Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

6638320_rarity_models_her_couture_by_ali

Doszły mnie słuchy, że również u was można znaleźć moich wielbicieli.

Kochani to jest właśnie miejsce, gdzie możecie się wpisać jako moi fani. Nie krępujcie się i napiszcie najlepiej coś od siebie, by wasze słowa zapisały się tutaj fioletowymi zgłoskami!

WIELBIĄCY RARITY

~ SELUNA - za absolutną majestatyczność i kobiecość ~

~ PRLIXTILICIOUS - no co ja mogę powiedzieć, jest moim pierwszym kucykiem do którego faktycznie coś czułem (waifu ;) ), a i bardzo podoba mi się jej sposób wymowy, na ogół staram się nauczyć w ten sposób mówić ~

~ RAINBOW GUITAR - sam nie wiem. Lubię Rarcię ~

~ FROZENTEAR7 - Ech, Rarity, Rarity. Dawniej miewałem mieszane uczucia, ale z czasem poznaliśmy twoją prawdziwą naturę i też dołączam do twoich wielbicieli za to, że jesteś szlachetnym kucełkiem o wielkim serduchu ~

~ USZATKA - moim zdaniem Rarity to najlepiej zaprojektowana postać. Jest najładniejsza i ma najbardziej wyrazisty i ciekawy charakter ~

~ DARTH EVILL (FIRE SKY) to ta, która potrafi opanować salony, ale gdy ktoś wejdzie jej w drogę to nie cofnie się przed niczym. #KochanaCholeryczka ~

~ VEZZ - chyba nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego lubię Rarcię. Lubię prawie wszystkie kucyki z m6  Ale bardzo podoba mi się jej polski głos ~

~ WHITE HOOD - za to, że w jakimś stopniu przedstawia prawdziwą ideę kapitalizmu ~

~ AIRLICK -  Za jej perfekcyjnie spiralny róg, podkreślający smukłą, pełną wdzięku figurę, zmysłowe purpurowe loki, melodyjny głos, wyrafinowane maniery... I oczywiście za jej cudowną, aryjsko białą sierść. Odkładając kwestię wyglądu na bok, Rarcia ma najciekawszy, najgłębszy i najdojrzalszy charakter z całej M6 (a zapewne i z całego uniwersum, ale nie oglądałem 2 ostatnich sezonów, więc ciężko mi się wypowiedzieć z ich perspektywy), jest po prostu najbardziej zbliżona do ludzi, a nie jest tylko jednowymiarowym kolorowym osiołkiem z bajki. Znaczy, jest tylko kolorowym osiołkiem z bajki, ale nie jednowymiarowym. Do tego ma bezdyskusyjnie najlepszy głos ~

~ SEBASTIANRICHCOUNTRYOWNER"piękna i nadobna Rarity". Jesteś idealnym połączeniem wyglądu i charakteru. Po prostu jesteś przepiękna, a jednocześnie masz urzekające cechy osobowości. Uwielbiam twój głos, gdy mówisz "Skarbie" i komplementujesz samce (nawet, gdy chodzi tylko o ich wykorzystanie). Po prostu jesteś wyśmienita ~

Edited by Seluna
  • Upvote 4

Eh Rarity Rarity. Dawniej miewałem mieszane uczucia, ale z czasem poznaliśmy twoją prawdziwą naturę i też dołączam do twoich wielbicieli za to że jesteś szlachetnym kucełkiem o wielkim serduchu.

*smack* Od zawsze kochaliśmy Rarcię chciałeś powiedzieć Frozu!

Dopisz mnie proszę. Moim zdaniem Rarity to najlepiej zaprojektowana postać. Jest najładniejsza i ma najbardziej wyrazisty i ciekawy charakter. 

Dopisać bitte :) Rarity to ta, która potrafi opanować salony, ale gdy ktoś wejdzie jej w drogę to nie cofnie się przed niczym. #KochanaCholeryczka

Dopisz :) Chyba nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego lubię Rarcię. Lubię prawie wszystkie kucyki z m6 :D Ale bardzo podoba mi się jej polski głos.

Za jej perfekcyjnie spiralny róg, podkreślający smukłą, pełną wdzięku figurę, zmysłowe purpurowe loki, melodyjny głos, wyrafinowane maniery... I oczywiście za jej cudowną, aryjsko białą sierść.

Odkładając kwestię wyglądu na bok, Rarcia ma najciekawszy, najgłębszy i najdojrzalszy charakter z całej M6 (a zapewne i z całego uniwersum, ale nie oglądałem 2 ostatnich sezonów, więc ciężko mi się wypowiedzieć z ich perspektywy), jest po prostu najbardziej zbliżona do ludzi, a nie jest tylko jednowymiarowym kolorowym osiołkiem z bajki. Znaczy, jest tylko kolorowym osiołkiem z bajki, ale nie jednowymiarowym. :derp6: Do tego ma bezdyskusyjnie najlepszy głos. 

"Piękna i nadobna Rarity". Jesteś idealnym połączeniem wyglądu i charakteru. Po prostu jesteś przepiękna, a jednocześnie masz urzekające cechy osobowości. Uwielbiam twój głos, gdy mówisz "Skarbie" i komplementujesz samce (nawet, gdy chodzi tylko o ich wykorzystanie) ;) Po prostu jesteś wyśmienita. Chcę być bardzo na tej liście:raritylaugh:

Edited by SebastianRichCountryOwner

Hmm, widzę, że nastąpiły tu poważne zmiany i nie widnieję obecnie na tej liście. Cóż, proszę tedy o dopisanie ;)
Za co zaś wielbię czy może raczej cenię (bo wielbić to można Boga raczej ;) ) Pannę Rarity? Za bycie damą, po prostu. I walkę z wszechogarniająca brzydotą.

• Upvote 1

Wielce Szanowna Rarity,  wielbię Cię od dawna, gdyż jesteś Kucem Szlachetnym i Mądrym. Wielbię Cię też za Szczodrość, Dobroć, zamiłowanie do Piękna. Jeśli dopiszesz mnie do listy Swych wielbicieli, będę w siódmym niebie.

Dopisz mnie, proszę. :TWcU3: Odkąd pamiętam pamiętam moja młodsza siostra uwielbiała Rarity. Po jakimś czasie to przeszło na mnie. Cieszę się z tego powodu. Rarity to prawdziwa dama, ale potrafi dokopać jeśli chce, ma świetne pomysły i jest kreatywna. Bardzo chętnie znajdę się na tej liście.

Zdaje się iż od kilku miesięcy nikt tego nie aktualizuje. Szkoda, bo chcialem się dopisać. Jesli pojawi się osoba odpowiedzialna za tę listę, proszę dorzucic do niej moją osobę. :)