Skocz do zawartości

[QUIZ] Zwierzęcy quiz - prawda czy fałsz


Cipher 618

Recommended Posts

Uwaga, uwaga... Zwierzolubem Tygodnia zostaje...

 

Rainbow Guitar (13pkt)

Drugie miejsce - PervKapitan (11pkt)

Trzecie miejsce - Uszatka (8pkt)

Gratulujemy :fluttershy5:

 

Postanowiłem zmienić to i owo.

Spoiler

Punkty będą zerowane, tak aby każdy miał szansę na zostanie "Zwierzolubem Tygodnia". Szczegóły w pierwszym poście. Mam nadzieję, że spodobają się wam takie zasady. 

 

Pytanie #6

Psy doskonale rozumieją ludzką mowę dzięki czemu reagują na polecenia (tresura). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację. Fałsz :) Psy "rozumieją", a raczej przypisują słowa do poleceń lub swojego imienia. O ile się nie mylę, najszybciej "zapamiętują" wyrazy z "twardymi" spółgłoskami (czy jakoś tak). Innymi słowy, lepiej nazwać psa "Reks" niż "Pimpuś". Jeśli coś mówimy, to nie rozumieją ani słowa. Reagują na ton. Można wystraszyć psa drąc się:

"MÓJ TY KOCHANY PIESKU, NAJLEPSZY PRZYJACIELU, W OGIEŃ ZA TOBĄ WSKOCZĘ"!!! :flutterage: Z drugiej strony będzie merdał wesoło ogonem słysząc: "Ty zapchlony, śmierdzący kundlu, wywiózłbym ciebie do lasu i przywiązał do drzewa, ale paliwa szkoda"...  Chociaż... A jeśli rozumieją? :hBB25:A w Wigilię zapytają: "to co tam o tym lesie mówiłeś"?

 

Jak możesz mówić w taki sposób o psach? To bardzo, ale bardzo niegrzeczne z twojej strony. Ja je doskonale rozumiem i nigdy, ale to NIGDY nie skrzywdziłabym żadnego pieska! :fluttershy6:

 

Hej, ja też nie. To był tylko przykład. 

Rozumiem, ale zły i wyjątkowo okrutny. Ktoś mógłby pomyśleć, że jesteś sadystą. :fluttershy3:

 

Pytanie #7

Ptaki połykają piasek / kamienie


Punktacja 21-27 listopada

Spoiler

 

1. BiP - 4pkt

2. PervKapitan - 3pkt

3. Rainbow Guitar - 2pkt

4. Polineks96 - 1pkt

 

 

@Rainbow Guitar W drodze wyjątku przyznam ci punkty (nie zmieniłeś odpowiedzi), ale od tej pory będę wyjątkowo wredny i nie popuszczę edycji. Lepiej nie edytujcie nawet jeśli walniecie literówkę pokroju: "p" zamiast "t" w słowie "tenis" :P 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka 

Spoiler

 

 

 

Dokładnie. Pomaga ścierać najróżniejsze ziarna (co ja bym zrobił bez wiki :P )

 

Pytanie #8

Lwy albinosy są przeganiane ze stada. 

 

Punktacja 21-27 listopada

Spoiler

1. BiP - 7pkt

2. PervKapitan - 7pkt

3. Rainbow Guitar - 2pkt

4. Polineks96 - 2pkt 

5. Uszatka - 1pkt

6. Cassidy - 1pkt

7. Rainbow Guitar - 1pkt

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety, ale to prawda. Widziałem program na Nat Geo: Wild. Są przeganiane ze stada ze względu na odmienny wygląd. Mają szanse przeżycia, ale zdecydowanie mniejsze niż w stadzie. Lwy to rasiści ;) 

 

Pytanie #10

Dzięcioł nie uszkodzi sobie dzioba uderzając o metal (nawet jeśli będzie to robił przez dłuższy czas)

 

Punktacja 21-27 listopada

Spoiler

1. BiP - 11pkt

2. PervKapitan - 7pkt

3. Rainbow Guitar - 5pkt

4. Polineks96 - 2pkt 

5. Uszatka - 1pkt

6. Cassidy - 1pkt

7. Rainbow Guitar - 1pkt

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...