakło królewskiego powitania!

Co przypominał promień magii, którym Luna ożywiła pająki?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...