Skocz do zawartości

Gość Ziemowit

Recommended Posts

  • 3 months later...

O rety jak tutaj dawno nikogo nie było... o jeszcze ktoś tutaj czeka na odpowiedź.

Witaj AJ i Uszatko.

Jak myślisz Applejack czy Twoja siostra nadaje się do pracy w gospodarstwie, czy widzisz dla niej inne miejsce?

Wróćmy na chwilkę do dawnych czasów, gdy przez pewien wypadek dostałaś znaczek Rarity. No więc co sądzisz o tym całym szyciu? Mogłabyś się tym zajmować?

No i jeszcze pytanie odnośnie Twojego opiekuna... co o nim sądzisz i, czy według Ciebie dobrze się sprawuje? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ekhem...Cześć  Applejack.Jestem nowy w okolicy i trochę pogubiony dlatego jestem bardzo... powiedzmy zdenerwowany.

Dobrze,ale dość o tym moim zdenerwowaniu.

Przyniosłem jabłka! Własnoręcznie zebrałem.

Chciałem ci je dać.

Jeśli nie masz nic przeciwko, to chciałem zadać kilka pytań.

0.Co u ciebie?(specjalne)

1.Podobno Celestia i Luna, przechodzą na emerytur, wyznaczając Twilight z wami za zastępstwo. Co o tym myślisz?

2.Czy Rainbow opowiedziała ci jak było na ostatniej wycieczce w Appleloozie?

3.Dodatkowo czy ci mówiła coś o niej nowym przyjacielu- Quibble Pantsie?

4.Czy pamiętasz jakąś przypałową sytuacje która ci się przydarzyła ostanio?

5.Niepokoi cię ostatnie przybycie Sombry? Na waszych oczach przecież zniknął.Ciekawe...

I tak dla ciekawostki mnie nie było w Canterlocie ani w  Ponyville podczas ataków.

Na wczasach byłem o ironio w Appleloozie.Kuzyn i te sprawy.

Wracając:

6.Czy zauważyłaś jakąś zmianę w Starlight? W sensie wydaje mi się bardziej pewna, odważna, spokojna...bardzej niż z problemami na początku.

7.Czy zgodzisz się z tym co ci powiem teraz: Przyjaciele są integralną częścią rodziny w tym samym stopniu co posiadania kuzyna w twoim przypadku?

O rany sorry za zajęcie ci tyle czasu,czasami jak się rozkręcę to nie mogę przestać gadać.Niektórzy mówią,że to choroba.Jak sądzę że dar.

A bym zapomniał mam na imię C. J Sparkle. Nazwisko jest zbieżne.Dochodzi do sytuacji w których się mnie pytają o pokrewieństwo z Twilight.

Trochę śmieszne.

 

Znowu to zrobiłem dzięki za poświęcenie mi chwili czasu.

Pozdrowienia serdeczne dla Ciebie i twojej rodziny.

Do zobaczenia.:pinkieawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam cię AJ co u ciebie słychać. Jestem nowy Krystian Jurek się nazywam, lubię muzykę słuchać a bardzo to disco polo słuchać.

Też jestem farmerem nie ma to jak farma dużo robót i tak dalej też mam. Jabłka i sat i mnie się wydaje że się będziemy dobrze dogadywać.

I jestem niepełnosprawny. Będę zadowolony jak mi odpiszesz pozdrawiam cię Krystian najlepszy fan AJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...