Skocz do zawartości

Poszukiwana osoba, która potrafi wymyślić muzykę pod tekst.


Gość

Recommended Posts

Witam wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem. :squee: Jestem początkującą tekściarką i szukam pomocy osoby, która zna się trochę na muzyce. Zajmuje się głównie tekstami, a tworzenie muzyki od podstaw jest dla mnie po prostu czarną magią. Postanowiłam popchnąć moją "karierę" do przodu i niestety tutaj zaczęły się problemy. Byłabym bardzo szczęśliwa jeśli ktoś zechciał by mi pomóc. Wszystkie szczegóły podam w wiadomości prywatnej.

                                 Będę bardzo wdzięczna za każdą chęć współpracy.

Pozdrawiam serdecznie :)

Edytowano przez Crystal Laughter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko jedną osobę, która potrafiłaby ci pomóc, niestety on jest prawie nieosiągalny. Jeśli chcesz zostać tekściarką dołącz do jakiejś grupy fandubberskiej, albo skontaktuj się z poczatkującymi fandubberkami :) znam parę :)

 

Tworzenie muzyki i praca z nią jest czasochłonne i trudne. Wymaga dużego nakładu pracy. Wiem co mówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum będzie Ci ciężko znaleźć taką osobę, ale mam jeden pomysł gdzie możesz się z tym udać.

 

Mianowicie chodzi o "Nanokarrin" - większej grupce dubbingowej, gdzie możesz kogoś poszukać i sprawdzić się w roli tekściarki.

Nie uczestniczyłem tam, ale wydaję mi się, że powinnaś się tam odnaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.11.2016 at 22:10 Crystal Laughter napisał:

Witam wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem. :squee: Jestem początkującą tekściarką i szukam pomocy osoby, która zna się trochę na muzyce. Zajmuje się głównie tekstami, a tworzenie muzyki od podstaw jest dla mnie po prostu czarną magią. Postanowiłam popchnąć moją "karierę" do przodu i niestety tutaj zaczęły się problemy. Byłabym bardzo szczęśliwa jeśli ktoś zechciał by mi pomóc. Wszystkie szczegóły podam w wiadomości prywatnej.

                                 Będę bardzo wdzięczna za każdą chęć współpracy.

Pozdrawiam serdecznie :)

 Ja ci pomóc mogę... Znam się na tworzeniu muzyki  pod teksty, pod spektakle, pod sam obraz. Zapraszam na pw:squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...