Guest Ziemowit

Ocena oraz uwagi co do prowadzenia działu

Recommended Posts

Guest Ziemowit

W tym temacie możecie podzielić się sugestiami co do prowadzenia działu, możecie ponarzekać, pokrytykować, pochwalić, oczywiście chcielibyśmy, żeby wszystko było podparte argumentami! :aj5:

Edited by Ziemowit

6 godzin temu Ziemowit napisał:

@Fayer Storm 26 Kiedy ten dział zacznie żyyyć? 

Może on nawet nie wie, że został opiekunem i postanowił zakończyć swoją karierę nim w ogóle zaczął. :v 

Ja mam jedną uwagę, czy ten dział jest TWOJĄ własnością? Czy tutaj to TY stanowisz prawo, a nie regulamin forum? Ten dział nie jest twoim prywatnym placem zabaw i to nie od ciebie zależy jakie arty wolno dodawać, dopóki one nie łamią regulaminu forum. Zaraz każdy opiekun będzie cenzurował innym posty, bo art nie pasuje do jego prywatnej ideologi, czy zwyczajnie gustu.

A mowa o tych artach...

Spoiler

wotJe.jpg

Spoiler

wjv38.jpg

Spoiler

w8qtM.jpg

Spoiler

wqto3.jpg

Edited by BiP
  • Upvote 1

Mam uwagę - zmień sobie obrazek działowy (poproś adminów by zdjęli) i poproś Uszatkę by Ci zrobiła nowy. Według obecnego opiekunem działu jest Ziemowit, co wprowadza w błąd.

Miesiąc dalej, obrazek wisi nadal ten sam. 
Jedyny temat, który wniosłeś do działu od czasu wybrania Cię na opiekuna (28 marca!) to "Opowieści rodziny Apple", który pomijając już fakt, że jest marnie napisany (rodzina applów :v ) nie zrobił jakiegoś wielkiego szału, bo jedyną osobą która w nim odpowiedziała byłeś Ty.
Fajnie byłoby zobaczyć coś nowego w dziale, podforum "Pamiętnik Applejack" wieje pustką, stare zabawy powymierały, a sesje zorganizowane kiedyś przez ZIemowita wiszą bezczynnie bez nadziei na zamknięcie, usunięcie albo kontynuację. 

• Upvote 1

Podbijam, przydałby się całkowicie nowy opiekun z energią i czasem by rozwijać dział. :)

Edited by Anoax

Pierwsze jak nie wiem o co chodzi z pamiętnikiem. Ale to że nie ma mnie oznacza że bywam zajęty też mam życie. A zamiast marudzić powiedzicię co chcecie widzieć o de mnie. Stare zabawy umierają ok rozumiem ale chyba jakoś wy też nie chcecie brać u działu w nich.  do datkowo temat ma pełno zajętych tematów i ciężko coś wymyślić żeby tego nie spartaczyć . A co do nowych zabaw to co myślisz że to mnie cieszy niby dobry pomysł a spartaczyłem. Myślisz że miło być zawsze najgorszym we wszystki. Lecz spokojnie wezmę się  w garści

• Upvote 1

@Fayer Storm 26 Ja to tylko taką małą uwagę chcę zwrócić: o ile nic się nie zmieniło to opiekun działu chyba jednak powinien pisać poprawnie po polsku, a nie walić błąd za błędem, że ledwo da się zrozumieć co w ogóle pisze. 

Przed chwilą, Uszatka napisał:

@Fayer Storm 26 Ja to tylko taką małą uwagę chcę zwrócić: o ile nic się nie zmieniło to opiekun działu chyba jednak powinien pisać poprawnie po polsku, a nie walić błąd za błędem, że ledwo da się zrozumieć co w ogóle pisze. 

Nie wiem, ja jakoś go dobrze zrozumiałem. :)

3 godziny temu, Fayer Storm 26 napisał:

Pierwsze jak nie wiem o co chodzi z pamiętnikiem.

W sumie to jeszcze to mogę wyjaśnić. Pamiętniki pisze opiekun działu, wcielając się w swoją postać. Wymyślasz sobie co tam twoja postać mogłaby robić, myśleć, czuć i opisujesz to w forumowym pamiętniczku postaci :aj5:

• Upvote 1

Choć czasy pamiętników już dawno przeminęły, to jednak zawsze można spróbować, ale trzeba umieć ciekawie pisać o swojej postaci...

Przed chwilą, Anoax napisał:

Można by jakieś zabawy nowe pozaczynać, albo odświeżyć stare w jakiś sposób. :)

Jest to w trakcie realizacji. :B6jwX:

13 minut temu, Fayer Storm 26 napisał:

To jestem spalony z tym pamiętnikiem.

To nie jest obowiązkowe. Możesz spróbować, ale jeśli nie czujesz się na siłach to zignoruj i tyle. 

Drodzy bronies , pegasisters mam do was pytanie. powiedzcie mi co ja żle  robię. Że prawie nikt się nie udziela w tematach bo nie wiem co żle robię. Może ja was odstraszam. Lub pewnie dla tego że się nie pojawiałem. Ale jak przychodzić do miejsca gdzie nie ma życia. Lecz jednak trzeba ciężej pracować. Ale powiedzcie co wam się nie podoba a co się podoba. Ja was proszę na kolanach.

Ja tam na twoją pracę nie narzekam. Jednak kłopot (zniechęcenie) forumowiczów do określonego działu może mieć charakter chwilowy. Może też wynikać faktu, iż człowiek nie nadąża z wypowiadaniem się na określone zagadnienie. Myślę, że użytkownicy niedługo zerkną na ten dział (szczególnie ci, który lubią tę klacz).

No hej!

Zostałem nowym opiekunem działu, przyszedłem i zastałem nieco bałaganu. Poprzedni styl prowadzenia działu przez Fayera kompletnie mi nie pasuje i w zasadzie jedynie mogę zacząć się przebudową, aby dział odżył. Jest kilka pomysłów na zabawy i liczę, że będziecie skłonni z takowych skorzystać. Ów temat nieco zmodyfikowałem, żebyście ogółem dzielili się spostrzeżeniami na temat prowadzenia  działu oraz, żebyście po pewnym czasie byli skłonni napisać co jest dobrze, co źle, co trzeba zmienić i jak dobrze prowadzę dział. Mam nadzieję, że moje propozycje na prowadzenie działu przypadną wam do gustu. 

Stay Tunned! 

• Like 1

@Orsiro Mam taką małą uwagę. Przejrzyj i usuń część tematów bo jest ich po prostu za dużo. Trudno się tu odnaleźć. Możesz poprosić admina o stworzenie poddziałów (na zabawy, konkursy itp.) :)