Skocz do zawartości

Zapytaj Discorda


PrinceKeith

Recommended Posts

- Witajcie klacze i ogiery! Macie jakieś pytania do naszego Pana Chaosu? Pytajcie śmiało!

- Myślisz, że to zadziała?

- A czemu nie?

- Bo wątpię w to, że mają jakieś pytania... *odwraca się w stronę ściany*

- Nie zniechęcaj się na początku. Discord wracaj! *goni go*

 

---------

Tak jak widzicie, w tym temacie możecie zadawać pytania Discordowi. Na pewno będzie ucieszony jeśli się jakieś pojawią.

Edytowano przez Clocky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu CalevaN napisał:

Zacznijmy zatem od moich pytań:

- jakie relacje utrzymujesz z Fluttershy?

- co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

- jak to jest być władcą chaosu?

Mało, ale zawsze coś jak na początek :)

1. - Bardzo dobre. Regularnie spotykamy się na herbacie by porozmawiać.

2. - Podróżować w przestrzeni kosmicznej Tardisem Clocky! Oczywiście z nią samą na pokładzie, przecież sam bym nigdzie nie poleciał.

- Ta, na pewno.

3. - To tak jakby zapytać Clocky jak to jest być władcą czasu, czekaj... *drze sie* Clock, jak to jest być władcą czasu?!

- Fajnie. *w ogóle nie słucha, mówi pierwsze lepsze słowo jakie przyjdzie jej do głowy bo coś rysuje*

- Więc bycie władcą chaosu jest fajne.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord mam kilka pytań dotyczących Chaousu.

1. Czemu nie unicestwiłeś twillight przecież masz moce chaosu.

2. Czy dalej płynie w tobie zło?.

3. Czemu nie wyczarujesz sobie czegoś przeciw "Magii Przyjaźni".

4. Czemu przyjaźnią dzielisz się głównie z Fluttershy.

5. Co sądzisz o patyko-wilkach. Czy są zagrożeniem lub czy one są zagrożone.

 

Ps. Moce chaosu nie powinny służyć do zabawy i nie jesteś Panem chaosu.

Edytowano przez Arkon.fallout
Poprawka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
13.11.2016 at 17:29 Arkon.fallout napisał:

Discord mam kilka pytań dotyczących Chaousu.

1. Czemu nie unicestwiłeś twillight przecież masz moce chaosu.

2. Czy dalej płynie w tobie zło?.

3. Czemu nie wyczarujesz sobie czegoś przeciw "Magii Przyjaźni".

4. Czemu przyjaźnią dzielisz się głównie z Fluttershy.

5. Co sądzisz o patyko-wilkach. Czy są zagrożeniem lub czy one są zagrożone.

 

Ps. Moce chaosu nie powinny służyć do zabawy i nie jesteś Panem chaosu.

1. - Nie mogłem pozwolić na to by Clock była smutna. Przecież to jej "Ulubiona Księżniczka".

2. - No oczywiście, co to za pytanie! Mam się obrazić czy jak? Przecież jestem najgorszy z najgorszych!

- Nie wydaje mi się...

3. - Wiele razy myślałem nad czymś takim. Ale to nie doszło do skutku...

- Skończyły ci się pomysły po napisaniu tytułu notatki "Elementy Dyscharmonii"

4. - Ale dzielę się nią też z Clock, chyba...

5. - Widziałem jednego w szafie u Clock. Nie są groźne, chyba. Zastanawiam się tylko trzyma tego wilka w szafie. Może to Narnia? O.O

19.11.2016 at 00:19 Vezz napisał:

Czy to przez Ciebie połowa użytkowników zamieniło się w gości ?? Przyznaj się 

- Ale ja nic nie zrobiłem! Clock, zrobiłem coś?!

- A bo ja wiem? *wzrusza ramionami*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ drogi Diskordzie jeśli masz we władzy moce chaosu (jak dla mnie moce nie chaosu tylko błazna) to możesz wszystko. Mówi ci to sam Mroczny Kieł.

I nowe pytania.

1. Słyszałem że masz dziecko Discrod. Czy nie powinniśmy za to wypić:cydr: ??.

2. (Pytanie bardziej do Clock) Jak to jest żyć i nie umierać  (czy ty możesz umrzeć??.

3. Discord czy sądzisz że na serio dostaniesz swój tron ?

4. Co sądzisz o władzy Celestii i Luny?

5. Co czułeś po zdradzie Tirecka?

6. Czemu miałbyś się obrazić że spytałem czy jesteś jeszcze zły ? Przecież to było bardziej pochlebne jak dla tylko ducha chaosu.

 

To tyle z mojej strony jak na razie:suspicious:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
30.11.2016 at 07:39 Arkon.fallout napisał:

Ależ drogi Diskordzie jeśli masz we władzy moce chaosu (jak dla mnie moce nie chaosu tylko błazna) to możesz wszystko. Mówi ci to sam Mroczny Kieł.

I nowe pytania.

1. Słyszałem że masz dziecko Discrod. Czy nie powinniśmy za to wypić:cydr: ??.

2. (Pytanie bardziej do Clock) Jak to jest żyć i nie umierać  (czy ty możesz umrzeć??.

3. Discord czy sądzisz że na serio dostaniesz swój tron ?

4. Co sądzisz o władzy Celestii i Luny?

5. Co czułeś po zdradzie Tirecka?

6. Czemu miałbyś się obrazić że spytałem czy jesteś jeszcze zły ? Przecież to było bardziej pochlebne jak dla tylko ducha chaosu.

 

To tyle z mojej strony jak na razie:suspicious:

1. - O czym ja nie wiem?

2. - Jako Władca Czasu, statycznie to nie. Mam 13 regeneracji a ta jest dopiero moją pierwszą. Kto wie co jest po tych 13 regeneracjach. Ale życie wieczne, jeżeli z pamięcią poprzedniej regeneracji musi być okropne.
3. - Ja już mam Tron, krzesło Clock. Kto na nim siedzi ma władzę nad komputerem mój drogi.
4. - Nie wiem. Nuuudy? Obie księżniczki są bardzo sztywne. To już Clock byłaby lepszą władczynią, ale jej tego nie życzę.
5. - Ja...
- Daj spokój Discord, Hakuna Matata.
6. - Bo tak!

Edytowano przez Clocky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałabym jeszcze, skąd Ci się wzięła taka poufałość z Celestią, że nazywasz ją Ceśką, ale coś czuję, że byłoby to nadużycie Twojej cierpliwości. :flutterblush: Dzięki za odpowiedzi, tak czy owak – i miłego dalszego wkręcania znajomych Clock i Twoich, o ile Wam jeszcze ktoś został! :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Midday Shine napisał:

Zapytałabym jeszcze, skąd Ci się wzięła taka poufałość z Celestią, że nazywasz ją Ceśką, ale coś czuję, że byłoby to nadużycie Twojej cierpliwości. :flutterblush: Dzięki za odpowiedzi, tak czy owak – i miłego dalszego wkręcania znajomych Clock i Twoich, o ile Wam jeszcze ktoś został! :rd8:

- Chyba nikt nam już niedość został :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dlaczego nie utrzymujesz kontaktu ze mną?! 

Przecież jestem twoim klonem! Sam mnie stworzyłeś!

Jaką muzykę lubisz? Nie wszczepiłeś mi tego! Dlaczego?

                                                                                                                        Dlaczego jestem twoim klonem, a tak mało o tobie wiem? 

DLACZEMU!!!!?!!!!!!???????!??

Cytuj

<>?:"{}[];',./!@#$%^&*()_+|\49145294389QWERTYUIO[ASDFGHJKLZXCVBNM~`/*7893256410

....................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cthulhu fhtagn

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

To ja jeszcze coś dorzucę:

1. Czy uważasz, że podjąłeś dobrą decyzję resocjalizując się?

2. Czy lubisz być dobrym i żyć pod rządami Celestii i Luny?

3. Czy kiedykolwiek chciałbyś znowu obalić księżniczki i zaprowadzić w Equestrii swój "porządek"?

4. W internecie krążą plotki, że podkochujesz się w Celestii lub w Fluttershy. Czy któraś z nich to prawda?

5. Jeśli tak to która jest prawdziwa? A może obie są?

:lunathink:

Edytowano przez Nightmare Princess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 1.04.2017 o 19:49, Śmierć napisał:

Co myślisz o papieżu? Na prawdę myślisz, że masz jakieś szanse u "Ceśki"?

Pozdro

 

Papież? W sensie jak papier? Papier jest materiałem pochodzącym z przetworzonego drewna, więc zgaduję że papież jest wyrazem duszy chrześcijaństwa. Klawy gość, warto poznać. Niestety ja umiem wywoływać u niego tylko umiarkowaną schzofrenię. "Pozdro", kolego, a i zmień nick bo pogadam z Hadesem co by nie przyjął nowego ucznia.

 

Oczywiście że mam szanse u Celestyny, pytanie, czy ona ma szanse u mnie. Meh, nigdy tego nie wyrażała, a jestem pewien, że coś do mnie czuje.

 

Dnia 21.06.2017 o 22:29, Discord pan chaosu napisał:

Dlaczego nie utrzymujesz kontaktu ze mną?! 

Przecież jestem twoim klonem! Sam mnie stworzyłeś!

Jaką muzykę lubisz? Nie wszczepiłeś mi tego! Dlaczego?

                                                                                                                        Dlaczego jestem twoim klonem, a tak mało o tobie wiem? 

DLACZEMU!!!!?!!!!!!???????!??

 

 

 

 

 

Dlatemu, że Himalaje są wysokie, a Bałyk jest morzem. A może zapomniałem w Twojej kreacji dodać trochę cukru? Nie, to raczej syrop glukozowo-fruktozowy. Jesteś jeszcze jak ten niewypełniony dzban, gotowy w formie lecz pusty w treści. Przejdź moje szkolenie a staniesz się mną.

 

Dnia 28.09.2017 o 22:39, Starray napisał:

Coś ode mnie:

1. Lubisz jeść papier?

2. Skąd tak w ogóle jesteś?

3. Oceń od 1 do 10: jak bardzo lubisz Fluttershy?

4. Jak to jest być zaklętym w kamień? :tom:

5. Czy kiedyś myślałeś o zgoleniu swojej bródki? 

 

 

1. Tak, szczególnie na drugie śniadanie. Jak już wyżej wspomniałem, ma coś wspólnego z papieżem... Może to, że podaje się go w sakramencie eucharystii jako opłatek? Cóż, chcesz trochę?

2. Och, mogę być wszędzie i nigdzie, nie pamiętam już, gdzie to się zaczęło... W sensie, moje jestestwo.

3. Jest dla mnie jak przyrodnia siostra! Jeśli nie można więcej, niech starczy 10.

4. Hm, ciekawe pytanie. Jest to forma letargu, ni przyjemne ni negatywne uczucie, gdzie możesz błądzić po swojej duszy analizując przeszłość, przeżyte doświadczenia i wyprowadzać plany na przyszłość. Przybiera także formę tęsknoty, za straconą wolnością i swobodą. A najgorsze są ptaki. Jakby nie mogły znaleźć sobie lepszego wychodka!

5. Moja bródka to ja! Wyraża moją kozią zapartość, jest stylowa... Poza tym wiąże się z nią dosyć interesująca historia. Otóż gdy wykradłem parę piorunów od Dzeusa, ten zeźlił się i wysłał watahę sług by mnie osaczyli, przygwoździli i skazali do otchłani Hadesu. Jednak gdy szukały mnie w jaskiniach ja zmieniałem się w kozę właśnie, gdy zaś na pastwiskach przepoczwarzałem się w smoczą bestię. Ostatecznie skutki uboczne są takie, że mam smoczy ogon i kozią bródkę, i nie mogę ich usunąć.

 

Dnia 30.09.2017 o 08:35, Nightmare Princess napisał:

To ja jeszcze coś dorzucę:

1. Czy uważasz, że podjąłeś dobrą decyzję resocjalizując się?

2. Czy lubisz być dobrym i żyć pod rządami Celestii i Luny?

3. Czy kiedykolwiek chciałbyś znowu obalić księżniczki i zaprowadzić w Equestrii swój "porządek"?

4. W internecie krążą plotki, że podkochujesz się w Celestii lub w Fluttershy. Czy któraś z nich to prawda?

5. Jeśli tak to która jest prawdziwa? A może obie są?

:lunathink:

 

1. To nie była do końca moja decyzja, ostatecznie stał się to jedyny racjonalny wybór, jasna ścieżka na którą padały promienie słoneczne. Poza tym, jak można ignorować zdanie kogoś tak tkliwego jak Fluttershy!

2. Nie zapominaj, że Chaos rządzi Światem, a my się tylko w nim orientacyjnie znajdujemy, to znaczy, że atomy zderzają się chaotycznie, planety, układy rozchodzą się chaotycznie, a kuce dążą do ustanowienia wśród tych sił jakiejś harmonii. Więc nie, nie żyję pod rządami Celestii i Luny.

3. Nie mówmy o tym. Za każdym razem gdy o tym wspominam, zaczyna mi się robić tęskno. Ale to przejściowe uczucie, prymitywne, jak dziecka, któremu nie wolno dostać jeszcze jednego cukierka.

4. Cóż, będąc szczerym w Celestii pociąga mnie jej władcza dyscyplina, a we Fluttershy jej wielkoduszny charakter, ale podkochiwać? Nie, jestem całkowicie zakochany sam w sobie.

5. No dobrze, przyznaję, chętnie bym ujrzał jakieś Discordziątka. Ale to pomnożyłoby chaos, więc może lepiej nie.

 

 

Podbijam temat. Zachęcam do zadawania własnych pytań, a takżę wchodzenia z Discordem w dyskusję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej Discord, zaczekaj, ktoś ci zadał pytanie, gdzie leziesz?

 

Meh, jak można, tak bezpośrednio? Mam już dość pytań od tych owłosionych małp!

 

Ale to kucyk! Nie wierzysz, że to forum łączy ziemian i equestrian?

 

Dobrze więc, słychać bicie zegara.

 

I... To już?

 

No i twój natrętny głos.

22 godziny temu, misterspauls napisał:

1. Skąd pochodzisz?

2. Czemu byłeś zły?

3. Skąd bierzesz swoją moc chaosu?

4. Czy poślubisz swoją Fluttershy?

Pozdrawiam i pozdrów swoją Fluttershy i jej przyjaciółki.

 

1. Ech OK, pochodzę z - jak to kolega niżej określił - Chaosville, nieodgadnionego pierwiastka chaosu z którego powstał ten Świat. Inaczej to kiedyś wyglądało... W pewnym momencie byłem zmuszony przyjąć określoną postać, trochę z wygody a trochę przymusu. Wtedy odrodziłem się jakby na nowo, podróżując astralnie po tej krainie i modelując swoją postać. Przemierzyłem zaprawdę całą Equestrię by to osiągnąć, z czego nie chwaląc się - jestem dumny.

2. Och, sama piękna natura Chaosu zawiera w sobie ziarno zła... Ale nie martw się, już nie ugryzę. Nie miałem rodziców-wychowawców, samemu narodziłem się w niesprzyjających warunkach, więc tak mnie ukształtował Świat.

3. Sama fizyka Świata zakłada istnienie Chaosu, rozprzestrzenia się on od czasu Wielkiego Wybuchu w nieprzewidywalny sposób a my, istoty żyjące staramy się go okiełznać. Staramy się znaleźć i dostrzec Harmonię, więc moja magia może nie jest zła, ale pochodzi ze starć i sprzeczek. Poza tym jestem jednym z Dawnych Bytów, więc mogę trochę jej sobie zmagazynować.

4. Oczywiście, wyczarowałem jej już pierścionek:

Spoiler

snake-ring-3d-model-obj-mtl-stl-3dm.jpg

Mam nadzieję że lubi węże.

 

32 minuty temu, MarianWisniewski napisał:

Jak się nazywa najwyższy dom w twoim mieście Chaosville i jak on wygląda?

Ach, mówimy o tym starym rumowisku co wybudowali mi moi wyznawcy za czasów króla Pęciniana II? Wykonałbym go dużo lepiej, nie powiem, ale podoba mi się zamysł. Szczególnie wszystkie iluzje są miło przesiąknięte chaosem, co doceniam.

 

Edytowano przez Favri
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Cześć. Tęskniłeś? Minęło trochę czasu, jakieś... 5 lat... można zatęsknić co? Cóż...

1 to ty popsułeś layout wersji mobilnej strony? Przenikające przez górny baner elementy są całkiem zabawne.

2 samo odpowiadanie na pytania może być nudne. Co powiesz na pogawędkę przy stoliku kakao? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęskniłem jak za każdym z kim mogę uciąć sobie pogawędkę... Tak jak tęskni igła za nitką, albo pióro za kałamarzem. Welp, witaj w tej zapuszczonej już nieco kanciapie, dawno nikt tu nie zaglądał więc ściskam Ci serdecznie rękę, a nawet ręce jeśli dasz radę.

Co do pytań...

 

Dnia 23.04.2020 o 01:04, Arceus napisał:

1 to ty popsułeś layout wersji mobilnej strony? Przenikające przez górny baner elementy są całkiem zabawne.

 

Przyznam, że nie brałem w tym udziału, ale ktokolwiek za tym stoi, odwalił kawałek dobrej roboty, gratulacje! Jednak mogę jedynie sobie wyobrazić jak to wygląda z Twojej perspektywy, bo u Fluttershy na snaketopie wszystko wyświetla się dobrze, a baneru w ogóle nie widać. Cóż, wkrótce Opiekuńczy Duch tej strony, koloru czerwonego lub zielonego się tym zajmie i wszystko wróci do normy. Ale jeśli to dla Ciebie zabawne, to mamy więcej do pogadania, więc odpowiadając na Twoje drugie pytanie:

 

Dnia 23.04.2020 o 01:04, Arceus napisał:

2 samo odpowiadanie na pytania może być nudne. Co powiesz na pogawędkę przy stoliku kakao? 

 

Oczywiście! Nie wiem tylko czy uda mi się wyczarować kubek kakao, zawsze wychodzi mi kawa zbożowa, to taka bliska jakością materia. Czy masz jakiś temat? Ja mam multum tematów, możemy porozmawiać o wiewiórkach które ostatnio, niesforne, zaczęły zjadać węże, albo o tym, czy Fluttershy będzie miała dzieci. I kto za tym stoi? Ach, prażone orzeszki, co ja wygaduję, czas już zamilknąć i czekać na Twoją reakcję.

Edytowano przez Favri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaje rękę, drugą rękę, mackę, drugą mackę, ... piątą mackę, mackę z oczkiem i szczypce, skrzydła, ogony itd. Po krótrzej wersji trzeciego długiego powitania siada przy stole.

 

1. To wszystko interesujące tematy jednak wolałbym wiedzieć czy planujesz przyjmować jakiś uczniów? 

 

2. Przebywanie z Fluttershy z pewnością jest miłe, ale nie nudzi cię? 

3. Nie sądzisz że zabawa np. Z Celcią byłaby ciekawsza? Wiesz ten dreszczyk emocji gdy towarzysz zabawy jest w stanie się odegrać. 

 

Kawa zbożowa... hmmm gdyby tak to zalać cytrynowym kiślem mógłby to być całkiem przyzwoity napój.

 

4. Fluttershy ostatnio coraz więcej podróżuje. To oznacza że zajmujesz się domowymi obowiązkami? 

4.5 Wykonujesz je w stroju lokaja czy pokojówki? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

1. To wszystko interesujące tematy jednak wolałbym wiedzieć czy planujesz przyjmować jakiś uczniów?

 

Hm, nigdy o tym nie myślałem... Jednak jest to forma zniewolenia, zobowiązania, a ja wolę być wolnym duchem, pławić się w beztroskim chaosie, jak za dawnych czasów. Gdy jednak o  tym wspomniałeś, nasuwa mi się w pamięci pewien osobnik, który straaasznie chciał bym go szkolił w swoim kunszcie. Gdy nie dawał za wygraną, nie dawał się spławić, podzieliłem się z nim częścią swojej mocy, a ta go wyniszczyła, przeciążyła szalę jego wytrzymałości i pochłonęła. Od tej pory nie przyjmuję uczniów, chyba, że dasz mi jakieś solidne argumenty.

 

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

2. Przebywanie z Fluttershy z pewnością jest miłe, ale nie nudzi cię?

 

Ach, to byłaby obraza mojej pegaziej przyjaciółki!

Discord, bądźmy szczerzy.

No dobra, co jakiś czas wymsknie mi się jakiś prank, to węże łykające swój ogon, to Angel przedawkowujący marchewki. Nie, nie nudzi mi się, chociaż jest to tylko namiastka dawnej zabawy materią.

 

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

3. Nie sądzisz że zabawa np. Z Celcią byłaby ciekawsza? Wiesz ten dreszczyk emocji gdy towarzysz zabawy jest w stanie się odegrać.

 

Kiedyś, dawniej... Dla mnie to była zabawa, ona to brała bardziej na poważnie. Choć, co ciekawe, nie było w niej tyle tej powagi i patosu której bym się po niej spodziewał, miała swego rodzaju humor, tak! "Zamurowało cię, co?" prawiła do mnie zamienionego w kamień. Taaak, ale tylko z nią dialogowałem przez te lata zamienionym w posąg, jedynym mi była towarzyszem.

 

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

Kawa zbożowa... hmmm gdyby tak to zalać cytrynowym kiślem mógłby to być całkiem przyzwoity napój.

 

Czytasz mi w myślach!

 

Nie, DIscord woli sok pomidorowy z mlekiem.

 

To twoja kuchnia, przypominam.

 

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

4. Fluttershy ostatnio coraz więcej podróżuje. To oznacza że zajmujesz się domowymi obowiązkami?

 

Co to ma za znaczenie, gdy wszystko da się załatwić pstryknięciem palców? Ale nie, to nieprawda, to tylko magia iluzji, w rzeczywistości materia nie da się tak łatwo podporządkować i trzeba sobie radzić z codziennymi obowiązkami. Poza tym Fluttershy zabroniła mi robić za dużo tego, jak to nazywa "czary-mary", gdyż uważa, że to ściąga na nas złe duchy i złe moce. Cóż, coś w tym rzeczywiście jest, ale nie będę Ci zdradzać, ile.

 

Dnia 27.04.2020 o 20:17, Arceus napisał:

4.5 Wykonujesz je w stroju lokaja czy pokojówki? 

 

Och, doprawdy, bardzo śmieszne, koń by się uśmiał! W dodatku pytaniem 4.5 odpowiadasz sobie na pytanie 4. Jeśli chodzi o Fluttershy to wygląda ona uroczo w stroju pokojówki. Gdybym miał strój lokaja, to znaczyłoby, że pasujemy do siebie, nie?... A jeśli pasujemy, to możemy, ten, tego, miłować się?

Edytowano przez Favri
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...