Skocz do zawartości

[Organizacja] Wszystko, co opiekunowie mają do powiedzenia


Emily

Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

Emily wróciła i też zamierza się udzielać. Na początek, w tym temacie będzie pojawiać się wszystko, co my (czyli opiekunowie działu wspaniałej Rainbow) chcemy ogłosić. Jako, że dział rozwija się od nowa, a my chcemy wprowadzić do niego trochę "świeżości", postaramy się samemu pozakładać ciekawe tematy i przywrócić niektóre stare. Jeśli jednak zauważysz ciekawy temat, który nie został przywrócony, a będziesz się w nim udzielał, powiadom nas.

W przyszłości w dziale pojawią się konkursy. Oczywiście dodamy też zabawy, ale nie bójcie się ich sami zakładać. W końcu w dziale najbardziej liczą się użytkownicy!

Edytowano przez Calevalke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnio odeszli wszyscy opiekunowie na krótki okres, ale przybyło zbawienie... ekhem... przybył nowy opiekun, czyli ja.

 

Będę się udzielał i powstanie wiele nowych tematów:

   - dyskusje

   - konkursy

   - zabawy

   - wiele więcej.

 

Wystarczy że poczekacie, i się doczekacie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Już nie długo (nie wykluczone że dzisiaj) ;)

Pojawi się specjalny temat w dziale.

Będzie to temat z nagrodami :D

 

Działanie, nazwa nagród, etc. pojawi się już nie długo, a razem z tematem, drugi temat służący do dyskusji na temat nagród :)

Nagrody będą za: wygrywanie konkursów, posty, dyskusję, a to wszystko w dziale Dashie ;)

 

 

Pozdrawiam, i życzę miłego wieczoru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Ziemowit

Zapewne nie myślicie kto może być drugim opiekunem dla Dashie. Otóż teraz macie odpowiedź. Ja zrobię porządek po Twisterze razem z Twisterem. Spodziewajcie się za niedługo jakiegoś konkursu i nowych dyskusji. 

Pozdrawiam, Z 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Mam ważną sprawę do ogłoszenia:

Przepraszam, ale zwalniam się z obowiązków działu RD.

Powód? Problemy, które się nie kończą, a nawet się pogarszają :/

Było można to zauważyć po słabej aktywności w dziale.

Jeszcze raz przepraszam, i mam nadzieje że nowy opiekun postawi dział na nogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Heja, ludziska!

Wczorajszego dnia zostałem nowym opiekunem tego działu i żywię nadzieją, że wspólnie spędzimy tutaj miło czas!

Dziękuję poprzedniemu opiekunowi za sprawowanie, a ja postaram się kontynuować pracę wszystkich osób, które włożyły tutaj cały swój wkład.

To tyle na dziś.

  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czołem, lotnicy!

Jak sami pewnie zauważyliście moja aktywność w tym dziale podupadła i tylko przy życiu pozostaje jedna zabawa i galeria, która to dzięki Wam jeszcze dycha. Chciałbym tylko napisać, że wrócę z aktywnością do tego działu dopiero w ferie zimowe. Usprawiedliwiam się tym, że aktualnie nie mam czasu, chęci i sił na prowadzenie. Mam nadzieję, że nie macie mi to za złe.

Do usłyszenia i Wesołych Świąt życzy Wam Opiekun i Rainbow Dash!

<3 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich uskrzydlonych (i tych nie)!
Dział nie jest już pozostawiony sam sobie - dziś objęłam posadę Opiekuna Rainbow Dash! Cieszycie się? (Nie!) Ja też!

Mam już sporo pomysłów... na wszystko! Na razie nie chcę za dużo zdradzać, ale przygotujcie się na drobne zmiany i konkurs:rd6: 

Również chciałabym Was wysłuchać, więc zapraszam do tematu z pomysłami, sugestiami i uwagami. Zostawcie jakiś ślad!
https://mlppolska.pl/topic/15542-organizacja-pomysły-sugestie-uwagi/

Było trochę luzu, a teraz ruszamy z kopyta! Przecież dział tak odlotowej klaczy nie może umrzeć, prawda?
Więc razem z Rainbow Dash wszystkich serdecznie witamy i mam nadzieję, że będzie odlotowo!

 

Pierwszy i (oby) nie ostatni raz

Jelly i Rainbow Dash

 

Spoiler

5a6b9e4d72e47_RD-22_08_2017.thumb.jpg.0177636f31af8e2abc0420b9ce15ad41.jpg


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...