Clockwork Ruby Who

[Gra]100 dni chaosu

Recommended Posts

Zabawa polega na tym by opisać co działo się każdego dnia chaosu w Eguestri. Przykład:

X: Pierwszego dnia spadł deszcz gum do rzucia.

Y: Drugiego dnia zwierzęta zmieniły się w ludzi.

----------- 

Zaczynamy!

Pierwszego dnia książki zmieniły się w trawę.

Dwunastego dnia kucyki zorientowały się że nie było dnia drugiego, dziewiąty był dwa razy i ta zabawa już była.

• +1 1

Piętnastego dnia, kucyki uznały to za normalne i przestały zwracać rzeczy na takie uwagi.

22 dzień trwał dwa dni dłużej niż zwykły dzień pojedynczodwójny, a latające królestwo, które przyleciało dnia poprzedniego ( to jest tego samego, gdyż "22 dzień trwał dwa dni dłużej niż zwykły dzień pojedynczodwójny, a na dodatek pojawiła się w nim jedna nitrosekunda przestępna ), a latające królewstwo rozdwoiło się. Jedno odleciało do góry, gdzie rozpadło się na 9999999999999999999999999 mniejszych,a każde z nich na tyle samo. Tak powstał deszcz. Drugie zaś królestwo obróciło się do góry nogami,a wszystko co akurat nie było przyklejone odpadło. Tak powstał grad. Następnie drugie królestwo zderzyło się samo ze sobą w wyniku czego powstałem ja i wszyscy ludzie uczestniczący w tej grze,a ponieważ istnieli oni już przedtem nastąpił...

ŚNIEG

• +1 2

15 godzin temu Discord pan chaosu napisał:

22 dzień trwał dwa dni dłużej niż zwykły dzień pojedynczodwójny, a latające królestwo, które przyleciało dnia poprzedniego ( to jest tego samego, gdyż "22 dzień trwał dwa dni dłużej niż zwykły dzień pojedynczodwójny, a na dodatek pojawiła się w nim jedna nitrosekunda przestępna ), a latające królewstwo rozdwoiło się. Jedno odleciało do góry, gdzie rozpadło się na 9999999999999999999999999 mniejszych,a każde z nich na tyle samo. Tak powstał deszcz. Drugie zaś królestwo obróciło się do góry nogami,a wszystko co akurat nie było przyklejone odpadło. Tak powstał grad. Następnie drugie królestwo zderzyło się samo ze sobą w wyniku czego powstałem ja i wszyscy ludzie uczestniczący w tej grze,a ponieważ istnieli oni już przedtem nastąpił...

ŚNIEG

Rozwaliłeś system XD

• +1 1

23 godziny temu Discord pan chaosu napisał:

ŚNIEG

Spoiler

Dzień 23. Nastąpiła ciemność, a po ośmiu godzinach jasność.

Edytowano przez Sonic song

Dzień 24. Odbudowano Canterlot i Księżyc rozpadł się na 2 miliardy kawałków i 5 milionów wpadło w atmosferę i rozwaliło Canterlot.

Edytowano przez Sonic song

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się