Skocz do zawartości

Recommended Posts

No powiem tak, z tego co zaobserwowałem to jestem jedynym "przedstawicielem" ów wyżej wymienionej grupy. I z doświadczenia wiem że ludzie nie są jakoś zbytnio przyjaźni względem Bronies, a co do Pegasisters czy jakoś tak to mają to gdzieś, przynajmniej tak mogę wywnioskować z mojego otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Prlixtilicious napisał:

O tej faktycznie, ale dobra nie hejtujmy, wkońcu jest nowa. Mogła się pomylić :P

Zwracam honor.

 

 

częściowo

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
2 minuty temu Reither napisał:

W sumie, prawda. Lepiej się nie ujawniać, żeby nie zostać skrytykowany ^^

To zależy. Jeśli ma się tolerancyjnych kolegów to kilka dni będą mieć bekę i przestaną. Jeśli tolerancyjni nie są, będą ci wypominać przy każdej dobrej do tego sytuacji. Niestety tych drugich jest więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Ziemowit napisał:

To zależy. Jeśli ma się tolerancyjnych kolegów to kilka dni będą mieć bekę i przestaną. Jeśli tolerancyjni nie są, będą ci wypominać przy każdej dobrej do tego sytuacji. Niestety tych drugich jest więcej.

Dużo osób twierdzi, że MLP jest dla dzieci. A najwięcej Brony jest w wieku 11-15 lat ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
3 minuty temu Reither napisał:

A najważniejsze jest to, że Mlp jest ciekawe :P

 

Nie pisz postów pod postem ;)

 

 

Bo Mod na tobie usiądzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj że wszyscy chodzą do szkoły bo duża część tego forum skończyła już szkołę. 

Nie wiem po co się tak "ujawniać" jakby nie wiadomo co to było. Czy muszę się ujawniać że np lubię Star Wars ? 

U mnie raczej wszyscy wiedzą bo mam parę koszulek z poniaczami.. ale mam też dużo z Gumballem, Pora na Przygode itp.

Ja po prostu lubię kreskówki co raczej nikogo nie dziwi w technikum graficznym :pinke_tongue: 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tylko jeden kumpel wie ze oglądam ale on nie wie co to za bajka xD bo zobaczył na moim telefonie tapetę z Fluttershy i mi mówi kto to jest bo lajkujesz jej fotki na fb to mu powiedziałem w skrócie o bajce co tam się dzieje i że bajka jest dla małych dziewczynek to sie na mnie popatrzył jakbym sie zachowywał jak małe dziecko ehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturday, November 12, 2016 at 15:13 Reither napisał:

Dużo osób twierdzi, że MLP jest dla dzieci. A najwięcej Brony jest w wieku 11-15 lat ^^

W tym wieku, to są przecież jeszcze dzieci.

 

Saturday, November 12, 2016 at 15:11 Ziemowit napisał:

To zależy. Jeśli ma się tolerancyjnych kolegów to kilka dni będą mieć bekę i przestaną. Jeśli tolerancyjni nie są, będą ci wypominać przy każdej dobrej do tego sytuacji. Niestety tych drugich jest więcej.

Właśnie jest na odwrót. Tych pierwszych jest więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...