Skocz do zawartości

[ZABAWA] Prezent od Applejack!


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit

- Ostatnimi dniami Applejack wraz z rodziną zrobiła duuużo jabłkowych potraw.

- To prawda co mówi Ziemowit. Chcielibyśmy je wam rozdać, ale pierw muszę wiedzieć kto z was najbardziej zasługuje. Od razu mówię: Nie przekupicie mnie kasą itp. A takie posty będą natychmiastowo usuwane przez Ziemowita. Musicie powiedzieć dlaczego akurat ty zasługujesz na to danie czy napój.

- Otóż to ;)

 

Applejack wybierze najlepsze dwa argumenty. Za najlepszy user dostaje dwa punkty, a za drugi najlepszy punkt. Zaczynamy!

 

Rozpocznijmy, od pysznych jabłek w cieście francuskim!

 

jablka-w-ciescie-francuskim-204188.jpg.c

 

Punktacja:

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Major Degtyarev napisał:

3 dni temu miałem moje 20 urodziny,fajnie by było dostać taki prezent :pinkie: nawet znajdzie się jeszcze kawałek torta dla ciebie ;) 

Zapomniałem złożyć Ci życzeń... A nawet Michalski mi dzień wcześniej przypominał...

No nic, wszystkiego najlepszego!

 

Ale żeby nie robić offtopu, to ja powinienem dostać te jabłka, ponieważ je uwielbiam <3

Albo dałbym Majorowi na urodziny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy temu miałem urodziny... a za 7 miesięcy mam kolejne urodziny! W dodatku czarny kot przebiegł mi drogę... No może nie taki czarny, no jak kary koń. Dobra, niech wam będzie, srokaty. Jak to białego więcej niż czarnego, a to na tyłku to co? Azor, po coś wyłaził, zepsułeś wszystko.

 

Dajcież mi te jabłka, mam już dość wcinania trzylistnych koniczynek, szczęście nigdy mnie nie spotka.

 

A i nawiasem, dobra intryga na zabawę:usure:

Edytowano przez Favri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 godziny temu Chip napisał:

bo zawsze kiedy wystawiacie swoje wypieki w oknie przypomina mi się szarlotka wypiekana przez moją babcię

- Miło mi to słyszeć, szczególnie, dlatego, że babcie gotują zawsze najlepiej! Dziękuje, Chip!

- Czy to wystarczająco dobry argument?

- Zastanowię się... Przyznam wam, że daliście mi olbrzymi wybór i sama długo się zastanawiałam komu dać jabłka w cieście francuskim!

15 godzin temu Clocky napisał:

Wiesz... Bo razem z Ezrealem wybieramy się na wyprawę, miło byłoby zjeść coś takiego razem... Przy ognisku, w ciepełku, tak razem. ^^

- Nie ma nic lepszego, jak wspólne spożywanie posiłku!

14 godziny temu Major Degtyarev napisał:

3 dni temu miałem moje 20 urodziny,fajnie by było dostać taki prezent :pinkie: nawet znajdzie się jeszcze kawałek torta dla ciebie ;) 

- Wszystkiego Najlepszego! A tak przy okazji to pisze się tortu :aj5:

13 godziny temu MasterOfRainbows napisał:

Czy będzie to wystarczający powód gdy napiszę, że jest po północy, jestem głodny i nic nie mam w domu do jedzenia?

- Jedzenie po nocy jest nie zdrowe. Rano możesz zjeść dobre i pożywne śniadanie!

- Jak byłaś mała sama jadłaś dużo po nocy :v

- Nie wtrącaj się!

13 godziny temu Rainbow Guitar napisał:

Zapomniałem złożyć Ci życzeń... A nawet Michalski mi dzień wcześniej przypominał...

No nic, wszystkiego najlepszego!

 

Ale żeby nie robić offtopu, to ja powinienem dostać te jabłka, ponieważ je uwielbiam <3

Albo dałbym Majorowi na urodziny.

- Wszyscy uwielbiają jabłka! Nie wyobrażam sobie takiej osoby, co ich nie lubi!

- Dobre jabłko nie jest złe!

13 godziny temu Favri napisał:

5 miesięcy temu miałem urodziny... a za 7 miesięcy mam kolejne urodziny! W dodatku czarny kot przebiegł mi drogę... No może nie taki czarny, no jak kary koń. Dobra, niech wam będzie, srokaty. Jak to białego więcej niż czarnego, a to na tyłku to co? Azor, po coś wyłaził, zepsułeś wszystko.

 

Dajcież mi te jabłka, mam już dość wcinania trzylistnych koniczynek, szczęście nigdy mnie nie spotka.

 

A i nawiasem, dobra intryga na zabawę:usure:

- Jeszcze szczęście spotka cię nie jeden raz!

- Favri, ja mam w domu szalonego czarnego kota i ciągle przebiega mi przed nosem i szczęście mam.

12 godziny temu Vezz napisał:

A może przekupię cię

:aj2

12 godziny temu Vezz napisał:

ehm... to znaczy przekonam.. szczerym uśmiechem i zawadiackim spojrzeniem ? :aj5:

- Dobry sposób nawet!

11 godzin temu CalevaN napisał:

Jestem w stanie oddać mój super-duper-tajny przepis dot. elitarnych kanapek za te smakołyki, które możesz zaaoferować :D

Ewentualnie mogę robić za pomagiera na farmie (wcale nie próbując dostać się do tych pyszności! :lie:).

 

- Sama nie wiem...

 

- Applejack, podjęłaś decyzję?

- Hmm, chyba tak. Dwa punkty dostanie @Clocky, zaś jeden punkt @Chip i @Major Degtyarev. Ciężko było mi się zdecydować, więc oboje macie po punkcie.

 

Punktacja:

 

 

@Clocky 2p

@Chip 1p

@Major Degtyarev 1p

 

 

- Co tam masz jeszcze Applejack?

- Pyszne pierogi z jabłkami, posypane cynamonem! Kto chętny i dlaczego?

 

7adf08308b8c4a19726f0a6a4e689d8c_1920x10

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powinieniem je dostać, ponieważ wprowadzę komunizm i rozdam je po równo wszystkim wliczając w to siebie, co będzie będzie sprawiedliwe moralnie i społecznie.

A tak wgl to ja powinienem je tez dostać dlatego że mieszkam w Powiacie który posiada największy Sad w Europie  i najwyższy odsetek sadowników w Europie, ale sam sadownikiem nie jestem :( i nie mam tych pysznych jabłuszek.

Wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13.11.2016 at 14:15 Clocky napisał:

Moja babcia spadła z drabiny ;-; Nie może chodzić bo ją wszystko boli. I na pewno takie pierogi postawiłyby ją na nogi.

- Szkoda babci, pozdrów ją ode mnie

- I ode mnie :D

14.11.2016 at 12:56 Major Degtyarev napisał:

Jestem pewien że po tych pierogach wygrałbym zawody na które będę jechał :rainbowglasses: Będę godnie reprezentował Ponyville :rd9:

- Powodzenia!

14.11.2016 at 19:13 Dabrowski napisał:

To ja powinieniem je dostać, ponieważ wprowadzę komunizm i rozdam je po równo wszystkim wliczając w to siebie, co będzie będzie sprawiedliwe moralnie i społecznie.

A tak wgl to ja powinienem je tez dostać dlatego że mieszkam w Powiacie który posiada największy Sad w Europie  i najwyższy odsetek sadowników w Europie, ale sam sadownikiem nie jestem :( i nie mam tych pysznych jabłuszek.

Wystarczy?

- Komunizm to zło :aj2

- Ty już pierożków nie dostaniesz

 

21.11.2016 at 01:12 Uszatka napisał:

Ja powinnam je dostać. Co prawda wolę ruskie...i to o wiele...ale prawie każdego nowego przybysza na forum pytam czy lubi pierogi więc no... :OTE2F:

- To musisz bardzo je lubić. A dziękuje ci za śliczny obrazek działowy Uszatko!

 

 

Dwa punkty dla Clocky, jeden dla Uszatki :D

 

PUNKTACJA



Clocky - 4p

Major Degtyarev - 1p

Uszatka - 1p

Chip - 1p

 

exps83900_TH132767D05_09_2b_WEB.jpg

 

Kto się skusi na strudel?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
16 godzin temu Clocky napisał:

Hm... Niedługo zbilża się premiera przedstawienia w którym biorę udział. Fajnie byłoby zjeść po odegranym spektaklu. 

//Gram Mercedes ^^

- Powodzenia na przedstawieniu, na pewno przyda się po nim wyżerka

16 godzin temu Rainbow Guitar napisał:

Ja bym poprosił.

Proszę.

Please Argument

15 godzin temu Uszatka napisał:

Uwielbiam kruche ciasto, a to ciasto wygląda na kruche. I jeszcze w dodatku z jabłkiem. I z cynamonem. Jak tego nie dostanę to będę musiała iść do Lidla i sobie kupić ;w; 

- Ciasta ze sklepu są jak dalmatyńczyk bez kropek! 

 

Dwa kawałki strudla dla @Uszatka, jeden dla @Clocky.

 

Tartaletki-owsiane-z-musem-jab%C5%82kowy

Kto się skusi na tartaletki?

 



Clocky - 5p

Uszatka - 3p

Chip - 1p

Mayor Degtyarev - 1p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
Cytuj

jak bym poprosił... mam już gofry

Skoro nikt więcej nie chce to ten dżem wędruje do @Chip.Najwyżej będziesz miał do

kanapek lub do kolejnych gofrów jak Ci się zdarzy upiec.

Aj:No to smacznego chip. A więc może ktoś chciałby trochę cydru z naszej Farmy Sweet Apple

 

Spoiler

pobrane.jpg.f2ccbfc4b0c0145911a48bcaf4b13c7f.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nikt nie Lubi cydru szkoda to może Rainbow się skusi . Więc może  przypadnie wam do gustu  Tarta z jabłkami z bitą śmietaną oraz cynamonem. A jak ktoś ma nietolerancja laktozy mogę  podać bez bitej śmietany. Wystarczy powiedzieć dlaczego ty ją masz dostać bo może zapomnieliście.

Aj:Więc zapraszam do zabawy każdego głodomora.

Spoiler

Kuchnia.jpg.748de0c7b22928f77323d61acb0e244c.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...