Skocz do zawartości

Lista fanów Rainbow Dash


FrozenTear7

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Nareszcie tu dotarłem.

Dowódco Rainbow Dash przyjmujesz jeszcze zapisy do Equestriańskich Sił Powietrznych.:salut:

Ja chętnie się zapisuje. Uwielbiam cię RD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Droga Rainbow Dash! 

 

Pokornie proszę o wybaczenie, że dopiero teraz odkryłem, że istnieje lista Twoich fanów! :flutterblush:

 

Aby wkupić się w Twoje łaski postanowiłem wypisać wszystko za co Cię szanuję:

 

1) Nie poddałaś się przeciwnościom losu, tylko zmobilizowałaś się do walki, gdy nazywano Cię obraźliwie Rainbow Crash :fluttershy5:

2) Byłaś gotowa zrobić Ponaddźwiękowe Bum, aby uratować Rarity! CO ZA DETERMINACJA! :kUzFl:

3) Wykazałaś się lojalnością wobec swoich przyjaciółek, przedkładając ich wspólne dobro nad swoje! :squee::aj5::twilight2::pinkie2::rarityhug:

4) Za to, że zmotywowałaś Fluttershy do przełamania jej lęków, aby odważnie pomogła w stworzeniu huraganu wraz z innymi pegazami - bez Ciebie nadal by się bała i niewiele by osiągnęła :yay:

5) Sprawiedliwie wybrałaś Tanka na swojego pupila :celgiggle:

Szacun :bronies:

Lista mogłaby być znacznie dłuższa! To dopiero wierzchołek góry lodowej! Dla wielu stałaś się wzorem siły, pewności siebie i pozytywnego nastawienia.

Dziękuję Ci za te wszystkie wspaniałe wspomnienia, jakie z Tobą mam! :rd2::HLihR::rd::rd5::soawesome::rd6: 

Jesteś wielka RD! <3 Uwielbiam Cię RD! :bronies:

 

Uprzejmie proszę o wpis na listę :squee: Tak ładnie proszę :angelbloom:

 

<3 Rainbow <3 

 

Edytowano przez Grzegorz_Nikodem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...